Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Replicile Alexandrei


dana vio

Recommended Posts

Pentru ca vreau sa le mai citesc din cand-in-cand. [flo][flo] - Tati, tu nu esti prost. - ?! De ce? - Pentru ca ma faci sa rad. Se uita cu mine la pozele de la nunta noastra. - Cand sunt mare eu ma marit cu tati. - Si eu ce fac? - Tu faci poze! - Mami toate ceaiurile sunt galbene? - Nu, vrei sa-ti fac alt ceai? - Nu. Eu doar am intrebat! O intreb daca vrea paine cu unt si miere. "Mai bine adu borcanul!" Alexandra Maria 14.12.2007
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 41
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

[:-)))][:-)))][:-)))] giulia si alex-raoul (22.09.2002) "Un copil este o raza de soare ce iti va lumina viata. Un copil e o promisiune a lui Dumnezeu ca viata merge inainte. Un copil e atingerea raiului. Un copil e tandrete si dulceata. Un copil e mereu surprinzator, emotionant, fermecator si captivant. Un copil e o minunata binecuvantare. Dar in primul rand un copil e dragoste."
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

M-a rugat sa o ajut la ceva pentru ca ea "e micuta si nu poate". Eu am dragalit-o si i-am spus "dar ai sa cresti si mie o sa-mi para rau ca nu mai esti micuta". Solutia? "Imi pare rau ca o sa cresc si tu o sa fii suparata ca nu mai sunt micuta! Dar nu mai dorm si n-am sa mai cresc." [bang] Am dezamorsat situatia: aveam decupate 2 Barbie si i-am spus ca eu vreau sa creasca sa fie ca ele [flo] si o sa-i cumpar hainute si ghiozdanel si o sa ne iubim ca acum! [flo] Trebuie sa am grija ce vorbesc! Alexandra Maria 14.12.2007
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

A primit un calut de care este foarte incantata. "Stiam eu ca o sa contez pe voi." Ma vede masurand cu ruleta. "Tu chiar stii ce faci" [:-)))] Asta chiar m-a dat gata! S-a trezit din somnul de la pranz. "Acum sunt toata bronzata." Alexandra Maria 14.12.2007 Am scris impreuna prima noastra poveste: despre culori. [flo]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...