Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Dulceturi si papanasi de sept-oct 2007 (5)


Recommended Posts

nu stiu ce sa zic, chiar nu m-am confruntat cu situatia asta, in sensul ca acasa amandoi ne fac pilaf intr-o secunda:)), dar la gradinita/scoli samd au fost f cooperanti intotdeauna.

acasa nu strageau jucarii, la gradi strangeau fara probleme. Cred ca trebuie miss sa stie sa ii antreneze :)

 

 

____________

 

Zero toleranta pentru lipsa de toleranta fata de un copil!id="Century Gothic">id="red">id="size1">

 

Cum mi-am alaptat copiiiid="Book Antiqua">id="size2">id="maroon">

______________

 

Sabina's blogid="teal">, [hippi] Sofia Galagiaid="teal">id="Times New Roman">id="teal">id="Times New Roman"> si [yum] bb Gheoid="Times New Roman">id="teal">id="Times New Roman">id="teal">

Cea mai lungã cale este calea care duce de la urechi la inimã.id="Verdana">id="purple">id="size1">
id="right">

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 197
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

[asia] Al meu strange jucariile doar atunci cand are un "interes"! La gradi in schimb e cel mai cuminte!! Ne cunosc slabiciunile [:D]!

 

La multi ani Prisi!id="red">[flo]

 

La multi ani si dulcetzei tale, Nana![flo]

id="purple">

 

Sa fiti sanatoase si fericite alaturi de cei dragi!!!id="red">

 

Si noi am sarbatorit sambata nepotica pentru implinirea primului anisor! Vlad a ajutat-o sa sufle in lumanarica! S-a pegatit intens pentru eveniment: a mancat tot si s-a antrenat! Asa bine s-a antrenat incat a invatat sa fluiere! [:D] Si a tot tinut-o asa intreaga dupa-amiaza, spre bucuria tuturor...[alcool]

 

Isabela mamica [il] de [bonjovi] Vlad Matei id="blue">(22 septembrie 2007)id="blue">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Bine v am regasit! Am avut parte de un super weekend la Roma si de o zi mai delicata. Maine va fi la fel. Dar azi sunt aici in forma, asa ca urez la multi ani Martei. Mariei de Nana si nepoticIi Isabelutei! Sanatate si bucurii cat cuprinde.

 

Vad ca dezbaterile au mers in alta directie. De gradi nu stiu ce sa zic momentan, astept si eu consultatiile. Dar Andrei pare obosit si distrat oricum. Iar cu ordinea...m ati facut sa zambesc larg.

 

Trebuie sa ma retrag sa pun puii la somn, ca ne a fost dor unii de altii.

 

Rox, mamica Alexandrei si a lui Andrei id="blue">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Nici nu mai stiu cand am scris ultima oara [alcool]

De o saptamana si jumatate cu fetele in casa, Maria a facut laringita si a decis ca nu vrea sa fie egoista. Si i-a dat-o si Irinei [bang]

Acum Maria e bine, dar am decis s-o tin acasa pana luni, sa fie refacuta complet, sa nu se mai agate vreun virus de ea. Irina inca mucioasa, din fericire tura asta am scapat fara alte complicatii.

Sambata mergem la atelierul de confectionat martisoare, suntem nerabdatoare amandoua [:D]

 

Luy, cu Maria Teodora id="red"> si Irina Alexandraid="red">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Vad ca nu v-ati omorat cu scrisul....norocul meu[:D]

 

Luy, sanatate fetelor, unde mergeti la atelierul de martisoare?

Noi avem de confectionat un martisor/felicitare de 1 Martie pt gradi(concurs....nu am inteles exact ideea)..sunt intr-o pana[:D] de idei, obosita si nervoasa, am avut cateva zile groaznice...id="Arial">

 

 

 

Cecilia si Cristian Mateiid="red"> (07.09.2007)

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

 

Baiatul meu de vineri, vine batut si cu semne pe fata de la gradi, azi mai aveam putin si explodam cand l-am vazut, partea urata este ca azi este prima data cand nu mi-a spus ce s-a intamplat, ca si cum i-ar fi fost frica sa-mi spuna...este lovit la frunte si mai are si un semn, de marimea unui bob de orez cu coaja, semn ca a curs si putin sange, d-na nu stia ce s-a intamplat, nu ea a fost dimineata, ea ma intreba ce a patit, ca ieri nu-l avea cand a plecat......nu stiu ce sa mai cred, maine dimineata fac bum, nu spun ca el este cuminte, ca nu se imping si se imbrancesc,sunt copii si nu-i acuz pe ei, dar chiar nu ii supravegheaza nimeni? Am inteles o zgarietura, am trecut cu vederea vanataia de vineri, julituta din frunte de ieri (l-a impins si a cazut pe covor)...dar ce urmeaza ... o sa-i dea cu ceva in cap sau in ochi...nici nu vreau sa ma gandesc .

 

Gata m-am racorit la voi, daca nu spuneam simteam ca expodez....

 

 

 

Cecilia si Cristian Mateiid="red"> (07.09.2007)

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Da, carpatinaid="green">, uite asa vedem noi zapada doar de la geam [bang]. Culmea este ca le-am cumparat sanie exact cu 2 zile inainte si nu au apucat sa o incerce [q]

 

Ceciliaid="green">, noi am mesterit 2 felicitari acasa, asa, de incalzire [:)]. Mi-a venit o idee care se realizeaza f.simplu si zic eu ca va fi de efect. Daca vrei, iti pozez sa te inspiri [flo]

La atelier mergem la cel organizat de slippers [flo]. Maria e foarte incantata ( si eu la fel ). Ii place sa decupeze, sa lipeasca... Alti copii nu au rabdare sa stea 2 ore la masa, ea nu se clinteste de acolo [:)]

Mi se pare grav ce povestesti tu despre semnele lui Cristi, nu stiu cum as reactiona in locul tau. Zic eu ca trebuie o discutie serioasa cu educatoarea. Mult succes sa rezolvati problemele !

Nu am uitat de pozele pe care mi le-ai cerut, incerc sa ti le trimit acum.

 

Roxid="green">, eu am luat cateva martisoare de la bazarul DC. Dar tot mai am nevoie, insa am sa cumpar de la Sun Plaza Mall, sunt multe standuri cu martisoare. Mi-ar fi placut sa ajung la targul de la MTR, dar nu am cum.

 

Luy, cu Maria Teodora id="red"> si Irina Alexandraid="red">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...