Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Buburuze ian-feb 2011 (1) La multi ani!


Recommended Posts

La multi ani mamici!! La multi ani cu primavara eterna in suflet!!! [flo][flo][flo][flo][flo][flo] [flo][flo][flo][flo]
Lori, mami de Robert din 9.06.2008 si maslinuta Ana Isabela din 14.01.2011
Cum mi s-au intamplat doua minuni, [url="http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=136147"]Robert[/url]si [url="http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=161957"]Ana Isabela[/url] Va iubesc pana la cer si dincolo de el...
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 197
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

La multi ani fericiti tuturor mamicilor!!!
Jasmin, ce putin mai e si vine surioara de buburuz! Abia astept sa scot motatele! Anka, ce terapie placuta iti faci! Cred ca la toate ni se calmeaza nervii capului cand cheltuim banuti inutil![pup] Mami fericita de esenta tare Florin Petru (02.02.2011)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna seara fetele! LA MULTI ANI! Sa aveti parte de mult soare, liniste si impliniri acum de ziua noastra si promotia sa se extinda pana la anul pe timpul asta :-) Ce mai fac fetele? eu mi-am bagat picioarele in ele de treburi si am intrat putin pe net, sper sa nu ma intrebe cineva ce fac ca dau cu ei de Pamant...vreau acasa, nu am chef de munca tocmai astazi Waw, burticute, motate, bebei, abia astept sa fiu alaturi de voi cand vor veni bebelusii Am si eu doua gravidute in birou si cand le vad ma apuca dorul de burtica Anais racita sau reactie la vaccin dupa cum spune pediatra. Habar nu am, ideea este ca tuseste rau, are muci, a facut si febra intr-o seara Plange ca se sperie cand tuseste...horror sper sa treaca repede ca mor cand o vad asa dupa ce era slaba a slabit si mai rau nu vrea sa manance nimic Va pupicesc, ma pregatesc sa plec acasa nu mai suport Bucurestiul asta, eu fac 1ora si jumatate pana acasa si da, lucrez in B si stau tot aici...ma impusc Alina, mamica super fericita de Anais Maria. "Hotararea de a avea un copil este cea mai importanta. Este ca si cum ai decide ca inima ta sa fie pentru totdeauna in afara corpului"
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Wudy multa sanatate la strumfita, ma indoiesc ca e de la vaccin, mai degraba suna a viroza daca e si cu tuse si cu muci. La noi Diana incepe sa se refaca dupa viroza resp cu febra, muci si tuse si incepe Andrei. Toata iarna am tinut-o dintr-o viroza in alta de m-am saturat. Raluca, mami de [zana] Diana si [cavaler] Andrei
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Multumesc Raluca! si eu zic tot viroza, nu are cum sa fie reactie la vaccin, dupa atata tuse si muci vreau sa ma duc la alt pediatru astazi, maine ...nu ma suport sa vad cum tuseste si nu mananca, imi este si frica s-o cantaresc, avea 7.5 kg, acum nici nu vreau sa ma gandesc Sanatate strumfilor tai! va pup ma intorc la ale mele la serviciu Alina, mamica super fericita de Anais Maria. "Hotararea de a avea un copil este cea mai importanta. Este ca si cum ai decide ca inima ta sa fie pentru totdeauna in afara corpului"
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Multumim Alina. Poti incerca siropul de ridiche neagra pt tuse, la noi de fapt e singurul care le face bine. La Andrei e drept ca n-am prea experimentat alte siropuri inafara de asta, dar Diana cred ca le-a incercat pe toate si doar asta ii da in cap la tuse si sa nu-ti zic cum tuseste cand raceste, zici ca-si da plamanii afara. E bine ca ceri si o alta parere la alt dr, zau daca stiu ce se intampla cu pediatrii astia, parca-s picati din luna unii dintre ei. Raluca, mami de [zana] Diana si [cavaler] Andrei
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Prezent si noi. vroiam sa raspund la sub.cu laptele:noi luam milli la sticla de plastic la 1.5.iau din asta pt ca are un termen f mic de garantie fata de celalate. Iar ultima oara am luat de la Gusturi Romanesti din Mega. Mie imi place super mult marca asta, tot ce am luat de la ei si am zis sa incerc si laptele. Mamica de [copil] Darius Alexandru 2.01.2011 http://photosbynicoleta.blogspot.com
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...