Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Scolari de iulie-august 2004 (91)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 211
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Succes Carmen la vanzari, contracte si mutari, ca banuiesc ca asta urmeaza acum!

Supertare Ilinca [pk]. A inceput devreme ca sa aiba timp! [:D]

 

Olivia, noi dupa manual cu strictete, nu ne abatem [:D]. Eu am mai zis ca la Constanta nivelul e clar altul decat la noi la tara...[:D]

 

Alice, si noi tot dupa manualele alea. La mate de doua saptamanai fac probleme si luni dau test.

La romana maine fac ci.

 

In clasa la Mariuca n-au fost prea multi copilasi raciti. Noi am scapat, sper sa nu zic vorba mare...[:I]

La gradinita n-am mai fost de un veac, o duce John, o aduce tanti Viorica, daca sunt muciosi eu nu-i vad [:D].

 

"Age is an issue of mind over matter. If you don't mind, it doesn't matter.” (Mark Twain)

 

Monica, Maria Alexandra (02.07.2004) si Ioana Adriana (20.04.2007)

poze unu, poze doi, poze vechi si poze noi

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ioana, pentru asta a luat -?!

Pai Maria de abia ar fi trecut clasa la asa exigenta...

(e drept ca ea acum la mate ia cu -Fb pentru ca doamna depuncteaza scrisul ...si lipsa semnelor de punctuatie [bang][alcool][:D]. Sunt curioasa ce o sa faca luni, ca le da test cu probleme, sa le scrie, sa scrie rezolvarea si rezultatul...sa vezi distractie![:D])

 

"Age is an issue of mind over matter. If you don't mind, it doesn't matter.” (Mark Twain)

 

Monica, Maria Alexandra (02.07.2004) si Ioana Adriana (20.04.2007)

poze unu, poze doi, poze vechi si poze noi

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Olivia, la noi inca nu au facut exercitii de genul celor descrise de tine. Nu stiu ce sa zic, si asa parintii se cam vaita ca invatatoarea merge prea rapid prin materia de la mate si romana. Lui Danu nu i se pare deocamdata prea greu

 

Andreea s-a gasit sa bea apa din sticla lui Danu...dupa ce i-am cantat de doua zile sa stea deoparte de el si de sticlele lui de apa pana ii trece herpesul. Si cine sa ma auda ??? I-am umplut doua sticle DIFERITE de ale lui strict ei, sa aiba in fiecare camera, iar ea...bea din ce sticla prinde. Asta e...daca ia herpes si ea, dau cu capul de perete si gata, plec in lumea larga, pentru ca primoinfectia e naspa tare, stiu de la Danu[bang][bang][bang][bang]

 

Uff, ma ia cu calduri in creier deja...

 

Danu a facut 21 din 24 la Canguras, din 3 erori, toate trei megasimple, din neatentie. Toate problemele greute le-a rezolvat fara probleme dar astea 3 erau usoare si le-a fusarit. Trebuia sa adune de ex 1 omida cu 2 omizi si el a incercuit raspunsul 4[:I] in loc de 3....

 

sunt multumita de ce a facut, pt ca era luni oricum plin de muci pana-n barba, cand l-am dus la scoala, a stat numai cu nasul in servetel doua ore la concurs.

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Carmencita, bafta cu apartamentul !! [flo] Hehe, treci si tu la categoria "mosier", nu ?? Brei, Ilinca e super, sa ne pui si noua o poza cu pretendentu', sa-i vedem splendoarea ![olala]

Lia, stai calma, nu e musai sa faca si ea, eu spre exemplu nu am facut herpes niciodata si recunosc ca m-am "dat" pe linga sotu meu care o mai comite cu chestia asta nashpa ! Acu daca fata a baut, treaba e incheiata, daca te enervezi tot acolosha ajungi doar ca ai sa ai creierii incurcati rau (si itz spun asta din proprie experienta, ca si eu tot asa ma nerfez, dupa care realizez ca nu are nici un rost si ma calmez si astept sa treaca toate !). Pupici multi !! [pup]

Oh, ca am dat send si am uitat - Roberta, Grindtuss este sirop, cel putin eu asa l-am avut de la farmacie ! Si [pup] multi pentru Matei, eu sincer nu as avea curaj sa il las pe gizmo singur acasa mai mult de doo secunde ![:D]

Alice si Andrei

"Seen it all. Done it all. Can't remember most of it"

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

nu poci bre, m-e frica sa nu ma dea ma-sa in judecata ca se duc dreaqu banii de casa;)) e frumusel si cumintel, are gusturi fatagabi, felicitari pt matei, e mare lucru
Citat:
citat din mesajul lui alice2004
sa ne pui si noua o poza cu pretendentu', sa-i vedem splendoarea ![olala]Alice si Andrei "Seen it all. Done it all. Can't remember most of it"Paradise
align="right" id="quote2"> edit, sa ma dezmeticesc si dau si sampaniatzucurei de tzucureiid="purple"> 1id="teal">, 2id="maroon">, 3id="red">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...