Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Scolari de Iulie - August 2004 * (92)


Recommended Posts

Carmennnnnn s-a inventat deja.nu prea intinde ridurile ca camesile,dar ceva acolo-sha face.Vrei poza cu fieru sau poze cu mine calcata pe mutra[:D]?Acu pe bune,du-te si ceteste si fuguta la piata sa-ti iei glycol...p-orma m-oi pomini!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 198
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

O primavara frumoasa si insorita sa aveti!

 

Stefi a plecat cu martisor doar pentru dna si prietana ei. Pentru restul copiilor a luat bomboane.

 

Carmen, noi mergem la piscina din Tatarasi, Unique Spa, este 30 lei/ora, dar cel putin acum iarna sunt numai cei 3 copii ai "mei" (Stefi, Matei si nepotelul meu), deci e super ok. Dar e tare mica piscina.

 

Roberta, multumesc, pudra am gasit, deocamdata cu tusea suntem ok, dar e bine de stiut.

 

Edit: am uitat sa ma "laud" mi-am facut abonament pe un an la sala si piscina, nu va spun ca bine ma simt, din pacate nu am slabit decat 2 kg pentru ca inca nu sunt pregatita psihologic sa renunt complet la dulciuri [bang]. Dar starea generala mi s-a imbunatatit vizibil. Am fost nevoita sa renunt o luna (zapada, ger, program muuult prea aglomerat) si mi-a lipsit enorm. Mamici din Iasi, daca vreti va pot da un voucer de 1 zi (la Club Moving), dar pentru ca imi sunteti dragi [:D]

 

Pupici,

Andrea [mamica] de Stefania [zana](13.08.2004) si Matei [bb] (04.09.2007)

Poze mai vechi si mai noi

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

A mea a plecat cu 32 de martisoare si s-a intors cu 40[:D]ca au fost unii colegi care i-au dat cate doua martisoare de drag[:D]

Eu la sala nu ma bag,ca ma ingras[:D]....oricum nu pot trece de 52 de kg indiferent cat mananc....poate de azi ma alatur si eu clubului de gimnasti din sufrageria proprie[:D]tati si cu mandra fac in fiecare seara,flotari,abdomene,roaba,etc....

 

filmuletze,filmulete noi,gorodeii,aripile mele,

gorodeii noi

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

azi nu am trecut pe langa nici o farmacie sa cumpar Glycol :(..gata este exact ce cautam !!! dar merge si pentru riduri..se da si-n jurul ochilor?? oricum trec la Glycol si lotiune micelara (Ema ai folosit??)

 

Luca a ratat toata chestia cu martiosare..asta este! Nu m-a lasat sa-i duc d-nei martisorul (ii luasem o bratara din sidef si perle naturale lucrata manual..)i-o duce el luni..

 

Carmen, mie nu-mi place la casa pentru ca este multa munca *asta daca nu ai femeie la curateni..nu am grad si parca sunt in camp..este noroi cand ploua pana la genunchi si daca nu aveam masina 4x4...nici paine nu puteam sa luam..nu conduc si sunt izolata..deci ..NU-_MI place!!!

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Kim,nu se da in jurul ochilor...atentie deci.Seara demachiere ,pe fata curata intinzi glycol A lasi juma de ora si te dai cu crema ta de seara.Nu cureti glycolul,al lasi acolo.Dimineata te speli pe fata,dai cu o crema-lotiune cu protectie 30-50% si pe urma te machiezi...sau nu.Am probat pe vreo cinci doamne aci...au cazut pe spate....dupa o saptamana imi spui tu singura cum e!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Mie personal mi-a sters complet pete,puncte negre,pielea e mult mai fine si luminoasa.Per total e....bestiala...si sa nu uitam ca eu am dat bani grei rau pe creme la viata mea...ultima a fost la praire,500 euroi cutia.Asa ca...asta chiar e un martisor....si avand in vedere ca acest Glycol e chiar accesibil...35 de lei...am zis ca e chiar un martisor ieftin...si de asta vi l-am daruit...sa fiti tinere si frumoase....si iubite acum in prag de primavara.[pup]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...