Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Mamici,gravide,aspirante dupa pierderi de ingeri27


Recommended Posts

se pare ca joi va fii marea intalnire cu bebe mic[olala].azi avea ecografic 3100, dr-ul spune ca e un bebe mic pentru 38 de saptamani si ca va mai creste putin pana joi.

mamagiuliei, Andrei este un nume de sfant la care ne gandim si noi, sa vedem daca il vom alege ca tot Andrei e si baiatul fratelui meu, dar la noi ar fi secundar, nu l-am striga Andrei.si Eric imi place, dar sotul nu e foarte incantat.sper sa ne hotaram pana joi[:D]

 

Cristina,[mamica]fericita de baietel golanel Vlad-Stefan (3 ianuarie 2010)[bonjovi] si [gravired] 38+[baietel]

 

Atat sunt de mare

 

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 161
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Sa fie un 16 august cu muuult noroc, la mine a fost acu 8 ani [bis]

 

Atunci mai sunt nume scurte gen Alex, Marc, Paul, poate gasiti unul sa va placa [flo]

(de fapt nu va luati dupa mine, am eu un fix sa aiba fratii asemanatori prenumele ca structura sa nu se supere :-)

 

____________________________________________________id="red">

 

Copiii crescuti in familii monoparentale sunt la fel de iubiti, ingrijiti si educati, empatici,

inteligenti, isteti, destepti, stralucitori, fantastici si bine-nteles superbi ca restul copiilor de pe Terra

obtinuti natural sau prin FIV sau adoptati, nascuti natural sau prin operatie de cezariana,

botezati sau nu, hraniti cu LM sau LP.id="black">id="size1">

_____________________________________________________id="red">

 

Au nevoie de noi:id="black"> Iuliaid="red">[floare3] Monica70id="purple">[flo2] Alexid="green">[flo]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Giulia ta e nascuta pe 16 august?o sa sarbatorim amandoua aceasta zi frumoasa[alcool][alcool][alcool]e o zi norocoasa, asa-i?[:D]

si noi vrem sa aiba aceeasi structura numele baietilor, de aia cautam un nume scurt si unul de sfant ca sa fie la fel ca la Vlad.cand am ramas insarcinata voiam sa-i spun Matei sau Rares, dar sunt atat de multi Matei si Rares in parc ca se incurca.Vlad ne propune doua nume: Dinu si Danutz(Dan), nu stiu de unde vine cu Dinu ca nu stim pe nimeni cu numele asta, dar suna frumos cand spune el.

 

Cristina,[mamica]fericita de baietel golanel Vlad-Stefan (3 ianuarie 2010)[bonjovi] si [gravired] 38+[baietel]

 

Atat sunt de mare

 

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Neata dragelor![flo]

 

Mcrissa, iti doresc o nastere usoara, recuperare grabnica si un bebe sanatos si norocos![pup] Pe 16 august m-am casatorit si eu. Deci...e o zi norocoasa! Doamne ajuta![flo]

 

Va pup pe toate.

 

Visul nostru [ruga]

Nu te-am tinut în brate, dar te simt/Nu ai vorbit, dar te aud/Nu te-am cunoscut, dar te iubesc.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[hopsieu]

 

Fie ca Sf. Fecioara Maria, sa va ocroteasca, sa va calauzeasca pasii si sa va lumineze calea!

 

Pentru toate sarbatoritele si toti sarbatoritii zilei

LA MULTI ANI ![s]

id="red">

 

[8**]

" Trei lucruri sunt necesare fericirii: sa ai ceva de iubit, ceva de facut si ceva la care sa speri - William Blake"

id="purple">

Empty arms

Poz(n)e

Me

Povestea unui licuriciid="navy"> id="size1">

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

 

mcrissaid="purple"> nastere usoara si bebe mancacios si cuminte [pk].[pup]

szivarvany, Ninia, consi_s si toate feteleid="purple"> [pup][grup].

 

Eu va mai citesc din cand in cand asa, din umbra pentru ca nu prea am avut noutati.

Dupa ani si ani de bajbaieli in ceea ce priveste un diagnostic clar,raportez si eu FIV1 nereusit, in Viena si ne [ruga] ca la primavara sa avem FIV2 cu noroc.

 

Va [pup] si va [grup] pe TOATE!!!

 

 

 

 

[8**]

" Trei lucruri sunt necesare fericirii: sa ai ceva de iubit, ceva de facut si ceva la care sa speri - William Blake"

id="purple">

Empty arms

Poz(n)e

Me

Povestea unui licuriciid="navy"> id="size1">

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

L, atunci vom strange toate energiile pozitive pentru primavara sa va intorceti 2 sau 3 in 1 [flo]

 

La multi ani tuturor celor ce si serbeaza onoamstica azi. [s]

 

Crissa, intalnire de nota 10 cu bb mic, maine [bis]

 

____________________________________________________id="red">

 

Copiii crescuti in familii monoparentale sunt la fel de iubiti, ingrijiti si educati, empatici,

inteligenti, isteti, destepti, stralucitori, fantastici si bine-nteles superbi ca restul copiilor de pe Terra

obtinuti natural sau prin FIV sau adoptati, nascuti natural sau prin operatie de cezariana,

botezati sau nu, hraniti cu LM sau LP.id="black">id="size1">

_____________________________________________________id="red">

 

Au nevoie de noi:id="black"> Iuliaid="red">[floare3] Monica70id="purple">[flo2] Alexid="green">[flo]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...