Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Cel putin 10 kg jos (4)


Recommended Posts

Esthera, afacerile merg si nu, depinde ce fel de afaceri [:D] apartamente gasesti de la 150 la cateva de euro de inchiriat, depinde de zona, nr camere, si alte preferinte. la un 300 euro cred ca gasesti un 3-4 camere, modest, curat, poate chiar si ceva mobilat in zona buna, nu fff centrala, dar zona buna, plus ca orasul il strabati f rapid cu masina, zic eu in 15 minute intr-o zi normala.daca nu te grabesti si ai timp de cautat, si bani de avans pe mai multe luni, gasesti si mai ieftin. acum vreo 3 luni am cautat ceva de inchiriat ptr cineva, 3-4 camere nemobilat si gasisem la 250 euro 4 camere decomandat, semobilat, fff curat, si zona f buna. viata este absolut superba, eu una nu m-as intoarce in bucuresti si nici sotul(nascut si crescut in bucuresti). trafic redus fata de bucuresti, aer curat, etc. SOACRA MARE
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 215
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Citat:
citat din mesajul lui Androix
Nu sunt inzapezita, sunt depresata, m-a ajuns menstruatia si m-a ravasit nitel. Nu am intrat ca sa nu va deprim si pe voi si ca sa nu ma deprim eu si mai tare [:D] N-am dezertat dar mai stau pe tusa si azi. [url="http://www.obiectiverealiste.blogspot.com"]Obiective Realiste[/url] [url="http://androixbijoux.blogspot.com/"]Androix Bijoux[/url] Niste copii si toti copiii! [;)]
the same here _______________________ mami de andi [bat] si ilinca [copil] _________________________ [url="http://traduceri-asistenta.webs.com"]traduceri si asistenta[/url] ________________________ "Fericirea nu are valoare daca nu e impartasita."
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

eu nu ma mai cantaresc zilnic, ca nu are rost. ma cantaresc maxim de 2 ori/saptamana. La MD am mancat (iar) iaurt cu tarate ovaz ; G: 1/2 mar + 1 mandarina P : mi-am pregatit friptura curcan cu salata sfecla si hrean G: merisoare si coacaze deshidratate C: varza calita(mai am o portie acasa si imi este pofta) fara carne doar cu ardei iuti. dupa atatea zile de Wlak Aerobic eu simt diferenta, la pulpe, sunt mai tonifiate plus ca tonusul meu este mult mai bun. Ca sa nu mai zic ce ten am, dar asta (poate si datorita regimului) datorita tratamentului pe care il fac. O sa fiu o DIVA [:I]in vara. SOACRA MARE
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna fetele, va pup repede.... sunt cam ocupata, azi imi vine inca o fetita la jucat si am planuit sa facem toate patru clatite si apoi felicitari pentru Valentine... cu ocazia asta am aflat ca fiica mea cea mare (5 ani) vrea sa faca o felicitare deosebita pentru un anume Rowan[:)]...si tatal ei a aflat ca el e pe planul doi, hahaha,.. Merge bine la mine, ieri la zumba mi-au zis instructoarea si un tip(singurul barbat de la zumba) ca mi s-a subtiat talia... dar nu stiu daca e chiar asa... nu indraznesc sa incerc inca cele doua rochii... Esthera, ma bucur ca ai revenit[pup]! Lulu, bravo tie, ai vazut ca se vede munca! Anamaria, si tu mergi bine, dupa cum vad... Bonsai, bun venit, si tu cu zumba, super! Petaluda, si eu sunt mica de inaltime (1,62) si incerc mereu sa compensez cu tocuri[:)].... raman la parerea mea ca tu te vezi mai plinuta decit esti, insa iti doresc succes cu slabitul[:)]!... Important e ca, si in procesul de slabire, sa iti placa de tine, sunt sigura ca arati super cu o rochie cu decolteu, pe tocuri, aranjata si machiata... incearca sa vezi punctele pozitive, sa pui in evidenta ce ai frumos (sigur ai parti ale corpului care iti plac, ochii, decolteul, picioarele...). Dulcetica, si la tine e bine, si 50 minute stepper e super... Ele si BPaula, si eu m-am ingrasat in timpul alaptarii...de fiecare data... de la mancare, da, scuza mea era ca, daca nu tin regim, nu maninc nici normal ci prea mult... Sa va arat de ce m-am indragostit: http://www.karenmillenclearance.com/karen-millen-draped-dress-p-762.html Ieri si diseara cate o ora zumba, dupa 20 minute alergare spre casa (am viteza mai mare pe frig[:)]) si sauna 20 minute. In weekend inca o ora zumba. Cu mancarea e in regula, luni am facut risotto si am luat doua portii[:I], nu am rezistat... in afara de asta nu am avut abateri majore... I believe in pink. I believe that laughing is the best calorie burner. I believe in kissing, kissing a lot. I believe in being strong when everything seems to be going wrong. I believe that happy girls are the prettiest girls. I believe that tomorrow is another day and I believe in miracles. Audrey Hepburn
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna, Cantarul meu arata acelasi nr ca si sapt trecuta. Trebuie sa ma felicit ca nu am dat iama prea tare in dulciuri, pt ca hormonii au tendinta de a ma face pofticioasa. Insa am fost cam deprimata si cu reactiile adverse pe cap, asa ca nu prea am facut sport[:I], rusinicaaaaa De azi o sa bag mai mult ceai, ca nu are ce stica, orice numai sa nu ma scap pe mancare[:D]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...