Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Carte de bucate Horia Varlan


ali

Recommended Posts

Cred ca o parte din voi stiti emisiunea Cireasa de pe tort. Nu sunt o urmaritoare fidela dar aseara am vazut cina in care era Horia Varlan gazda. Nu sunt o pofticioasa dar aseara [pofta].... Am vrut sa va intreb daca ati cumparat cumva cartea lui de bucate... are retete bune? ali Mama fericita de Andrei (20.06.2008)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 3
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Zile populare

Cei mai activi membri în acest subiect

Eu am vazut cartea lui in market-uri. Poate o vezi si iti faci singura o idee. Mi s-au parut interesante, dar de facut, n-am facut retete din cartea lui. [:)] [flo] - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - Sorina [mamica] Mamica fericita [9cer] a ingerasului RAZVAN - IONUT [bonjovi] (11 MAI 2009) http://lb3f.lilypie.com/rxDAp3.png Lucrul important este acesta...sa fii capabil in orice moment sa sacrifici tot ce ai, pentru ce ai putea sa devii. Charles Dubois
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Eu am primit o carte a lui ( groasa cu coperti cartonate ) se numeste ( cred ) Bucatele noastre, sunt retete romanesti si mai putin romanesti. Nu stiu cit costa cartea asta dar fata de o Sanda Marin sau Jurcovam fara poze si cu multe greseli de tipar ( cum sunt cele noi )a lui merita. Are multe retete, explicate frumos. Uite [url="http://cireasa.primatv.ro/retete/"]aici[/url] citeva retete exact asa cum apar si in carte cu poza cu tot, ca sa iti faci o idee.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...