Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Cel putin 10 kg jos (4)


Recommended Posts

Gusta prin ce ai trecut!sanatate multa fetitei si nervi tari tie. Dulce daca gasesti vreo reteta minune (eventual cu praji si pizza [:D]) sa nu o tii secreta. Pe seara iesim la masa deci ..dezmat ...si acasa sampanie. [olala] Eu am cateva kg in plus fata de vara 2011, dar reper este tot metrul de croitorie. Elena & Denisa
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 215
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Gusta, sanatate, sa va refaceti repede, [pup][flo].

 

Raport: cota suncilor Pitzinucai: stationar.

 

Am inceput in fortza cu ceaiul verde anti adipos. De-aia nu mai scriu, ca stau mai mut pe buda :D.

 

Azi n-am mancat paine, azi n-am mancat paine![pk]

 

_______________________

 

mami de andi [bat] si ilinca [copil]

_________________________

 

traduceri si asistenta

________________________

"Fericirea nu are valoare daca nu e impartasita."

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Fata, tie nu ti-e rusine ca noi suntem cele mai grase si am slabit cel mai putin? [:D] Ca mie nu-mi e si nu stiu cum sa fac sa-mi fie.

 

Raport si la mine: stationare, cu indulgenta! Dar astept cu interes primavara de saptamana viitoare si ma reintorc la sala. Ieri am facut inot prin zapada vreo 4 statii de tramvai. Daca pun la socoteala si manatul din gura: "Hai, Filip, mergi, Georgia treci mai pe margine, cum te dor picioarele? Abia am plecat, alti copii merg zilnic cate 3-4 km sa ajunga la scoala si tu faci figuri pentru cativa pasi?" tot la fiecare 20 de secunde, cred ca e egal cu doua ore la sala. Cand m-am intors am dat si zapada de pe masina. La lopata a dat consortul ca trebuie si el sa justifice cumva de ce e masina aia pe numele lui!

 

Aseara am fost cat pe ce sa ma laud ca am sarit o cina cu cartofi prajiti si carnati cand am dat iama si am mancat cot la cot cu copiii gem pe paine. Alba ca doar v-am povestit ca aia integrala am dat-o la gunoi. Acum am una intermediara in cuptor, mai bine mai putin decat nimic.

 

Si am gatit ciorba de perisoare si sarmale ca sa fiu in ton cu dieta [:D]

 

Obiective Realisteid="orange">

Androix Bijouxid="red">

 

Niste copii si toti copiii! [;)]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui Androix
Fata, tie nu ti-e rusine ca noi suntem cele mai grase si am slabit cel mai putin? [:D] Ca mie nu-mi e si nu stiu cum sa fac sa-mi fie.Raport si la mine: stationare, cu indulgenta! Dar astept cu interes primavara de saptamana viitoare si ma reintorc la sala. Ieri am facut inot prin zapada vreo 4 statii de tramvai. Daca pun la socoteala si manatul din gura: "Hai, Filip, mergi, Georgia treci mai pe margine, cum te dor picioarele? Abia am plecat, alti copii merg zilnic cate 3-4 km sa ajunga la scoala si tu faci figuri pentru cativa pasi?" tot la fiecare 20 de secunde, cred ca e egal cu doua ore la sala. Cand m-am intors am dat si zapada de pe masina. La lopata a dat consortul ca trebuie si el sa justifice cumva de ce e masina aia pe numele lui!Aseara am fost cat pe ce sa ma laud ca am sarit o cina cu cartofi prajiti si carnati cand am dat iama si am mancat cot la cot cu copiii gem pe paine. Alba ca doar v-am povestit ca aia integrala am dat-o la gunoi. Acum am una intermediara in cuptor, mai bine mai putin decat nimic.Si am gatit ciorba de perisoare si sarmale ca sa fiu in ton cu dieta [:D]Obiective Realisteid="orange">Androix Bijouxid="red">Niste copii si toti copiii! [;)]
align="right" id="quote2">fataa, santem suflete pereche si eu nu stiu?la fel si eu fataa[:D] am mancat gem su UNT cu copiii ieri si am facut tot ciorba de perisoare (e drept de vita) si paste cu carne tocata....[bang][alcool]_______________________mami de andi [bat] si ilinca [copil] _________________________ traduceri si asistenta________________________"Fericirea nu are valoare daca nu e impartasita."
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Parol ca nu m-am ascuns de rusine. Astazi nu primesc porc [:D]

N-am avut timp astazi sa intru, am alergat de dimineata prin oras apoi am finalizat un tort id="yellow"> ca astazi face bebe 3 luni. Eu tot caut mai nou motive sa fac din astea ca m-a prins pasiunea si in acelasi timp sa le si impart la altii ca eu sunt la regim [:)] Stand si muncind am si uitat sa mananc de pranz, am incalzit supa de 3 ori pana sa o pot manca.

 

Deci 79,5 ceea ce inseamna -1,2 kg. Oricum martea trecuta a fost un cantar de aiurea ca si 2 zile inainte si imediat dupa aveam mai putin.

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

gata, am impartit floricele si porcusori [:D]

 

M-am rusinat total, nu'j ce mai caut io in concursul de slabit ca zici ca m-am bagat la unul de indopat [:-)))]. Da' vin tare din urma, fac crash dieting, ha ha ha

 

Azinoapte dadeam tarcoale la Cinnie Minnies-urile copilului ca matza la smantana, am reusit sa ma desprind de punga dupa doar 5 pernute gustoase, moama, incercarea vietii mele, ufff [;)]

 

dar n-am mai baut pepsi de-o luna!id="red">

 


Monica si [pis] Nancyid="red">, 04.07.2008

"If you are unware of your choices, then you have none"

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna ziua doamne dragi [flo] am intrat special sa las pupici doamnelor dragi pe care le cunosc si sa va urez tuturor mult succes la slabit [pk][flo][pk][flo]

 

Eleid="red"> mi-era tare dor sa te citesc, nu am vorbit de multisor, ce mai face printesa frumoasa [pup]

 

Androixid="red"> nici tu nu ai mai trecut pe la noi de muuullllt, te puppp si pe tine, ce fac copilasii frumosi [pup]

 

Ellinia, Lulluid="red"> si voi ati tinut montignac nu ???? posibil sa ma insel ... va pup [pup]

 

andanii [flo][hia][hia]

 

2007...2011 de la 95 la 68 kg :):)

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Salutare, tuturor!

 

Chiar daca nu scriu, intru ca sa va citesc. Uneori nu am timp, dar recuperez ziua urmatoare. Nu renunt sa intru aici, pana nu ajung la greutatea dorita. Dar mai e mult pana atunci[8D].

 

Gusta, santate multa Marei! Doamne, ce o fi fost in sufletul tau!

 

Am admirat si niste rochii splendide!!!! Nu cred insa ca se pot comanda si de la noi...

 

Acum raportul ultimelor doua saptamani (saptamana trecuta n-am reusit sa-l dau): -500g in penultima saptamana, iar acum putin mai mult de -500g, deci per ansamblu cam 1kg lipsa. Cam putin pentru 2 saptamani, dar bine ca e si atat. Macar sa dau eu jos 500g saptamanal!

 

Va urmaresc cu interes in continuare!

 

A, si am vazut ca majoritatea sunteti din Constanta. Si eu tot constanteanca ma consider, chit ca nu mai traiesc acolo. Dar sunt nascuta si crescuta acolo, am plecat dupa terminarea facultatii. Frumos oras!

 

Spor la slabit! Si voua si mie!

[flo]

 

 

 

 

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...