Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Intraceuticals - tratament pt ten


Recommended Posts

Eu am facut intre timp 5 din cele 6 sedinte din serie. Sunt f multumita, se vede o diferenta clara in ceea ce priveste textura tenului, consistenta sa. Este mai tonifiat, mai hidratat, mai intins! S-au diminuat ridurile in mod cert. Evident, ca orice tratament scump, trebuie repetat pt a se pastra efectul[:D]. Eu voi face si ultima sedinta din serie saptamana asta, apoi de mentinere cate 1/luna. Caro
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 44
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Sedinta individuala de 2 combinate (hidratare profunda si antirid) cum am facut eu costa cam peste tot 150 EUR. Abonamentul de 6 a fost 890 EUR si a inclus un set de creme si un fel de stilou antirid gratuit. Eu am facut in provincie, nu in Bucurestu, poti afla insa de pe site-ul lor (intraceuticals.ro) saloanele din zona ta. Caro
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • 4 months later...
Multumesc Carolina....o sa merg sa fac 2 sedinte sa vad efectele pe tenul meu. Pt.ca e destul de scump, ma gandeam sa fac regulat o data la 3 luni. Chiar daca nu sunt 6 sedinte una dupa alta, tenul va fi oricum hidratat suficient ma gandesc. As vrea s-o iau din timp, cat inca n-am cine stie ce riduri, dupa aia o sa fie mai greu. Ramane sa ma hotarasc unde, e plin de clinici si recomandari. "Experienta este numele pe care il dam greselilor noastre" Oscar Wilde
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 weeks later...
Citat:
citat din mesajul lui carolinah
Corina, incearca. Rezultatul e f fain, te asigur! Caro
sunt f tentata, doar ca momentan ma refac dupa rinoplastie. Ma doare osul nazal, si mi-e frica sa nu stric frumusete de nas [:D]...dar peste vreo 2 saptamani, sigur incerc. O sa revin cu impresii. ========== Corina Mami de[zana] Arianna Maria (18.11.2008) si [copil] Patrick Stefan (16.10.2010) [url="http://picasaweb.google.com/corinagheorghe2005"]POZE [/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...