Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Tragedia de la Brasov - putem intelege de ce?


Recommended Posts

Deci cum o invartim,pana la urma tot religia e de vina - altfel nu s-ar fi gandit omul ca-s de vina diavolii. Cred ca ce ar trebui interzis e combinatia educatie scazuta + religie din asta habotnica !!! MONI cu DIANA (01.01.2006) si TUDOR (14.08.2009) [url="http://www.dropshots.com/DIANATUDOR"] POZE [/URL] "10% din viata este rezultatul a ceea ce ni se intampla, 90% este decisa de modul in care reactionam la ceea ce ni se intampla"
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 119
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Citat:
citat din mesajul lui monica70
Deci cum o invartim,pana la urma tot religia e de vina - altfel nu s-ar fi gandit omul ca-s de vina diavolii.Cred ca ce ar trebui interzis e combinatia educatie scazuta + religie din asta habotnica !!!MONI cu DIANA id="red">(01.01.2006) si TUDORid="blue"> (14.08.2009) POZE "10% din viata este rezultatul a ceea ce ni se intampla, 90% este decisa de modul in care reactionam la ceea ce ni se intampla" id="size1">
align="right" id="quote2">"religie din asta habotnica" prinde in primul rand si mai ales la cei cu educatie scazuta.
Am marfa la bazar umanitar DC id="red">Laura, mami de shtrumphi gemeni: Bianca Andreea si Rares Mihai (13.06.2005)Cugetari gemene, Poveste cu shtrumphi 'Cos what I feel is the only truth for meid="size1">id="blue">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

monica asa este. insa cine sa o interzica si cum sa o faca, practic? e imposibil. plus ca si aici sunt interese, cei care ii "recruteaza" se indreapta tocmai spre acesti oameni mai putin educati, pt. ca stiu ca le merge cu ei, in schimb le creste lor faima ca au pocait nu stiu cati si ca i-au adus pe "calea cea buna".

plus ca pe spinarea prostilor si a saracilor prospera cei din varf, chiar daca pare paradoxal... ajutoarele vin in mare parte de la bisericele omoloage din strainatate.

 


Ramonika [mamica] Ruxandra (30.11.2009)id="size1"> [zana] tati [roker] si Vladutz [pis]

zebra roz

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

CorinaDani, buna intrebare, cea referitoare la renegare...

 

Asteptarea comunitatii este ca viitorul sot sa treaca in religia sotiei, daca el este de alta religie, si nu invers...

 

 

 

Blogul meu - de la noi, pentru ei!id="green">

 

Bazar general - fiecare implicare conteaza!id="orange">

 

Lucrusoare de vanzare...id="purple">

 

Martisoare de vanzare...id="yellow">

 

 

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Se pare ca avea medic de familie..am vazut acum la stiri.Medic despre care femeia spunea ca ii facea vraji si ca lua mii de infatisari.Din cate spune, si-a ucis copilul ca sa isi salveze barbatul.A..si copilul nu era de fapt un copil ci o creatura facuta din vraji.

Barbatul spune ca nu credea ca este atat de grav ceea ce i se intampla femeii si a mai declarat ca nici unul din ceilalti copii nu a asistat la crima.

Femeia cere sa fie eliberata pentru a sta alaturi de familia si de copiii ei care au nevoie de ea [bang]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui laurenta
fetelor pe unde mai cititi despre acest caz ca mie numi da acces pe ziare,pe ce program tv ati vz,trimiteti si mie un link.mai ales despre acest medic care spunea ca nu are nimic grav
align="right" id="quote2"> Sotul ei a spus ca nu credea ca e grav, cred ca mergea cu copilul la controalele alea periodice, ce putea sa-si dea seama medicul de familie daca are sau nu probleme femeia. Mie sotul, dupa cum vorbea nu mi s-a parut vreun prost. Sper ca macar in al 9-lea ceas sa se ia masuri, si in spitale, la nastere sa fie consiliata femeia dar si familia sa fie pusa in garda....multi cred ca depresiile si alte minuni de genul asta sunt mofturi ale femeii! Lumea mea id="green">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

presupunand prin absurd ca i-ar da drumul femeii inapoi in familie, barbatul cred ca ar lasa-o gravida iar in secunda doi. [alcool]

 

la stiri au spus ca 3 dintre copii au asistat la crima. acum cine stie daca o fi adevarat sau nu.

 


Ramonika [mamica] Ruxandra (30.11.2009)id="size1"> [zana] tati [roker] si Vladutz [pis]

zebra roz

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...