Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Dulceturi si papanasi de sept-oct 2007 (6)


Recommended Posts

Citat:
citat din mesajul lui Roxana_G
Luy, caut si eu o ie. Iti trimit sms. Noi avusesem multe, dar am tot dat. Cat despre kraken, e un monstru marin, il gasesti in enciclopedia fiintelor magice si in Piratii din Caraibe. [:D] fereasca sfantul sa ne intre prin casa!Annisia, [flo] ai dreptate cu intarzierea. Cecilia, multa bafta sa gasesti job ul potrivit. Cu siguranta vei gasi ceva sa merite financiar, insa cu timpul liber nu vei mai sta asa bine. Rox, mamica Alexandrei si a lui Andrei id="blue">
align="right" id="quote2">Nu motivele financiare m-au facut sa incerc sa schimb macazul, tocmai timpul care se presupune ca-l am, nu-l mai am, am ramas aici pentru simplu motiv ca am timp sa ma ocup de Cristi, iar el este primul care sufera de absenta mea........tot timpul am ceva de facut pt scoala, acolo stau cate 7-8 ore zilnic, acasa lucrez pentru scoala.... pentru ce, daca copilul meu sufera......pentru un sistem corupt si plin de gauri negre.....nu spun mai mult, ati inteles.....Sper doar sa gasesc ceva pana la 31 august....am un mare dezavantaj, plec din acest sistem, iar pentru multi acest lucru nu constituie o experienta.......desi.........eu sper sa iasa ceva.Cecilia si Cristian Mateiid="red"> (07.09.2007)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 211
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Citat:
citat din mesajul lui Annisia
M-am uitat si nu am pe aparatul meu cine stie ce poze. Trebuie sa le adun de pe la invitati. Eu i-am lasat aparatul gagicii fratelui meu si ea a facut de capul ei... Deh...In fine... Iata-ma sub poala popii:http://family.webshots.com/photo/2201587150101620375PEyNmBPS: Trebuie sa imi mai strang semnatura asta ca eu scriu un rand si ea are doua sute... Dar eu tot va pup si va urez noapte buna![hippi] ANNISIAid="red">, mami de [rulo] YANIS LUCAid="teal"> si suriorul lui ANDREAS FABIANid="blue">id="size2">id="limegreen">[avion] Mid="red">iid="blue">cid="limegreen">uid="purple">lid="green"> Yid="orange">aid="red">nid="purple">iid="red">sid="green"> cid="black">rid="orange">eid="blue">sid="purple">tid="teal">eid="green"> mid="red">aid="limegreen">rid="purple">eid="green">id="size1">[copil] Sid="red">uid="blue">rid="limegreen">iid="purple">oid="green">rid="orange">uid="red">lid="purple"> lid="limegreen">uid="red">iid="green"> Yid="black">aid="orange">nid="blue">iid="purple">sid="teal">id="size1"> [alap] [foto] Fabi & Yanid="blue">id="size1"> [tren]
"Nu-i nimeni drac si nimeni sfânt!Credinta-i val, iubirea vântSi viata fum!"[indecis]id="red">id="size1">
id="right">
align="right" id="quote2">o familie frumoasa, mi-a placut mult poza cu toti 4.[pup]Cecilia si Cristian Mateiid="red"> (07.09.2007)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui luy


[geen]Cecilia[/green], bine ai revenit printe noi ! [:D] Nu aveam nici un motiv serios de exmatriculare, chiar daca sa zicem ca nu puteai motiva ansentele, cel mult te alegeai cu o urecheala [:D]
Revenind la anuntul tau... wow ! E ceva... cred ca si daca scriai despre BB2 nu as fi fost atat de surprinsa [:D] Dupa atatia ani petrecuti la catedra, e intr-adevar o schimbare serioasa. Multa bafta sa ai, sa gasesti un job care sa-ti aduca satisfactii !

Intru acum sa vizionez pozele Annisiei [olala]

Luy, cu Maria Teodora id="red"> si Irina Alexandraid="red">
align="right" id="quote2">

da, si pentru sotul meu a fost un soc, el nici acum nu crede ca voi putea face acest pas... sper sa gasesc ceva ce sa-mi placa... sa nu-mi para rau

Cecilia si Cristian Mateiid="red"> (07.09.2007)

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Salut, motatelor!

Ma primiti in ajun de Florii?

[:D]

Nu am mai fost pe la voi de o vesnicie din lipsa acuta de timp. E nebunie pe aici, sper sa se termine in curand ca ma supar pe ei!

Luy, un pupic mare pentru o surpriza minunata!

Noi suntem bine, crestem mari si neascultatori! Cu totii. Tudor e mai cuminte, Alexia ne testeaza limitele la maxim. Supravietuim, ce sa facem. Dar daca mai ninge vreo 2 zile, nu mai putem iesi din casa. A nins ieri cat a nins toata iarna la un loc, de abia am ajuns la gradinita cu copii, mai sa rateze micul dejun.

Va pup, fug dupa piticlonti!

 

===============================================

Irina, mami de Tudor Cristianid="blue"> (08.10.2007) id="blue"> si Alexia Brianaid="red"> (30.03.2010) id="red">id="size2">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

buna dragelor,

 

am intrat si eu rapid sa va salut si sa va urez toate cele bune !!

noi suntem bine, Natalia la gradinita (grupa mijlocie, ca toti papanashii banuiesc...) si facem tratament cu hormoni de crestere din august 2011....sper sa fie totul bine[alcool]

 

eu, graviduta la 36 de saptamani, deci asteptam....[:I]

o asteptam pe Antonia Ilinca in viata noastra [olala]

 

va pup

 

Mami o are pe Natalia-Ioana

si tot mami e [gravi] cu Samburica

 

 

 

 

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Cecilia, mult succes , sa gasesti un job care sa iti placa din toate punctele de vedere.

 

Yaia, ma bucur ca ai mai scris. La multi ani Alexiei!

 

Toma-lly, sarcina usoara in continuare, vad ca mai ai putin, putin! Nastere usoara si asteptam sa vedem poze cu micuta Antonia Ilinca.

 

 

Annisia, am admirat pozele voastre, sunteti frumosi toti patru, bb Fabi e un scump si cred ca e si tare cumintel![olala]

 

Mandarinutza mamica de Antonia Maria 30.08.2007 si Filip Alexandru 12 07 2010

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui carpatina
Erina, deci asa.. te pregatesti sa ai doi gradinari! [flo]Gradinaritul pe alt continent mai e in plan?=====================Mami de Ioana id="red"> (27.09.2007)id="Comic Sans MS">
align="right" id="quote2">Da Carpatina. Chiar azi am mai facut un pas important!-------------------------------id="navy">mamica Darieiid="purple">[buburuza] si a lui Davidid="teal">[pis]L'amor che move il sole e l'altre stelle.id="size1">id="Georgia">Shiawase wa itsumo jibun no kokoro ga kimeru/ It is always your heart that decides your own happiness.id="size1">id="Georgia">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Asa...La multi ani si aici frumoasei Alexia!!![flo]

 

Krissid="green"> felicitari din inima!

 

Tomitzaid="green"> dospit cu spor pe ultima suta de metri, frumos nume Antonia!

 

Ceciliaid="green">, sa fie de bun augur schimbarea. Si spune-i sotului ca el trebuie sa fie primul care sa te sustina!

 

Annisiaid="green">, sunteti frumosi. Sa ii fie de bine increstinarea lui Fabian!

 

Yaiaid="green">, sper sa scapati cat de curand de zapada.

 

Sabina Yid="green">, daca a invatat Erika tot hiragana , alfabetul latin e floare la ureche.

Da asa devreme inscrieile, pina pe 15 aprilie, noi plecam la PN si vreau sa ii inscriu inainte de plecare.

Sunt super nervoasa ca am incercat sa printez pozele si nu ies la dimensiune.

 

Cateva vorbe despre Daria. Azi a raportat ca au certat-o ca nu facea la dans. Ca nimeni nu o iubeste, offf offf...Are ea niste issues de nesiguranta si sensibilitate.

 

De cateva zile s-a imprietenit cu o fetita de 5 ani jumatate de pe scara. E un dute-vino pe usa dar e foarte placut. Si-au oferit si mici cadouri, o felicitare hand made din partea Dariei, un magnet la fel din partea M-enei.

 

In rest timpul zboara ca nebunul si nu e vreo figura de stil. Ma intalnesc cu cateva doamne speciale din grupul de aici, cam asta e...

 

-------------------------------id="navy">

mamica Darieiid="purple">[buburuza] si a lui Davidid="teal">[pis]

L'amor che move il sole e l'altre stelle.id="size1">id="Georgia">

Shiawase wa itsumo jibun no kokoro ga kimeru/ It is always your heart that decides your own happiness.

id="size1">id="Georgia">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...