Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Dulceturi si papanasi de sept-oct 2007 (6)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 211
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Eu am dus ieri maimuta la piscina si nu mi-am revenit nici acum![:D] Atat a tipat, sarit, aruncat si alergat in jurul bazinului incat cred ca am fost exact ca o ciocanitoare: vesnic cu gura pe ea. Bine, asta n-a ferit-o de o cazatura urata prin alunecare si de o lovitura la cap[bang], insotita evident de urlete. Offf.... Luy, voi cumparati martisoare dupa 1 Martie?! Bernix si Degetica (Ana Elena - 27.08.2007) [hippi]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna fetelor, Ce mai faceti ? Sabina, multa sanatate, zi-ne bancul pana la final. Bernix, ce bine ca mai dai pe-aici ! [pup] Degetica Luy, chiar asa, targ de martisoare pe 5 martie ? Si la noi s-a facut expozitie, dar fara vanzare ca cica sa nu se supere parintii. Voi ce faceti cu banii stransi ? L-am dus sambata la Adi la FTK si i-a placut, vrea sa mai mearga.de atunci a reinceput sa manance cascaval, dupa jumatate de an de "nu-i bun", ca si-au facut ei sandvici cu cascaval, rosie si castravete-au lucrat in echipa. Totusi , e cam scump, inclusiv abonamentul. Trebuie musai sa-l duc la sport ca mi se pare cam firav si fara muschi. nu stiu cum si cand dar ma interesez. .............................................................. Mama de papanas Andreiutz [bonjovi] ( 02.10.2007 )
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui papanash L-am dus sambata la Adi la FTK si i-a placut, vrea sa mai mearga.de atunci a reinceput sa manance cascaval, dupa jumatate de an de "nu-i bun", ca si-au facut ei sandvici cu cascaval, rosie si castravete-au lucrat in echipa. Totusi , e cam scump, inclusiv abonamentul.
... eu ma gandeam ca vorbesti despre cascaval [:-)))][:-)))][:-)))] Luy, cu Maria Teodora si Irina Alexandra
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Mda, targul de martisoare se organizeaza dupa 1 martie la gradinita Mariei. Pentru ca scopul este de fapt : "invatarea copiilor sa valorifice materiale reciclabile prin confectionarea obiectelor de decor si oferirea acestora spre vanzare pentru obtinerea unei sume de bani, pe care o investesc in activitati si materiale dorite; socializarea copiilor si intarirea increderii in fortele proprii (EDUCATIE ANTREPRENORIALA)" ( am citat din scrisoarea de intentie pe care am primit-o pe mail impreuna cu invitatia de a participa ) Luy, cu Maria Teodora si Irina Alexandra
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui luy
Mda, targul de martisoare se organizeaza dupa 1 martie la gradinita Mariei. Pentru ca scopul este de fapt : "invatarea copiilor sa valorifice materiale reciclabile prin confectionarea obiectelor de decor si oferirea acestora spre vanzare pentru obtinerea unei sume de bani, pe care o investesc in activitati si materiale dorite; socializarea copiilor si intarirea increderii in fortele proprii (EDUCATIE ANTREPRENORIALA)" ( am citat din scrisoarea de intentie pe care am primit-o pe mail impreuna cu invitatia de a participa )
Toate bune si la locul lor.. da' de ce nu inainte de 1 martie? Daca tot "obliga" parintele la cheltuieli (ca doar niciunul nu o sa-i spuna copilului "nu. nu cumpar") macar sa-i fie si omului de folos. Sau le e teama ca primesc ele martisoare din "reciclabile"? ===================== Mami de [url="http://lb5f.lilypie.com/nmZvp2.png"]Ioana [/url] (27.09.2007)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...