Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Cel putin 10 kg jos (4)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 215
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Bonsai, esti draguta, eu incerc, asa ca toata lumea...dar am instructori faini!

Rezultate am avut, mai ales cand trebuia sa slabesc, acum ma mentin...(adica pentru standardadele mele sunt ok). Insa merg(si mergeam) de 3-4 ori pe saptamina, cu mare placere.

 

I believe in pink. I believe that laughing is the best calorie burner. I believe in kissing, kissing a lot. I believe in being strong when everything seems to be going wrong. I believe that happy girls are the prettiest girls. I believe that tomorrow is another day and I believe in miracles.

 

Audrey Hepburn

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

mneatza,

 

nu am, ce sa raportez, nu m-am cantarit si nu o mai fac timp pana pe 01 Martie.

Nu, ptr ca innebunesc, hainele stau ca pe gard pe mine dar cantarul arata la fel, deci nu ma mai urc pe cantar. NU ma opresc din dieta si putin sport, si cand o sa vina si caldura clar ma apuc si de alergat.

 

SOACRA MARE

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Vin si eu la raport, ceva mai bine dispusa saptamana asta. 61.3 kg azi dimineata. As indrazni sa spun ca am slabit 800 gr de martea trecuta. Insa ma apuca efectiv groaza cand ma gandesc ca joia trecuta aveam 63 kg. De unde or veni oscilatiile astea asa de mari de greutate? Ca la inaltimea mea, sigur nu fac bine...

 

Ah, si chiar vroiam sa va intreb ceva: vi s-a intamplat ca la aceeasi greutate, dar in perioade diferite, sa aratati diferit? Nu prea stiu exact cum sa ma exprim sa fiu inteleasa: de ex, azi ma cantaresc, am 63 kg (cu 2 kg in plus fata de sapt trecuta), dar par tot de 61 (blugii stau la fel etc). Daca stagnez vreo 4-5 zile la 63, deja par mai grasa decat eram in prima zi cand mi-a aratat cantarul 63. Ca si cum prima data cifra nu era reala, dar intre timp au avut vreme suncile sa se depuna...S-a inteles ceva? [:-@]

 

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui anamariame


Ah, si chiar vroiam sa va intreb ceva: vi s-a intamplat ca la aceeasi greutate, dar in perioade diferite, sa aratati diferit? Nu prea stiu exact cum sa ma exprim sa fiu inteleasa: de ex, azi ma cantaresc, am 63 kg (cu 2 kg in plus fata de sapt trecuta), dar par tot de 61 (blugii stau la fel etc). Daca stagnez vreo 4-5 zile la 63, deja par mai grasa decat eram in prima zi cand mi-a aratat cantarul 63. Ca si cum prima data cifra nu era reala, dar intre timp au avut vreme suncile sa se depuna...S-a inteles ceva? [:-@]



align="right" id="quote2">

Scuze ca ma bag asa neinvitata...dar asa patesc si eu![:D]

Alina,

Alexandru Andrei-22.11.2003id="blue"> si Olivia-22.08.2007id="red">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui anamariame



Ah, si chiar vroiam sa va intreb ceva: vi s-a intamplat ca la aceeasi greutate, dar in perioade diferite, sa aratati diferit? Nu prea stiu exact cum sa ma exprim sa fiu inteleasa: de ex, azi ma cantaresc, am 63 kg (cu 2 kg in plus fata de sapt trecuta), dar par tot de 61 (blugii stau la fel etc). Daca stagnez vreo 4-5 zile la 63, deja par mai grasa decat eram in prima zi cand mi-a aratat cantarul 63. Ca si cum prima data cifra nu era reala, dar intre timp au avut vreme suncile sa se depuna...S-a inteles ceva? [:-@]



align="right" id="quote2">

eu am inteles, ptr ca la fel ma simt si eu, hainele cad, dar cantarul arata la fel sau chiar ceva in plus.
oare pufosenia[:I] se transforma in muschi(care atarna clar mai greu) din cauza sportului [:D]?

SOACRA MARE

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...