Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Intraceuticals - tratament pt ten


Recommended Posts

  • 4 weeks later...
  • Răspunsuri 44
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Citat:
citat din mesajul lui iarina
bravegirl ai facut pana la urma? eu m-am programat la inceputul lui decembrie...dar mor de curiozitate evident sa mai aud pareri [:D] "Experienta este numele pe care il dam greselilor noastre" Oscar Wilde
Da, am luat un pachet de 6 sedinte cu 20% reducere de la Miko. am facut pana acum 3 sedinte. Nu pot sa zic ca m-a dat pe spate...arata tenul mai luminos si mi-a disparut linia fina de pe frunte. daca pana termin seria de 6 sedinte scap si de liniile fine de la ochi, ma declar fan [:D] Eu am mai facut acum vreun an un tratament de la Ericson, Mesovit. La tratamentul ala, la prima sedinta am ramas fara voce cd m-am uitat in oglinda. Arata tenul ca inainte de nasterea copiilor [:D] Adica aratam odihnita si tanara [:D]...La un astfel de rezultat ma asteptam si acum, dar nu a fost asa spectaculos. ========== Corina Mami de[zana] Arianna Maria (18.11.2008) si [copil] Patrick Stefan (16.10.2010) [url="http://picasaweb.google.com/corinagheorghe2005"]POZE [/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Tot asa, un efect foarte bun de inchidere pori, tonifiere si atenuare a ridurilor fine am obtinut eu cu un tratament de la nuskin. E un aparat, fiole si iti faci singur, acasa, cam de doua ori pe saptamana iar efectul este super. Si ei recomanda sa faci jumatate din fata sa vezi diferenta. Eu am primit aparatul si cremele cadou de la mama ca altfel nu cred ca le luam ca sunt cam sceptica de felul meu. Nu e ieftin, dar merita si avantajul e ca dureaza acasa vreo 10 minute, cu totul. Cautati pe site, eu sunt doar cumparator, asa ca nu stiu mai mult. Am scris aici pentru ca ma batea si pe mine gandul sa fac ce ziceti voi la Miko dar am renuntat.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui eli05
Si care a fost pretul cu 20% reducere?Am vazut ca sunt mai multe proceduri,ai ales doar una? Efectul de la Ericson s-a mentinut in timp?
am luat kitul Rejuvenate de 6 fiole si 4 produse de ingrijire la aprox 2400lei. Efectul la tratamentul Mesovit e spectaculos doar la inceput. apoi la mine s-a obisnuit tenul si nu mai era cine stie ce. arata bnie tenul, dar nu mai era wow..Tin minte ca la primul tratament, cand a aplicat fiola si a trecut cu chestia aia cu microace a intrat instant in piele, asa ca mi-a mai pus inca 2 fiole [:D] ========== Corina Mami de[zana] Arianna Maria (18.11.2008) si [copil] Patrick Stefan (16.10.2010) [url="http://picasaweb.google.com/corinagheorghe2005"]POZE [/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui iarina
brave unde ai facut Mesovit? n-am auzit de el, adica nu e f.popularizat. Cat costa? "Experienta este numele pe care il dam greselilor noastre" Oscar Wilde
Eu l-am facut la cosmeticiana mea, apoi cei de la MikoBeauty au inceput sa importe ei Ericson. Nu mai stiu exact pretul, dar cred ca in jur de 350 de lei un tratament. ========== Corina Mami de[zana] Arianna Maria (18.11.2008) si [copil] Patrick Stefan (16.10.2010) [url="http://picasaweb.google.com/corinagheorghe2005"]POZE [/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Salcia eu m-am hotarat pt.intraceuticals, o sa fac in decembrie 2 sedinte de proba. stiu ca te interesa ceva contra petelor si mi-am amintit ca poti face Intraceuticals pt.asta decat sa incerci cu acidul glicolic, care mie mi se pare cam dur, mai ales daca ai ten sensibil. Cica ar da rezultate - zic fete pe forumuri, nu pe site-urile lor. Brave merci ca ne dai info[flo] "Experienta este numele pe care il dam greselilor noastre" Oscar Wilde
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...