Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Cel putin 10 kg jos (4)


Recommended Posts

mneatza, nu pot sa dau raportul, pur si simplu de diminetza am fost in viteza, am tot zis sa ma cantaresc dar nu am reusit, mi-am adus aminte pe scari cand coboram. raman datoare maine, dar banuiesc ce se intampla. Daca nu ceva in plus, probabil este stationar, dar totusi nu imi explic fenomenul. de mancat nu mananc mult si nici prostii, walk aerobic fac zilnic minim 30 minute. la haine se simte f bine, adik clar ceva cm sunt in minus, dar...... oricum, ma simt mult mai bine, si ma multumesc si cu atat. SA FIM IUBITE! SOACRA MARE
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 215
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

desi am zis ca nu ma cantaresc pana la 1 martie,nu am avut rabdare si m-am urcat pe cantar,azi 14 feb.......si am -500g,ma bucur dar tot e putin.......oricum mai bine decat nimic....... si ma mai bate un gand.....vineri,ma duc la sauna si un masaj anticelulitic....nu cred ca dispare laptele dupa o singura sauna[:I][:I]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimineata! Am iesit si eu din barlog! Dupa doua zile de dezmat culinar (duminica am avut botezul cu tort, salata de fructe cu frisca si inghetata Joe de vanilie si alte chestii combinate in fel si chip iar a doua zi am savurat vreo trei cafele cu multa frisca, 2 bombonele sa imi mai indulcesc zilele, niste salata cu fructe si niste banane sa imi ia greata, niste sucuri Santal sa imi revin si alte bunataturi de prin frigider, ca este pacat de ele sa se strice), declar 68,9 kg si un plus de 800 g. Desi situatia nu este stralucita, eu sper ca lucrurile sa mearga mai bine tocmai pt. ca vreo trei zile am reusit sa fac miscare si sa mai scap de pofta mea nemasurata de dulciuri[pk]. Apropo de stresul care slabeste, la mine, e pe invers --eu mananc din greu cand sunt stresata. PS Please[flo], please,[flo], please [flo], treceti -ma si pe mine pe listuta ca si eu sunt combatanta desi nu am inca rezultate[:D]! Simi, mama lui[bebic] Felix Andrei (30.10.2011) &[cavaler](10 ani)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Eu nu pricep deloc ce se intampla cu organismul meu. Daca vineri dimineata aveam 60.8 kg, azi dimineata am avut un soc: 62.4!! Ce naiba??? Singura explicatie pe care o gasesc este frigul de afara, ca isi face organismul depozite, ca a intrat in alerta instinctul de conservare. Are logica ce zic? Asa ca eu pun pe hold dieta asta nenorocita, astept sa se incalzeasca si incep in forta. Nu plec de aici, insa nu ma mai stresez asa tare.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui anamariame
Eu nu pricep deloc ce se intampla cu organismul meu. Daca vineri dimineata aveam 60.8 kg, azi dimineata am avut un soc: 62.4!! Ce naiba???
aceeasi dilema o am si eu, nu mananc, fac miscare si pun kg la loc [:D] eu nu renunt, poate faptul ca fac miscare, si ma tonifiez, ma gandesc ca muschii mei tonifiati [:D]atarna mai greu la cantar decat pufosenia si slaninuta.[:I] tot o sa fiu o diva in primavara [:I] SOACRA MARE
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Rasar si io timid la raport, am porc (+0.5kg), asa cum ma asteptam, acum fac penitenta dupa cum am spus [:D] adica fac un pic de foamea ca la mine nu merge cu mancat aproape normal si sanatos si slabit, I have to crash diet si apoi sa vad cum mentin. Am f multa treaba la munca, sper sa reusesc sa actualizez listuta si imi cer scuze noilor combatante ca nu am facut-o pana acum [asia] Oare in perioada asta gasesc physalis (fructe, nu tarate) la magazin? Sunt in perioada experimentelor gradinaresti si physalisul e o ruda de-a rosiei care ar trai bine merci pe aici. Dati-mi si mie de stire daca vedeti printr-un supermarket. Ieri am pus la incoltit batatele (cartofii dulci), astia-s rude cu zorelele [:D]
Monica si [pis] Nancy, 04.07.2008 "If you are unware of your choices, then you have none"
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Neatza. Copilul e mai bine ,dar e vanata rau si fac haz de necaz ca s-a pregatit de carnaval . Pai eu daca dau raport ma alungati am zis eu ,65,5kg dar v-am zis ca saptamana trecuta am crezut ca mor si asa cred ca am imbatranit 10 ani instant cand am vazut mandra ca nu reactioneaza iar saptamana asta daca scap fara sa ajung la nebuni inseamna ca sunt pe calea cea buna. Iris toti zic ca timpul ma va ajuta dar pe mine nu mai ales acum.Ce cina frumoasa vin si eu numai la masa si dupa plec. Lulu sportul isi spune cuvantul crede-ma ,mai bine masurai si niste cm asa ca sa vezi de control. Dulcetica e bine si asa ca e in minus. Laura hai ca trebuie sa fie mai mult de 5 zile ambitie. Roxana mai bine era ieri raportul. Ana poate ai retinere de apa zic si eu incearca sa te mai urci odata la pranz sa vezi ce arata. Am vazut ca sunt fete noi le zic bine au venit. Marilena si Mara Augusta
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui gusta
Neatza. Lulu sportul isi spune cuvantul crede-ma ,mai bine masurai si niste cm asa ca sa vezi de control.
pai cred, si azi o sa ma masor, la haine oricum este vizibil, se simte, blugii stau exact ca pe gard pe mine [:D] si zau daca am chef de shopping, ca acum max 2 luni mi-am luat 2 perechi.[:D] numai tzatzele nu scad[:D] pup fata sa treaca vanataia si mama sa ii treaca sperietura [pup] Boti, ce nebunii mai faci? cartofi dulci, hmmm, ma abonez deja. cand e gata productia? peste cati ani? SOACRA MARE
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...