Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Buburuze ian-feb 2011 (1) La multi ani!


Recommended Posts

......................id="beige">[disco] [majoreta] Lid="red">Aid="orange"> Mid="green">Uid="limegreen">Lid="blue">Tid="navy">Iid="teal"> Aid="purple">Nid="brown">Iid="green"> Mid="purple">Aid="teal">Tid="red">Eid="orange">Iid="blue"> Nid="teal">Eid="red">Cid="orange">Tid="blue">Aid="limegreen">Rid="blue">Iid="red">Eid="navy">!id="purple">id="size6">id="Comic Sans MS"> [majoreta] [disco]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 197
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

.........................id="beige">[disco] [majoreta] Lid="red">Aid="orange"> Mid="green">Uid="limegreen">Lid="blue">Tid="navy">Iid="teal"> Aid="purple">Nid="brown">Iid="green"> Mid="purple">Aid="teal">Rid="red">Iid="orange">Aid="blue"> Cid="teal">Lid="red">Aid="orange">Rid="blue">Aid="limegreen">!id="purple">id="size6">id="Comic Sans MS"> [majoreta] [disco]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Dragi mamici de buburuze,

 

Am pierdut demult firul forumului insa intru sa va urez cu drag, acum ca se apropie sarbatoarea Nasterii Domnului, multa sanatate, voua copilasilor, sotilor si celor dragi voua, bucurie, speranta, credinta, belsug si tot ce va doriti si va este de folos.

 

Multumim urarilor de LA MULTI ANI care sunt postate in fiecare zi.

 

Azi-noapte, ca n-aveam somn, mi-a amintit de perioada sarbatorilor de acum 2 ani, de nasteri, zbuciume, dureri si bucurii. Ne-am bucurat si ne-am intristat impreuna...Ma bucur ca am fost in grupul buburuzelor...si am sa intru de cate ori o sa am sa va spun un gand bun.

 

LA MULTI ANI! pentru anul ce va sa vina...[*][*][*][cubrad][cubrad]

 

Lili

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

.........................id="beige">[disco] [majoreta] Lid="red">Aid="orange"> Mid="green">Uid="limegreen">Lid="blue">Tid="navy">Iid="teal"> Aid="purple">Nid="brown">Iid="green"> Aid="purple">Lid="teal">Eid="red">Xid="orange">Aid="blue">Nid="teal">Did="red">Rid="orange">Aid="limegreen">!id="purple">id="size6">id="Comic Sans MS"> [majoreta] [disco]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

...................id="beige">[disco] [majoreta] Lid="red">Aid="orange"> Mid="green">Uid="limegreen">Lid="blue">Tid="navy">Iid="teal"> Aid="purple">Nid="brown">Iid="green"> Rid="purple">Aid="teal">Zid="red">Vid="orange">Aid="blue">Nid="teal"> &id="red"> Rid="purple">Oid="teal">Bid="red">Eid="orange">Rid="blue">Tid="teal">!id="limegreen">id="size6">id="Comic Sans MS"> [majoreta] [disco]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...