Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Buburuze ian-feb 2011 (1) La multi ani!


Recommended Posts

  • Răspunsuri 197
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

  • Administrators

dragi mamici de buburuze,

 

am o invitatie la concurs pentru voi, de la Nivea Baby - la acest topic. Va asteptam cu sfaturile voastre.

 

[dc]

 

Sanatate si o zi cu soare va doresc!

 

**************

Linkurile mele: Supereva.roid="purple"> | Blogul meuid="teal">id="navy"> | DC pe Facebookid="navy"> id="Georgia">id="size1">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

ba se mai activeaza, dar numai cu cititul, iar cu scrisul, ce sa zic:se cam vorbeste de unul\una singura pe aici! sau se fac reprosuri/constatari/ironii si altele asemenea!

 

Raluca , mami de pisicuta Maia Rebeccaid="red">, 20 ianuarie 2011

Domnita de alabastru cu ochi de safir si buze de rubin

"Iubirea nu este un targ : te iubesc pentru ca ma iubesti. Iubirea este o certitudine : te iubesc pentru ca te iubesc." - Liviu Rebreanu

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna ziua.

Dupa cum era de asteptat, asa s-a intamplat. M-ati acuzat pe mine de tot felul de chestii, le-am acceptat si m-am retras, am considerat ca asa era mai bine. Bun sunt eu vinovata, dar acum de ce va certati iar? Sa pe "noul forum" nu va certati.

Nu vreau sa fiu acolo ca stiu ca nu sunt binevenita pentru simplu fapt ca nu imi place sa periez oamenii. Vreau ca lucrurile sa fie spuse pe fata asa cum sunt nu sa zic una si sa fac alta, doar de dragul de a nu mai supara pe cineva. Poate daca va ganditi o sa aflati si cine e vinovatul in toate neintelegerilesi certurile de pe aici.Chair imi pare rau ca din cauza unor prostii (ca altfel nu le pot spune)pierzi oameni dragi.

 

Sa aveti parte numai de tot ce e mai bun in lume.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

oo, mai fetelor ce se intampla????Eu acum citesc si ma lamuresc ce si cum. Nu vazusem ca sunt bisericute si alte cele, (adevarul ca nu am avut timp de net o vreme) dar eu crezusem ca ati stabilit asa toate sa faceti un forum nou pentru faptul ca ar fi mai intim in sensul de a nu citi chiar toti curioasii postarile noastre ci nu din motivele care le citesc acum .

Imi pare tare rau ca nu se reuseste o impacare ba mai mult se vine cu jigniri din ambele parti. Nu e frumos deloc. Ne/am adunat toate aici cu scopul de a ne creste frumos copiii nu de a ne certa noi maturii.

Eu o sa fiu prin preajma tot timpul, daca am cu cineva de discutat voi discuta cu placere.

La forumul Elizei nu mai suntem decat vreo 20 de mamici care mai discutam dar o facem cu placere....si da sunt si eu de parere ca nu trebuie sters nimeni din lista decat la cerere.

va pup.

 

 

Andreea , mamica Elizei 13.05.2007 si a lui Andrei 26.02.2011 poze2

 

 

 

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...