Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Dulceturi si papanasi de sept-oct 2007 (6)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 211
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

De la Andrei citire: Auzind la radio pe Banica Jr. "te iubesc femeie": "De ce vorbeste de filmul pe care l-a vazut tati?". Tati: "Filmul era ce isi doresc "femeile!". Alex: "Dar tu de unde stii cum se numea, ca nu citesti?". Iar Andrei foarte serios:"N-am citit, si era cu iubesc femeile, pentru ca a sarutat o intai". [:D] Rox, mamica Alexandrei si a lui Andrei
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Sabina, ma bucur ca operatia a decurs bine, refacere rapida iti doresc ! Tin pumnii pt rezultatele analizelor ! Azi am fost la targul de martisoare organizat la gradinita Mariei, am plecat cu punga plina ( si portofelul gol ), Maria s-a descurcat excelent in postura de vanzator, m-a pus sa cumpar toate sortimentele de martisoare si felicitari de la "taraba" lor. A exersat si statutul de cumparator, am dat un tur si pe la celelalte grupe si si-a ales de la fiecare cate ceva ( acolo i-am pus limita, "cate un singur obiect" [:D] ) Si desi imi promisese acasa ca nu va plange cand plec, nu s-a putut abtine [bang]. A reusit directoarea s-o impace in final, inainte sa ies pe usa mi-a zis ca s-a potolit ( mai era o colega de grupa in lacrimi si le-a pus sa se consoleze reciproc [:)] ) Luy, cu Maria Teodora si Irina Alexandra
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui luy
Sabina, ma bucur ca operatia a decurs bine, refacere rapida iti doresc ! Tin pumnii pt rezultatele analizelor ! Azi am fost la targul de martisoare organizat la gradinita Mariei, am plecat cu punga plina ( si portofelul gol ), Maria s-a descurcat excelent in postura de vanzator, m-a pus sa cumpar toate sortimentele de martisoare si felicitari de la "taraba" lor. A exersat si statutul de cumparator, am dat un tur si pe la celelalte grupe si si-a ales de la fiecare cate ceva ( acolo i-am pus limita, "cate un singur obiect" [:D] ) Si desi imi promisese acasa ca nu va plange cand plec, nu s-a putut abtine [bang]. A reusit directoarea s-o impace in final, inainte sa ies pe usa mi-a zis ca s-a potolit ( mai era o colega de grupa in lacrimi si le-a pus sa se consoleze reciproc [:)] )
Da' ce targ e asta soro facut dupa 1 martie? Ai cumparat martisoare pentru la anul? ===================== Mami de [url="http://lb5f.lilypie.com/nmZvp2.png"]Ioana [/url] (27.09.2007)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...