Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Colectia de toamna-iarna 2005 (33)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 204
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

doamnelor, in dimineata asta a facut si andri febra (40).

anais e bine, doar behaie...

 

anda, eu digi nu prind (cred). poate faci un rezumatid="size1">

 

miri, si acum mai intreaba anais cand ne mai vedem cu doamna cu bomboane mentolate si cu baietelul ei [:D]

andrei a invatat pana la urma sa-si sufle nasul, dar acum nu intelege cum sa-si ridice limba sa-i bag homeopatele sub ea... asa ca stiu f bine despre ce vorbesti. asta e, nu le poti avea pe toate:)

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Corap aoleu, 40, sanatate lui Andrei!

O fi luat si el virusul de la Anais, virusul e posibil sa nu se manifeste la fel, sa nu dea la ambii laringita.

Ana e mai bine, nu? [pup]

 

Anda uau, Nichita e vedeta!

 

Meems, multumesc de ideea cu bijuteriile!

 

Miri [pup] bravo lui Davit pt performantele lui intelectuale, bafta multa in rezolvarea problemelor cu picioarele! Cu indemanarea tot ce poti sa faci e sa-l pui sa exerseze, dar nu exagera pana sa ajunga sa se frustreze ca nu poate.

 

Si eu am o fata mai indemanatica, una mai putin. Silvia e buna la toate sporturile, la lucru manual la scoala face niste minunatii, Nati in schimb cade si cu bicicleta cu roti ajutatoare. Silviei ii place sa traiasca in grupuri de prieteni, mereu isi bate capul cum sa-si impace prietenele, e mereu in mijlocul grupurilor. Antipatiile sunt rare si temporare. Nati are 1-2-3 fetite cu care se intelege bine si altele pe care nu le suporta. In schimb Nati e mult mai empatica, darnica, mai "dragalitoare", e talentata la desen, fizic are forta dar nu atata indemanare.

 

Important e ca noi le iubim foarte mult pe amandoua si le apreciem pe fiecare pentru calitatile lor![il]

Eu sunt convinsa ca fiecare va avea calea ei, sansele ei si norocul ei in viata!

 

Lavi [gravi] 33 fix, 8 kg in plus si un burtoi cat toate zilele de vara

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

credeam ca numai David e asa.

eram suparata la inot ca dupa la a 12a sedinta mi s-a parut ca face tot acelasi lucru ca la sedinta nr.2. am spus ceva antrenoarei, jumatate de fraza, nu mai stiu ce, ca invata greu sau ceva de genul si mi-a spus ca el da tot ce poate in bazin , ca se straduieste.M-am simtit tare prost ca eu eram mai nemultumita decat ea, probabil ar trebui sa explodeze ca ii explica de multe ori aceeasi miscare.

D. seamana cu taica-su in multe privinte, nu si la caracter.De ex. lui S. incerc sa ii explic ca nu este buricul pamantului dar el crede cu tarie ca este, lui D.ii spun ca e cel mai frumos copil si el imi spune ca nu-i adevarat ca a vazut copii mai frumosi.

 

Corap fac stoc de bomboane si ne vedem sper eu cat mai curand.Nu in vancanta ca iar il exilez la PLoiesti pe David.Sanatate lui Andrei.

mai revin acum ca am inceput sa scriu

 

Mirela si David - 23.12.2005

ce baiat frumos are mama!

David in decembrie id="purple">

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Howdy!

 

Corapino, sanatate multa lui Andrei! Horror febra 40.

 

Miri, mam, mi-a picat fata cate face David! Bravo lui pentru performantele deosebite si rabdare tie cu celelalte mici probleme care speram sa se rezolve in timp.[flo]

 

Maria, Corapino - postul Digi24TV e pentru cei care au cablu de la RDS. me included.[:D]

 

 

 

Poze cu noi [colegi]1 si 2

 

There are no shortcuts to happiness!id="purple">id="size1">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Miri, cu inotul, fetele au facut acelasi nr de sedinte. Silvia inoata crawl, spate si incepuse sa invete si fluture. Nati tot cu pluta a ramas. Cand prinde momentul, leneveste. Se misca alandala cu pluta spre staaangaa, spre dreaaaptaaa...

Acum din pacate nu mai pot eu fizic sa le duc, ca tare le-as mai fi dus.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Lavi de cate ori se deschid usile spre piscina o aud pe antrenoare tipand " hai David, misca picioarele David, Daaaaviiid...."

AM VAZUT SAPTAMANA ASTA PARINTII URMARIND COPII IN PISCINA DE PE BANCUTELE DE AFARA din parculet. nu mai rescriu, acum am obs majusculele.scuze

 

Mirela si David - 23.12.2005

ce baiat frumos are mama!

David in decembrie id="purple">

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

nu stiu altii cum sunt, dar eu de cand a venit caldura suntasa happy... si David lafel. Luni cand mergeam spre piscina, topaia, imi canta prin parc, mi-a spus ca a consumat doar 20% din energia ptr ziua respectiva... fericire maxima, ce mai.

 

Mirela si David - 23.12.2005

ce baiat frumos are mama!

David in decembrie id="purple">

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Hello!

Mandy, sa fie intrun ceas bun mutarea si bafta multa in continuare! [pup]

 

Miri, felicitari pentru piticul istet!![flo]

 

Corap, sanatate multa piticilor![pup] Horror febra 40... [help]

 

[mamica]Cami & Alexandra Daria [hop] (02.01.2006)id="Script MT Bold">id="size2">

id="black">

 

"There are no seven wonders of the world in the eyes of a child. There are seven million...” (Walt Streigtiff)
id="size2">id="black">

 

Pixy's Style - BIJUTERICILE MELE ...id="size3">id="Times New Roman">id="purple">

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...