Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Dulceturi si papanasi de sept-oct 2007 (5)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 197
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

O primavara frumoasa sa aveti!

 

Uite a trecut si 1 martie si parca vremea nu vrea sa ne dea un suflu de primavara. Noroc cu martisoarele. Azi am fost la gradi la un atelier de facut martisoare pentru pitici si am confectionat o brosa. A lui Andrei e mult mai reusita decat a mea.

 

 

 

Rox, mamica Alexandrei si a lui Andrei id="blue">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui carpatina
Citat:
citat din mesajul lui luyYaia id="green"> [pup] si carpatina id="green"> [pup] , ati purtat martisoarele ? [:D]
align="right" id="quote2">Eu raportez pozitiv! Pai cum altfel? [pup]
align="right" id="quote2">Deci Ioana a fost generoasa si ti-a imprumutat unul de-al ei ? [:D]Luy, cu Maria Teodora id="red"> si Irina Alexandraid="red">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

eu nu mai mai bag la deschis capitol nou, ati vazut ce carcaleti am produs data trecuta [:D].

Mi se pare atat de frumos ce faci tu Luy,m-am pus in pielea fetelor de departe care au primit martisoare din romania si cred ca au fost tare fericite !!! Esti formidabila, stiai, nu ? Ti-am trimis pe mail invitatia la spectacolul de diseara.

Valentina, tin pumnii si pup la voi [pup]!

Sabina, si tie pupici[pup] si astept numai vesti bune. Felicitari pentru premiul Sofiei, ati probat cu brio zicala cu aschia [:D].

Rox, eu am ras de-am molipsit colegii cand am citit mesajul tau. Pai normal ca ce a facut Andrei a foat mai frumos, ca asa suntem noi subiective in tot ceea ce produc odraslele noastre [pup]

 

..............................................................

Mama de papanas Andreiutz id="size3">[bonjovi] id="navy">( 02.10.2007 )id="Script MT Bold">

 

 

 

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...