Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Dulceturi si papanasi de sept-oct 2007 (6)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 211
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

carpatina, sarbatoresti intr-un cadru romantic ? [:D] Te-am sunat pe mobil dar mi-ai spus ca nu esti available [alcool] Mandarinutza, multumim pt informatie si link [flo]. M-ar tenta si pe mine pt Maria. crishtina, adorabili copiii tai [olala]. Multa sanatate, chiar trebuie sa avem grija si de noi, ca sa putem sa avem grija de copii. Nu-ti mai face atatea ganduri cu alaptatul... n-a fost sa fie de data asta. Important e sa fiti sanatoase amandoua, crezi ca atunci cand o sa aiba 18 ani va mai conta pana la ce varsta ai alaptat-o ? [:D] Si-ti spune asta o mama cu state "grele" in alaptat [:I] Rox, sa stii ca si pe mine m-a impresionat pictura lui Andrei [asia] carpatina, sa stii ca si azi a venit Maria cu desenul de la gradi. Nu am putut sa o cert, desi ma gandesc ca poate ar fi trebuit. Totusi nu pot sa nu-i dau dreptate, nu vrea sa-l lase acolo "pana la anul", e desenul ei si pana la urma cred ca are dreptul sa-l ia acasa, daca asa doreste. Pt ca nu este facut in timpul orelor de activitati, acestea sunt desenele pe care le fac ei inainte de plecare, cat asteapta sa vina parintii dupa ei. Si chiar sunt prea fumoase desenele ei ca sa ramana acolo ! [:D] Luy, cu Maria Teodora si Irina Alexandra
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

LA MULTI ANI FERICITI, CARPATINA![pup] Multumesc pt urarile pt Darius[pup] Este un norocos sa stii, uneori uit cat de prematur s-a nascut asa bine s-a dezvoltat. L-am revazut pe situl euromaterna, nu pot sa cred ca era el parca in pozele mele de atunci arata mai mare[:D] SABINA[pup] fii optimista, numai zile bune de acum incolo si multa sanatate! Myral cu Darius, Elisa si Isabela
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

La multi ani sarbatoritelor!!!! Am venit sa beau o sampanica, sa pap o prajiturica ceva... Noi suntem in top, nu-i bai. Am crescut de nu se poate. Fabi a luat deja doua kilograme si ceva. Yanis e tot mai nebunatic si imi papa ficatii, dar mergem inainte cu succesuri. Am noroc ca ma ajuta si baietii astia mari, taticii. Altfel o luam pe campii. Noi ne pregatim de botez. Am ramas la varianta in familie si chef a doua zi. Asa impacam pe toata lumea. Sau incercam sa facem cate un pic din fiecare si nu facem nimic bun. Hihihihi... O sa iasa bine, nu-mi fac griji. Promit sa pun pozici. Oricum, am mai incarcat mai recente sa-mi vedeti puii. Eu tot grasa si frumoasa. Reusisem sa scad intr-un ritm multumitor, dar am stagnat. Nu-mi mai bat capul; imi las organismul sa-si faca numarul. Nu vreau sa-mi fortez norocul si sa dau in alte probleme. Fac sport, dar moderat si incerc sa nu manac foarte mult, gras, prajit... Mai am 10 kg de dat jos, dar parca nu mai e atat de dureros ca la prima sarcina. Hahaha... Acum, ca a venit caldurica, nu bagam si noi o intalneala la parculet? Poate mergem in Gradina Botanica, atunci cand vor incepe sa infloreasca pomii. Imi e dor de o batfa ca de copilarie. Hihihi. Va pupic!!! [hippi] ANNISIA, mami de [rulo] YANIS LUCA si suriorul lui ANDREAS FABIAN [avion] [url="http://lbyf.lilypie.com/BGrEp3.png"]Micul Yanis creste mare[/url] [copil] [url="http://lb1f.lilypie.com/1fVTp2.png"]Suriorul lui Yanis[/url] [alap] [foto] [url="http://community.webshots.com/user/Annisia78"]Fabi & Yan[/url] [tren]
"Nu-i nimeni drac si nimeni sfânt! Credinta-i val, iubirea vânt Si viata fum!" [indecis]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[bis] La multi ani fericiti, Ema ! Sa vezi totdeauna numai partea frumoasa a vietii, sa fii sanatoasa, implinita, iubita si rasfatata de minunatii tai ! [flo][flo][flo][flo][flo][flo][flo][flo][flo] Luy, cu Maria Teodora si Irina Alexandra
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
  • Adaugă...