Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Viatza in Germania - cap 76


Recommended Posts

Noi am avut o zi de primavara excelenta, pe 1 martie! Am savurat-o stiind ca iarasi va veni iarna[bang]...Am vazut ca marti va ninge iarasi la noi. Dupa marti parca se mai incalzeste si mai iese soarele. Stiu ca in sud au avut vreme frumoasa pe 1 martie, iar nordul, vreme urata....Asta este...nu traim la tropice[:D]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 194
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Buna dimineata, am intrat sa le multumesc Mirilutei pt donatia facut aseara prin paypal (pachetul inca nu a ajuns-confirm cind i-l primesc), lui Christel pt pachetul trimis azi (fetitele din Butnaresti se vor bucura de lucrusorele primite), precum si prietenelor mele Eni, Cosmina si Zusana, care au donat hainute si rechizite pt copii. Tuturor[flo]! Andreia
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Miri, a ajuns si pachetul. De fapt. a ajuns de ieri, dar cum n-am fost acasa decat pe seara, azi am vazut avizul.- Fusese lasat la un vecin care m-a intrebat ce am comandat in cutia asta uriasa[:D] Mulumim mult pt lurcuri. Sunt superbe si copii sigur vor fi f incintati de ele. Le-am si sortat pe masuri, sexe[:)] [flo][pup] Andreia
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui helbi
Miri, a ajuns si pachetul. De fapt. a ajuns de ieri, dar cum n-am fost acasa decat pe seara, azi am vazut avizul.- Fusese lasat la un vecin care m-a intrebat ce am comandat in cutia asta uriasa[:D] Mulumim mult pt lurcuri. Sunt superbe si copii sigur vor fi f incintati de ele. Le-am si sortat pe masuri, sexe[:)] [flo][pup] Andreia
SUPER!! Multumesc Andreia ca te ocupi de logistica[pup]. Mami de Miruna (19.12.2002) si Henrik (30.08.2007)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...