Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Tragedia de la Brasov - putem intelege de ce?


Recommended Posts

Citat:
citat din mesajul lui Ramonika
presupunand prin absurd ca i-ar da drumul femeii inapoi in familie, barbatul cred ca ar lasa-o gravida iar in secunda doi.id="red"> [alcool]la stiri au spus ca 3 dintre copii au asistat la crima. acum cine stie daca o fi adevarat sau nu.
align="right" id="quote2">E deja gravida. Dar sunt de acord, daca s-ar intoarce acasa sunt si eu convinsa ca dupa sarcina asta ar urma imediat inca una... si inca una...Eu am inteles ca ea a ramas acasa cu toti copii, stateau inghesuiti intr-o chitimie, acolo s-a intamplat tragedia. Vecinii au fost alertati de urletele copiilor. Ma intreb cum ar putea sa fie ceilalti 6 copii in casa si sa nu vada?
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 119
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Citat:
citat din mesajul lui ramiris
Citat:
citat din mesajul lui Ramonika
presupunand prin absurd ca i-ar da drumul femeii inapoi in familie, barbatul cred ca ar lasa-o gravida iar in secunda doi.id="red"> [alcool]la stiri au spus ca 3 dintre copii au asistat la crima. acum cine stie daca o fi adevarat sau nu.
align="right" id="quote2">E deja gravida. Dar sunt de acord, daca s-ar intoarce acasa sunt si eu convinsa ca dupa sarcina asta ar urma imediat inca una... si inca una...Eu am inteles ca ea a ramas acasa cu toti copii, stateau inghesuiti intr-o chitimie, acolo s-a intamplat tragedia. Vecinii au fost alertati de urletele copiilor. Ma intreb cum ar putea sa fie ceilalti 6 copii in casa si sa nu vada?
align="right" id="quote2">nu. el plecase la ghimbav, la parinti, insotit de copilasii in varsta de 3,5, respectiv 6 ani, ea ramasese acasa cu ceilalti 3 copii si bebelusul ucis. 2 dintre cei 3 copii ramasi acasa erau la scoala in momentul tragediei, au sosit exact dupa comiterea crimei, al treilea copil dormea intr-o alta camera. locuinta nu era chiar o chitimie, insa era veche si probabil conditiile mai mult decat modeste.sursa informatiilor :http://www.mediafax.ro/social/crima-socanta-la-brasov-o-femeie-si-a-ucis-bebelusul-in-varsta-de-sase-luni-copilul-a-fost-sectionat-si-pus-in-pungi-de-plastic-9341095Corina - mamica printesei Lori ( 25.06.2007 )"Oamenii eficienti sunt cei mai mari lenesi, dar sunt niste lenesi inteligenti" (David Dunham)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Si in jud. Galati a fost un caz... Mamica, tanara, frumoasa, cadru didactic, avea o fetita de 4 luni... Fetita diagnosticata cu o boala urata (nu s-a spus ce), parerea medicilor a fost ca boala nu ii va permite micutei sa duca o viata normala... Mamica s-a necajit asa de rau, ca si-a inecat fetita in cadita, dupa care s-a spanzurat...

 

Blogul meu - de la noi, pentru ei!id="green">

 

Bazar general - fiecare implicare conteaza!id="orange">

 

Lucrusoare de vanzare...id="purple">

 

Martisoare de vanzare...id="yellow">

 

 

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui Selene_Bunny
Si in jud. Galati a fost un caz... Mamica, tanara, frumoasa, cadru didactic, avea o fetita de 4 luni... Fetita diagnosticata cu o boala urata (nu s-a spus ce), parerea medicilor a fost ca boala nu ii va permite micutei sa duca o viata normala... Mamica s-a necajit asa de rau, ca si-a inecat fetita in cadita, dupa care s-a spanzurat...Blogul meu - de la noi, pentru ei!id="green">Bazar general - fiecare implicare conteaza!id="orange">Lucrusoare de vanzare...id="purple">Martisoare de vanzare...id="yellow">
align="right" id="quote2">[q][q][q][q]nu pot sa cred....Doamne!id="purple">giulia si alex-raoul (22.09.2002)"Un copil este o raza de soare ce iti va lumina viata. Un copil e o promisiune a lui Dumnezeu ca viata merge inainte. Un copil e atingerea raiului. Un copil e tandrete si dulceata. Un copil e mereu surprinzator, emotionant, fermecator si captivant. Un copil e o minunata binecuvantare. Dar in primul rand un copil e dragoste."
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

zilnic auzim o stire despre copilasi care sufera din cauza asa-zisilor parinti.

ieri a dat la stiri ca o femeie si-a abandonat fetita nou-nascuta intr-un subsol pe cimentul rece intr-o punga. [q] noroc ca a gasit-o cineva la timp si a supravietuit.

 

pacat ca D-zeu da copii la toti dezaxatii... [q]

 


Ramonika [mamica] Ruxandra (30.11.2009)id="size1"> [zana] tati [roker] si Vladutz [pis]

zebra roz

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...