Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Lumea si noi - o poveste cu cântec la TVRi


Recommended Posts

  • 2 weeks later...
  • Răspunsuri 25
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Citat:
citat din mesajul lui olim
am vazut inregistrarea, ce emotii aveai! ce frumoasa fetita ai[olala]sa iti aduca multe bucurii! maine am sa o vad toata inregistrarea, azi am vazut doar jumate. nu inteleg de ce nu iti palce cum arati[:I]
Merci olim [flo] Cum arat: n-ai remarcat nici o diferenta intre atunci-acum? lol :))) Oricum am sa iau masuri in sensul acesta, am socat toata lumea! ;) Astazi a fost la 6:30 dimineata si va mai fi la 13:30 (orele Frantei) Pupici! [pup]
[url="http://www.refletdo.eu"]Reflet d'O[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

otilia, sanatosi sa fim ca asta e important[flo] stiu ce inseamna aceasta transformare si eu am trecut prin asta in Spania.[flo]Important este sa avem ambitie, ceea ce mie imi lipseste[bang][alcool] Imi place cand spui in reportaj ca inca se mai cantau piesele tale romanesti si dupa ce ai plecat tu de acolo, se simte un usor tremur in voce cand vorbesti despre ele.[olala] reconfirm, fetita e o papusa[olala]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Si eu, si eu!! Otilia felicitari inca o data pentru interviu! De bijoux ce sa mai zic, sunt o incantare!!! Iar Adelie este o domnisoara tare frumoasa si delicata! [pup]
Stai departe de oamenii care iti micsoreaza ambitia. Oamenii mici intotdeauna fac asta. Cei cu adevarat mari te fac sa te simti ca si tu poti deveni mare. (Mark Twain)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...