Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Dulceturi si papanasi de sept-oct 2007 (6)


Recommended Posts

carpatina a avut ieri avantajul de a remarca faptul ca trebuie sa-si "imparta" aniversarea cu un alt sarbatorit [:D] myral, sper ca mai primiti urari si astazi [flo] [bis] La multi ani, Darius ! [bis] Sa fii sanatos si norocos, mereu la fel de puternic si hotarat in tot ceea ce iti propui, sa ai grija de surioarele tale si impreuna sa le aduceti multa bucurie parintilor ! Luy, cu Maria Teodora si Irina Alexandra
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 211
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Annisiaid="green">, ma bucur ca sunteti bine, v-am vazut pozele [olala][olala] Tare dulce bebe Fabi [olala], parca am uitat cat de mici sunt la inceput [:I]. Cum se intelege Yannis cu el ? In poze pare tare dragastos...

Multa bafta cu botezul, sunt convinsa ca veti reusi sa le aranjati pe toate si sa ramaneti cu amintiri frumoase.

Si mie mi-ar placea sa ne mobilizam si sa organizam o intalnire in parc, si Gabitz a propus acelasi lucru zilele trecute.

Daca stau bine sa ma gandesc, ultima intalnire de acest gen am avut-o acum un an in parcul Titan.

 

Luy, cu Maria Teodora id="red"> si Irina Alexandraid="red">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Zilele trecute, scriam despre spectacolul Clasic e fantastic: http://www.clasicefantastic.ro/ Din pacate incercarea de a cumpara bilete, mi-a lasat un gust amar!

Imi doream foarte mult sa le ofer copiilor mei o zi frumoasa prin participarea la evenimentul Clasic e Fantastic din 1 aprilie 2012. Din pacate, lipsa unui regulament din partea organizatorilor pentru achizitionarea intr-o maniera echitabila si civilizata a biletelor, ne impiedica sa participam la acest eveniment. Mai precis, bunicul copiilor a venit astazi la casa de bilete inca de la ora 10.45 (ora la care erau deja 30 de persoane care asteptau in fata casei de bilete, iar casa se deschide la 12) dorind sa cumpere 4 bilete. Dupa deschiderea casei de bilete, primele 15 persoane au cumparat toate biletele disponibile, iar restul persoanelor ,100-200 persoane,printre care si bunicul, au ramas fara bilete. Am inteles ca aceste persoane care au cumparat toate bilete, au putut cumpara cate 30 sau 70 de bilete, ceea ce nu mi se pare corect, in conditiile in care restul de 100-200 de persoane de la coada nu au mai putut cumpara nici un bilet. Am inteles ca un numar mare de bilete a fost dat sponsorilor. Nu inteleg de ce nu se publica pe site nr biletelor disponibile si faptul ca se dau doar catre 10-15 persoane. Ar trebui sa stabileasca o limita pentru cumpararea biletelor de catre fiecare persoana , de exemplu 5 sau 10 bilete/persoana.

 

 

 

 

 

 

 

Mandarinutza mamica de Antonia Maria 30.08.2007 si Filip Alexandru 12 07 2010

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Bine v-am regasit dragelor. M am intors din mini vacanta din Cipru - da, am reusit sa termin cei 10 km - si nu stiu ce sa fac mai intai. Pe 30 expira preavizul, deci astept o perioada mai linistita. Si concediul cu copiii, evident.

 

Am ratat ceva evenimente pe aici, dar urez sarbatoritilor la multi ani! Un pup mare pentru Carpatina, si toate urarile de bine.

 

O imbratisare stransa si pentru Sabina, sper din suflet sa fie bine si toate gandurile mele bune le trimit spre tine.

 

Mandarinutza, nu stiu ce era cu spectacolul, o sa caut acum. Hai nu fii necajita, sigur veti face voi ceva distractiv.

 

Luy, ma bucur ca ti a placut pictura. Si mie. [:D] a fost haios ca imi facuse o gurita mai mica si a decis ca eu sunt vesela si trebuie sa ma faca zambind.

 

Annisia, draga mea nu pari deloc ca ai avea probleme cu greutatea, dar cert e ca radiezi de bucurie. Si ai si de ce, sunteti minunati.

 

 

Rox, mamica Alexandrei si a lui Andrei id="blue">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

La multi ani tuturor sarbatoritelor si sarbatoritilor!

 

Bine v.am gasit fete dragi si imi este f rusinica ca nu am reusit sa mai scriu nimic pe forum, dar bibiloiul bata.l vina...

Cristhina[pup] o mamica puternica

 

Sabinuta multa sanatate si tie!

 

Annisia ce umflatel e bebe Fabian[olala], ce l.as mai papa...cred ca Yannis e tare gelosel pe mamicuta lui

Pai tu iti pui problema slabitului??

 

Danielle am admirat si minunatiile tale[olala]

 

Rox esti o plimbareata...ai schimbat locul de munca??

portretul e facut de Andrei sau Alex??

 

Noi santem bine sanatosi tun, scoala ne doboara[:D] si ptr S saptamana e cam lunga[8D], adik numai 2 zile acasa , nu se poate invers[:D]

Anul asta voi sarbatorii de 2 ori Pastele , sper cel ortodox sa am si ceva rude in vizita...deci, va fi ceva agitatie, dar mai ales ca F inca nu reuseste sa se organizeze ca single[bang]

 

pup si numai bine tuturor

 

Ali ,Sonia (22.10.07) id="red">si Enrico (26.01.2000)id="blue"> pozeid="limegreen">

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ali, nu am schimbat inca job, mai am o saptamana. Portrretul este facut desugur, de Andrei.

 

Erina, m a apucat dintr o data o preocupare sa schimb gradi lui Andrei, insa trebuie sa ma mobilizez repejor. L as schimba de la anul, insa o alternativa ar fi LL si trebuie sa ma devid sa cer reducerea pentru frati. Insa sunt mici chestiuni care nu ma trag spre aceasta alternativa, si ma gandeam la OG. M ar ajuta putin parerea ta.

 

Rox, mamica Alexandrei si a lui Andrei id="blue">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...