Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Scolari de iulie-august 2004 (91)


Recommended Posts

hello

 

dupa o noapte sforaicioasa, mai rezist si azi pe baricade. Colac peste viroza cu muci si oarece tuse, lui Danu i-a iesit si herpes la coltul guritei, asa ca e "incaltat" bine saracutul de el. Totusi si-a adunat vointa si puterile si desi i-am propus sa mai ia o pauza de scoala, a zis ferm NU. A plecat hotarat spre scoala, si azi a colectat 3 FB-uri, la mate, la romana si la engleza. Si nici macar nu a venit mandru, plin de el acasa...culmea! Eu i le-am descoperit in carnetul de note, in procesul meu zilnic de. Si l-am intrebat..."ai luat azi 3 FB-uri si nu mi-ai spus nimic?"...la care el foarte nonsalant "aaa, da, am uitat..."

 

no comment..

 

sper sa se faca bine ca nu stiu cat o mai pot eu duce asa :(

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 211
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Lia, felicitari pentru Danu !! [flo] Bravo lui pentru ambitie !! [pup]

O sa treaca si virozele astea, ai sa vezi !

Daria, [flo] !! Spune-i Giulikai ca are o matusa si la Bucuresti (aka io !![:D]) !! Stii ca o iubesc tare, nu ??[pup] Si te invidiez realmente pentru multele prietene pe care le ai, citesc si pe febeu !! Si daca mai vrei sa stii, eu stau usa in usa de apartament cu fratele meu mijlociu, dar nici macar o data cind a iesit afara cu copiii lui nu m-a luat si pe mine ![q] (Daca eu nu il sun si nu ii propun ceva, el nici nu ma baga in seama !) Habar nu ai cit de trista ma face vecinatatea asta ...

Kimmy, super tare mitzoashca voastra ![:D]

Si ca sa ne destindem olecutza, va recomand un film relaxant - My week with Marilyn !

 

Alice si Andrei

"Seen it all. Done it all. Can't remember most of it"

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Robi,Kim,Daria,Alice[grup][flo][pup].....mandra tocmai s-a dus la gara sa o astepte pe mama mea care din cauza vremii nu a putut veni de ziua mea asa ca vine acum,este bunica pe care o iubeste mandra cel mai mult...eu nu stiu ce inima mare poate sa aiba mama si sa-si iubeasca la fel de mult fetele si nepotii[olala]!

Daria bifeaza si la ieshi una bucata matusa si o verisoara zurlie[:D]pentru Giulik....poate la vara venim in vizita la voi ca tati vrea neaparat sa-si revada locurile natale!

Eu declar frustrata,trista si invidioasa pe altiiid="size1">ca-n iashi nu am decat pe bona mai apropiata[bang]

Alice multumim pentru filme[flo]....dupa un an de vazut seara de seara filmul cu sirene,H2O si vreo juma de an de serialul Nini in sfarsit mi-a venit si mie randul[pk]...ma uit la dr House...si la Anatomia lui Grey...desigur in compania mandrei "este filmul ala la care razi sau ala la care trebuie sa inchid ochii cand opereaza?"[:D]

 

filmuletze,filmulete noi,gorodeii,aripile mele,

gorodeii noi

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

uaaaaa unde merge DrHaouse ???

 

si eu am ajuns sa ma rasfat cu StargateAtlantis si Grey :-))) doamne ce bine poate fi :-)))

e simpatica giulik, ea nu vrea d aia cu aliens, dar la grey lesina sa afle cine ce boli are :-))) si cand citeste si reuseste sa citeasca de ex. angiograma sau ceva asa pompos e asa mandra :-)))

 

va multumesc mult fetelor [flo]

cred ca niciuneia nu ne e usor !

 

_______________________________________________id="red">

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

gata cu boceala!am zis![:D]deci v-a placut de pisica mea aristocrata??

Robi io ti-am zis ca o sa dea productie nasoala de par [:D]..daca as avea gard as da-o si pe Raya afara..asta este super aristocrata!!!! Si-mi vorbeste..si daca o intrebi ce face ..latra [:D]..trebuie s-o filmez! Voi astea cu experienta la pisici...asa fac toate????[alcool]

Lia sper ca sunteti ok!

Rox..asta este ti-a venit si tie randul...hi,hi,hi..sa te trezeasca copii noaptea ..[:D]

io ma duc la spanacul meu ca o gospodina buna ce sunt..sa conving puradelul din dotare sa mearga la dus si la culcare(desi o s avrea sa asculte Micul print)..si toate astea pe fondul unei dureri nasoale de stomac..m-au cam tampit durerile astea![q]

 

daca am timp pun poze si cu ce lucrari a mai facut Luca la ceramica..

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[flo]Nici nu va inchiputi cit de mult va multumesc(de departe) ca existati - rid si pling cu voi , cu voi incep dimineata si cu voi inchei ziua . [flo][flo]

Ma intristez cind nu suneti bine, ma bucur de reusitele copiilor si rid alaturi de voi.

Stiu ca nu scriu - am avut - ca asa e viata - o perioada mai grea , dar sa speam ca am depasit pragul si imi voi reveni.

 

Copilul e bine, ii place la scoala- ceea ce e cel mai important. V-am vazut caietele copiilor vostri din cl 1-a... pai astia aici au pretentie ca , copii sa scrie, nu conteaza cum ..numai sa isi de-a drumul la scris. Asa ca .. eu una i-am arata lui alex ce frumos scriu copii in clasa 1-a si a ramas foarte suprins. El daca se straduie, scrie asa acum in clasa a 3-a. Nici nu stiu ce e mai bine . Dar eu una il las.... ca mintea ii merge, citeste mult ( ultima a fost War horse ) s-a ambitionat si a facut la mate online sapt de sapt pe mathletics pina a luat certificatul de aur ( 'gold' parca suna mai bine ) , asa ca daca scrie cu picioarele il las in pace.

Va mai spun mai multe intr-o sapt dupa ce avem sedinta cu parintii - individuala- ce si cum stam .

 

Ref la 'singur pe lume' eu una va inteleg !

 

Va pup, va admir si va imbratisez cu drag[pup]

 

Mani si Alex

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...