Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Prietene la bine si la greu - 158


Recommended Posts

  • Răspunsuri 198
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

neatza acus vine week-endul... [pk] stanucel foargte draguta fetita ta. imi place cum sta ea in zapada, n-are nici o problema. [olala] dana imi pare rau ca Lucas e bolnav. insa macar incearca sa privesti partea buna a lucrurilor, ca esti in Germania (cum a zis si Licu). aici e groaznic sa stai in spital cu bebe. vii cu un microb si pleci cu 3. [:-@] sanatate multa [flo] Licu naspa cu zgomotele alea, insa nu prea ai ce face... [alcool] si Sandra se sperie de zgomotele din pereti, insa noi am invatat-o sa nu se sperie, acum merge si bate peretele "na, na" si se simte razbunata. [:D] Sandra a fost ieri cu tac-su la teatrul de papusi. e prima oara cand merge. a fost spectacolul "Dumbrava minunata", cu durata cam de 45 min. in general a fost ok, a stat cuminte, mai vorbea tare si mergea pe la ceilalti copii, s-au mai plimbat pe hol, printre scaune [alcool] insa per ansamblu a fost ok si i-a placut. apoi acasa numai despre asta vorbea. [:D] ca a fost la "teatlu de papusi" si a vazut "Lizuca", soalele, casa, copacul, copiii, piticii... [:)]
Ramonika [mamica] Ruxandra (30.11.2009) [zana] tati [roker] si Vladutz [pis] [url="http://zebraroz.ro/"]zebra roz[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

neatza, licurici daca nu merge cu vorba buna, politia atunci, tb sa se respecte orele de somn, cu copii sau fara tb sa se respecte dana sanatate multa, hai ca trece, sriu cum e sa fie bolnav asa mic[q] gabitza sa poarte dragoselul sanatos crocsii stanucel, este o scumpa printesa ta [olala] am fost ieri cu remus la control la ochi la dr burloiu, un tip ff misto, la control fu totul perfect, mai mergem la 3 ani jumate zi frumoasa plina de iubire Raluca, mamica de doi baieti, Remus Andrei (8 nov '09) si Cezar Ioan (3 dec '11)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Salutare. Am o stare mai naspa din cauza unor probleme administrative de la job gen Radet, frig, cheltuieli aiurea, administratora bagacioasa...de-mi vine sa-mi iau campii[bang] Noroc ca azi imi vad copilul si uit de toate(sau macar incerc). Raluci in ce a constat consultul? Cat ai platit? As vrea sa o duc si eu pe Ema, pt ca o tot vad incruntata si ma tot gandesc daca vede bine, mai ales ca eu port ocelari. Saru-mana[pup] Dankutza am rezolvat din parti cu Malevu'. Si-au pus palma-n fund. Am trimis mail si cica pana la sf de martie de rezolva.[:-@] Licu ar fi bine sa mergi la usa vecinilor si sa le spui sa faca liniste macar la ora pranzului. [pup] Dana, sanatate multa mezinului.[pup] David ce mai face? Ramonika ce copil cuminte ai tu acolo.[olala] A stat ea asa cuminte la spectacol. Poate prin vara prind curaj si mergem si noi cu zburlita la teatru de papusi.[:)] Stanucel imi place poza cu Adelina si fratele ei[:)]. Miany, da, Ema a fost bolnavioara. Tusea doar noaptea(f rar), nu febra, nu muci nimic...[alcool] Dr ne zapacea ca se tot aude ceva la plamani. Ne-au zapacit cu atata antibiotic. I-am luat niste biotics sa-i dam la 3 ore dupa antibiotic ca sa-i refaca flora intestinala(macar atat). [pup] vorbaretul. Si apropo de vorbareti[:D]: Cory ce mai face Bubu drag si scump? Floricik mami de [copil] Maria Ema-12.12.2009
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Hello girls . Flo, prezent [:D][pup] Am la tb sa serviciu de nu imi mai vad capul daaar, ma bucur ca e vineri[pk] Laura-zic si eu ca fetele, Dragoselu e indragostit de tzitzi, ca si Amalia [olala] si deocamdata eu zic sa nu te stresezi prea mult cu diversificarea. Imi pare rau de vecinii galagiosi, eu clar m-as duce la usa lor sa-i rog de la obraz sa respecte orele de odihna. Bafta![pup] Miany-scump foc Davidelu, vorbaretul de el[:)] Ma bucur ca i-a trecut raceala[pup] Gabitza - si eu as fi optat pt varianta Craiova. Bafta[pup] Dana- multa sanatate puiului Lucas. Si tie, rabdare multa mamico[pup] David ce mai face? Stanucel- frumosi copii ai. Sa-ti traiasca[pup] Ramonika-ce haioasa Sandra[:)] Si cuminitica...al meu nu cred ca rezista 45 min... Raluci- pupam Renusul cu vedere buna[:D] si pe Cezarel cel scump[pup] Floricik-imi pare rau de perioada mai agitata, sper sa se rezolve repede toate pb adiministrative. Azi iti vezi Zburlita[olala] restul sunt detalii[:D] [pup] Bubu face bine, merci de intrebare, e un vorbaret si un cantaret[:D] Dovada [:D] (spre final canta si singur, fara backing vocals[pk] iar calitatea filmuletului lasa de dorit pt ca e filmat cu tel) http://www.youtube.com/watch?v=88uYRkz2VNE Weekend placut gagix [pup]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

ziua buna de la cluj!!![flo] Flo,Cory [pup] licu nasoala rau faza cu vecinii...asa cum au zis fetele,eu le-as zice asa de la obraz ca ar fi cazul ca macar intre 14-17 sa o lasa mai moale...imi aduc aminte cand un vecin istet de-al meu s-a trezit sa dea gauri taman la pranz...s-a trezit al meu copil speriat de abia am reusit sa il linistesc,multa vreme dupa aceea cand auzea un zgomot similar era ingrozit...[pup] gabitza daca ai varianta craiova la dispozitie si te lasa inima paote ar fi mai bine sa-i duci la bunici..[pup] floricick imi pare rau ca si voi ati fost bolnavi...drum bun spre zburly!!![pup] ramonika ce fain ca Sandrei i-a placut la teatlu...si noi am vrea sa mergem ,dar nu stiu daca are rabdare sa stea... stanucel sa-ti traiasca minunile vietii...sunt tare frumosi!! dupa-masa faina ,fetelor!![pup] miany fericita mami de DAVID ANDREI
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Cory_B foarte frumos, ai baietel mare, sa iti traiasca [pup] va multumesc frumos de urari,de vizionarea pozelor [pup] [asia] si eu am vazut la voi niste micuti adorabili, unul mai talentat ca altul, sa ne traiasca, si sa ne bucuram de ei in fiecare clipa a vieti [pup] eu sunt racita,stau cu ceai langa mine, abia reusesc sa beau o [cafea] dar tot nu ma las si beau, sunt o drogata dupa cafea.imi place ca dupa ce o culc pe adelina sa fac ordine, imi fac o [cafea] si laptopul in brate, asta este cea mai frumoasa relaxare [pk] carmen [mamica] de Adelina Ioana 16.04.2010 si adolescent Paul Florian 13.09.1993
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...