Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Cel putin 10 kg jos (4)


Recommended Posts

sunt si eu incepator pe aici , parerea mea in ale slabitului e stresul zilnic....de cand Andrei a pl pe picioare acum 3 luni kred k am dat jos mai bn de 5 kg, per total am aruncat aproape 20 dp sarcina, am ramas k mai putine kg decat aveam inainte, si asta intr-un an si 5 luni, am alaptat doar 6 luni si nu kred k alaptatul te face mai supla......
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 215
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Buna dimineata! Dulce si eu in we fac prapad la mancare.Ne facem toate mofturile si toate poftele. Mai bine as pleca undeva decat sa stau acasa. pe o parte smotruiesc pana imi pica mainile si pe alta parte mananc. [bang][bang]. Bonsai inseamna ca ai rezistenta la sport si muschi , trebuie doar sa ii resuscitezi. [pup] Elena & Denisa
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

neata si la mine weekend-ul e cel mai greu, da azi ma simt in regula. pot sa dau raportu azi??? nu de alta dar am vreo 1.5kg in minus si mi-e sa nu pierd maine startul [:-)))] dulce, nu merita robotul ala de aspirat. zau ca nu face mare scofala, se tot impedica de orice.. doar asa, daca vrei sa il pui odata pe saptamana in afara de aspiratul normal ca sa ia praful de pe parchet/gresie... sa aveti o zi buna!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna fetele, Ma bucur ca mai slabiti si va mentineti You go, girls! La mine e ok, cu mici abateri de weekend. Am fost intr-o vizita si am mancat mai multe alune, nuci, etc... dar ieri m-am scos cu munca in plus in casa, sa transform camera noastra de depozit in camera de oaspeti. (imi vine un musafir neasteptat pentru cateva saptamini, a friend in need). In rest, probabil maine, din motive de Valentine, sar o zumba, dar o sa recuperez vineri... Succes la sport si la slabit! I believe in pink. I believe that laughing is the best calorie burner. I believe in kissing, kissing a lot. I believe in being strong when everything seems to be going wrong. I believe that happy girls are the prettiest girls. I believe that tomorrow is another day and I believe in miracles. Audrey Hepburn
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

'Neata fetele si o saptamana buna sa avem! Eu am fost ocupata, si voi mai fi saptamana asta, am un eveniment de pregatit si trag tare. In rest merit 2 saptamani de penitenta, m-am destrabalat complet in weekend, a fost ziua fratelui meu si-am dat iama si la beuturici fine si la mancare si la dulciuri [bang]. Azi am fructe si iaurt la mine si-o sa cersesc si un pliculet de ceai "din ala", ca ma simt si balonata dupa atatea prostii bagate. Sper sa am timp ceva mai incolo sa reiau ultimele pagini si sa trec in listuta noile doritoare. Pt mine deja anticipez un porc [q]
Monica si [pis] Nancy, 04.07.2008 "If you are unware of your choices, then you have none"
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Neata Sa zicem ca revin in randurile voastre. Iarna asta ma deprima deja. Nu pot sa fac nimic. Sunt tintuita in casa cu tot cu copii, nu pot sa-mi vad nici de ale mele, nu pot sa merg nici la sala, nu ca as avea bani. Si uite tot atatea scuze ca sa pun dieta on hold. Ma duc sa ma cantaresc ca sa ma enervez de-a dreptul [:D] EDIT: hai ca m-am enervat dar nu destul cat sa sar pe geam. [:D] [url="http://www.obiectiverealiste.blogspot.com"]Obiective Realiste[/url] [url="http://androixbijoux.blogspot.com/"]Androix Bijoux[/url] Niste copii si toti copiii! [;)]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

neatza, si eu sunt nervoasa. nu imi fac de cap, nu am abateri mari, fac sport si totusi cantarul a urcat. nu inteleg de ce.[bang] in ultimele doua zile nu am facut sport, am avut dureri crunte de la interventia la masea, dar nici nu am mancat mult si nici prost. azi mananc doar lactate si fructe. atat. SOACRA MARE
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Neatza si de la mine. Am vrut sa imi fac si eu de cap dar de unde ca dupa o gura de dulce am remuscari si numai intra[:D]. De cand a cazut Mara trec prin cosmaruri nebune si urmeaza o noua saptamana de cosmar pentru mine (face tata anul) si dunt total rupta de realitate ,plang dupa ce culc copilul pana obosesc . Roxana si la mine e in minus dar deja imi cad pantaloni de pe mine dar nici nu mananc . Daca credeti ca trebuie sa ma retrag din concurs sa imi spuneti ca si mie nu mi se pare corect . Marilena si Mara Augusta
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...