Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Cel putin 10 kg jos (4)


Recommended Posts

Buna!!

 

Andani eu citesc peste tot dar scriu mai putin . :)

Mai intru si la Monti dar sunt multe fete noi si nu le cunosc.

printesa e bine, e la scoala , clasa I...e offff..imi trage cateva texte de ma lasa lesinata "psihic".

 

Dulce de sport nu tre sa te tii zilnic. Si prea mult sport strica.

Stiti vorba aia cu moderatia...numai ca greu e de aplicat. :)

 

 

 

Elena & Denisa

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 215
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Citat:
citat din mesajul lui boticelina
Citat:
citat din mesajul lui dulcetica
Mode...cum?
align="right" id="quote2">...ratie = tain, portie [:-)))]Am gasit psysalis, ma duc sa scot semintele [bis] Sa creasca plantele [pk]
Monica si [pis] Nancyid="red">, 04.07.2008"If you are unware of your choices, then you have none"
align="right" id="quote2">[:-)))][:-)))]N-am mai slabit un gram ,minunatul a racit...of!O zi buna![pup]dulcetica
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna fetele,

 

Eu am sarit o lectie de zumba( din motive de Valentin) si evident am mancat in plus, din aceleasi motive...dar am avut o seara romantica, a fost frumos[olala]!

Ieri iarasi la zumba, si maine seara si de asemenea sambata dimineata... stiu ca e bine sa ai cel putin 24 ore intre doua sesiuni de sport intensiv, dar saptamina asta asa s-a nimerit.

 

In rest incerc sa raman pe baricade, sa fiu atenta la ce maninc... azi am un sacou care mi-era cam stramt si acum e OK, cine stie, se mai intampla si minuni...

 

va imbratisez si spor la sport si, cum zicea cineva si are mare dreptate, incercati sa mancati cu moderatie[pup]...

 

I believe in pink. I believe that laughing is the best calorie burner. I believe in kissing, kissing a lot. I believe in being strong when everything seems to be going wrong. I believe that happy girls are the prettiest girls. I believe that tomorrow is another day and I believe in miracles.

 

Audrey Hepburn

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:


Ellinia, Lulluid="red"> si voi ati tinut montignac nu ???? posibil sa ma insel ... va pup [pup]

andanii [flo][hia][hia]

2007...2011 de la 95 la 68 kg :):)
align="right" id="quote2">
Da, am tinut MOntignac, prima data prin 2005-2006 si a mers de minune. Am mai incercat anul trecut dar fara succes, din pacate. Acum incerc prin alte diete sa slabesc.
Edit: Mi-am adus aminte sa va intreb. Consuma cineva seminte de Kia? Tot am auzit despre ele in ultima vreme.


Cristina si [aerob] Stefan Costin (25.02.2005)

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

 

Buna dimineata[flo]

 

Duminica trecuta dadusem si eu jos 400 de grame...numai ca a urmat o saptamana de dezmat: Sf. Valentin, ieri o sarbatoare la greci stropita cu vin, cola si carne de porc si miel...adica mi-e si rusine sa urc pe cantar.

N-am renuntat insa la sport!..si am adaugat si 200 de sarituri cu coarda.

Astazi as vrea sa mananc ceva cat se poate de usor...inca nu stiu ce. Poate o supa de legume. Fara carne.

 

Zi buna sa aveti...si sa vina primavara mai repede[pup]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Si la mine merge bine deocamdata, stil crashing, mi-e groaza de weekend, iar maica-mea zici ca gateste pentru un batalion si mai si incearca sa ma tenteze grav, a facut placinta de dovleac cu nuci, imi vine sa plang cand strecor mana in frigider si in drum spre iaurt ma intalnesc cu tava de placinta [q]. Oricum am vazut si io azi 68 virgula ceva, parca intrevad o luminita ca ma blocasem intre 69 si 69,8

 

Ellinia, ce seminte sunt alea, ca io googalind am gasit ori niste ardei iuti, ori seminte de marijuana... [:D]

 

Aseara am facut laborator de biologie cu fi-mea, a plantat seminte cam o ora jumate, am intrat in cursa pt obtinerea de goji si physilium.

 


Monica si [pis] Nancyid="red">, 04.07.2008

"If you are unware of your choices, then you have none"

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...