Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Prietene la bine si la greu - 157


Recommended Posts

Citat:
citat din mesajul lui laurairina13

Floricik , deja de azi o tai la zburlita? ti-ai facut wee prelungit cu nametii astia[:D]

align="right" id="quote2">

Am fi vrut noi sa plecam de azi...Maine dupa munci plecam.[pup]

Fug sa ma uit la meci.[fularst]

Floricik mami de [copil] Maria Emaid="red">-12.12.2009

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 199
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Un film despre copii consumatori: comercializarea copilariei:

http://documentare.digitalarena.ro/copiii-consumatori-comercializarea-copilariei-2008/

 

Vizionare placuta. Eu inca nu l-am vazut tot... ca pe bucatele apuc...[pup]

 


Mami fericita de [copil]Mihnea si de [baietel] Tudor
id="right">id="blue">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui floricik

Dankutza, ce inaltime are Pinky? Ca Ema de ex are 12,5-13 kg dar are 95 cm. Mie imi pare ca e tot ca Pinky, nici grasa nici slaba.[pup]

align="right" id="quote2">

Pe 7 ianuarie avea 82,5 cm si 9,560 g. Imi dau seama ca e proportinata bine, dar e prea mica si in inaltime si la greutate. [bang]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui shtephy
hello [pup]A mai facut vreun copilas febra timp de 5 nopti sau mai mult ? Asa face Iustin ,doar noaptea ,pana in 39 si scade repede de la antitermic .In afara de M nu il supara nimic .
align="right" id="quote2">nu am avut asa, santate multaprobat pantofiorii, mari tare, gabitza cum ne vedem in we sa-ati da la proba?Raluca, mamica de doi baieti, Remus Andrei (8 nov '09) si Cezar Ioan (3 dec '11)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui raluci_b
Citat:
citat din mesajul lui shtephy
hello [pup]A mai facut vreun copilas febra timp de 5 nopti sau mai mult ? Asa face Iustin ,doar noaptea ,pana in 39 si scade repede de la antitermic .In afara de M nu il supara nimic .
align="right" id="quote2">nu am avut asa, santate multaprobat pantofiorii, mari tare, gabitza cum ne vedem in we sa-ati da la proba?Raluca, mamica de doi baieti, Remus Andrei (8 nov '09) si Cezar Ioan (3 dec '11)
align="right" id="quote2">ne vedem cumva [:D] Tu ai ceva drumuri prin Bucuresti, vreun parc, vreun mall? Sau prin Rahova via Monis (dava te intalnesti cu ea si dupa ce vorbesc eu cu ea daca se poate [:I])iti trimit Pm cu nr meu de telefon un pic mai tarziu ca trebe sa iesmami [cit] de gemenasi [tren] 2+
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui ionelamaria
Un film despre copii consumatori: comercializarea copilariei:http://documentare.digitalarena.ro/copiii-consumatori-comercializarea-copilariei-2008/Vizionare placuta. Eu inca nu l-am vazut tot... ca pe bucatele apuc...[pup]
Mami fericita de [copil]Mihnea si de [baietel] Tudor
id="right">id="blue">
align="right" id="quote2">multumim frumos [flo] foarte interesant...mi-a placut [pup]carmen [mamica] de Adelina Ioana 16.04.2010 si adolescent Paul Florian 13.09.1993
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui dankutza
Pe 7 ianuarie avea 82,5 cm si 9,560 g. Imi dau seama ca e proportinata bine, dar e prea mica si in inaltime si la greutate. [bang]
align="right" id="quote2">
Rares avea 83 cm in noiembrie, acum pare ca s-a mai inaltat dar voi afla in aprilie cat de mult [:)]. Si mie mi se pare micut, mai ales ca eu sunt inalta iar Iarina este ca inaltime cu 1-2 ani peste medie.
O cunostinta ne tot spune ca este ok cum e Rares pentru ca desi eu sunt inalta ca femeie, Cristi nu este foarte inalt ca barbat.
Mi s-a intamplat sa aud insa si o remarca care nu mi-a cazut bine : "cu cine seamana Rares asa micut, ca voi, parintii, sunteti inalti ?" Am raspuns ca datorita bolii cardiace creste mai incet dar mai bine taceam, ca a urmat alta replica care nu mi-a placut : "Cum, si acum mai are probleme ?!... E, lasa-l, sa traiasca si el asa cum e !" [bang]

_____________
Raresid="navy">
id="size1">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui shtephy
A mai facut vreun copilas febra timp de 5 nopti sau mai mult ? Asa face Iustin ,doar noaptea ,pana in 39 si scade repede de la antitermic .
In afara de M nu il supara nimic .
align="right" id="quote2">
Sanatate lui Iustin !

_____________
Raresid="navy">
id="size1">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...