Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Cel putin 10 kg jos (4)


Recommended Posts

mneatza,

 

si eu sunt aici, cu ochii pe voi. eu am zis- nu ma mai cantaresc pana pe 01 Martie, dar pot spune ca dimineatza a fost absolut necesar sa imi mut gaura la curea .....in directia buna... altfel imi cadeau blugii de pe mine[:)]si asa stau ca pe gard, serios, ar sta bine doar o zi, cand sunt proaspeti spalati[:D] in rest, zici ca sunt de la solduri[pk]dar nici nu ma apuc de cumparat altii, nu pana la toamna.

ma abtin ptr rochite[:I].

 

in rest, ma tin de miscarea mea zilnica, 30-40 minute, nu pot mai mult, lipsa timp.

mananc f controlat, nu ma infometez deloc.

paine nu am mai mancat...de ani de zile, si fff rar paine neagra cu icre, vinete, in ultimele luni am inlocuit cu wassa.

batoanele Fibrobar pe mine ma ajuta, imi satisfac pofta de dulciuri, si decat sa rontai un chips, etc mai bine mananc un baton, nu imi creeaza probleme cu tranzitul.

 

va doresc o zi usoara si fara pofte!

 

unde esti Boti?

 

SOACRA MARE

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 215
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Citat:
citat din mesajul lui dulcetica
simimarina72,posibil ca nu erai incalzita.Iris2002,tu ti-ai luat toate rochiile mai mici?Oau!Sint in continuare racita si am direri de cap.[pup]dulcetica
align="right" id="quote2">Esti simpatica[pup]...nu toate, doar doua... de fapt nu le-am cumparat intentionat asa, s-a nimerit, stii cum e, marimile nu sunt aceleasi la toate brand-urile...Dar in general am rochiile "fixe" adica am loc sa slabesc dar nu sa ma ingras... si imi plac modelele care urmeaza linia corpului...I believe in pink. I believe that laughing is the best calorie burner. I believe in kissing, kissing a lot. I believe in being strong when everything seems to be going wrong. I believe that happy girls are the prettiest girls. I believe that tomorrow is another day and I believe in miracles.Audrey Hepburn
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna fetele,

 

Pentru interesate, o coregrafie simpatica pentru zumba:

 

http://www.youtube.com/watch?v=U58ilW_LYBQ

 

un weekend placut!

 

 

 

I believe in pink. I believe that laughing is the best calorie burner. I believe in kissing, kissing a lot. I believe in being strong when everything seems to be going wrong. I believe that happy girls are the prettiest girls. I believe that tomorrow is another day and I believe in miracles.

 

Audrey Hepburn

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

 

Buna fetelor[flo]

 

Era foarte apropae sa abandonez acest subiect. [:D]

O saptamana si jumatate...aproape 2 am avut in vizita o prietena veche...ehheee..de vreo 2 ani n-am vazut-o.

Asa ca n-am mai facut nici aerobic si am inceput sa mananc si dulciuri[:D]. Cu mancarea am stat bine si asta deoarece sunt fan al legumelor...deci o sa devin cat de curand portocalie[:D]...si nu la par ci la ten[:D]. Mananc morcovi in fiecare seara.

Va mai citeam din cand in cand...si parca imi era rau ca am abandonat asa repede.

 

Surpriza cea mare a fost astazi cand am indraznit sa ma urc pe cantar....Deci...77,6 Kg!!!!!...adica am slabit 900 de grame.

 

Ati fi tentate sa spuneti ca exagerez sau ca s-a produs o minune.

Nici una, nici alta.

Aaaaa...am uitat sa va spun despre prietena care m-a vizitat.

Ea e vinovata ca n-am facut sport, vinovata ca am inceput iarasi sa mananc dulciuri...dar tot ea este motivul pentru care am slabit.

Cine este aceasta prietena???

Doamna Stres...m-a vizitat(dupa mult timp,credeam ca mi-a pierdut adresa)zilele trecute.[8D]

 

O sambata linistita[flo]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Esthera, ma bucur sa te citesc din nou.... si ca ai slabit! Imi pare rau insa ca a trebuit sa fie din cauza stress-ului. Sper sa se rezolve in favoarea ta situatia si sa treaca stress-ul[pup].

Iar tu nu uita cine inspira fetele si povestea despre sport zilnic si mancare sanatoasa si moderata!

 

Va doresc o duminica insorita!

 

I believe in pink. I believe that laughing is the best calorie burner. I believe in kissing, kissing a lot. I believe in being strong when everything seems to be going wrong. I believe that happy girls are the prettiest girls. I believe that tomorrow is another day and I believe in miracles.

 

Audrey Hepburn

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui NUUSSAA_
mai incercati fetelor si fara paine, la mine a mers vreo 2 luni nu am mancat nici frimitura
align="right" id="quote2">Eu am vreo 3 ani de cand nu mai mananc deloc paine (nici alba, nici neagra, nici deloc...). Ma simt mai bine (tranzit intestinal mai bun, aproape 0 balonari etc) insa pe cantar nu s-a vazut nici o diferenta [:)]Deci, depinde mult si de persoana...
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

 

Iris[pup]ca de obicei o draguta![flo]

N-as putea insa sa spun ca eu as fi "model" de inspiratie pentru fete!

Ba chiar pot sa afirm ca tu esti una dintre cele care ma motiveaza si asta datorita faptului ca desi ai kg dorite continui sa faci sport ca sa fi in forma![flo]

Dulcetica...iarasi este pentru mine un model...datorita perseverentei ei![flo]

Lulu 77...si ea este o perseverenta si ma face sa-mi tin "standardele sus"![flo]

...si sincera sa fiu..toate fetele ma ambitioneaza. Ma gandesc ca fiind un grup inchegat acum ne ambitionam una pe cealalta.

Din pacate eu sunt omul extremelor...si-aseara am fost la restaurant(in stil grecesc de la ora 22:00 in sus...se mananca[:D]) sa petrecem de carnaval. In fiecare an cu 2 saptamani inaintea inceperii postului de Sarbatorile Pascale grecii petrec in stilul lor caracteristic. ma gandesc ca anul viitor daca nu slabesc pot sa interpretez rolul lui Miss Piggy[:D][:D][:D]

..spre disperarea mea si in seara asta repetam distractia in restaurant.

 

PS: Sper sa vina ziua in care si eu sa-mi cumpar ca si Iris ...rochii care urmeaza linia corpului[pk][pk]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...