Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Dulceturi si papanasi de sept-oct 2007 (6)


Recommended Posts

Buna dragi mamici! Sabina, refacere rapida! La multi ani micutei Lulu! E o papusica dulce si frumoasa! Carpatina, la servici e ok, deocamdata am program de 6 ore pana face F 2 ani.Mai am si perioade aglomerate.Acum e dragut, caci am doua colege gravidute si imi aduc aminte de perioadele mele de sarcina. De 1 aprilie am zis ca mai astept si eu bb3, ca si asa au fost socati ca au 2 gravidute in acelasi timp. Maine avem si noi program la gradinita pentru mamici, sa vedem ce ne-au pregatit. Mandarinutza mamica de Antonia Maria 30.08.2007 si Filip Alexandru 12 07 2010
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 211
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Citat:
citat din mesajul lui carpatina
Citat:
citat din mesajul lui alehiam Sambata i-am rupt turta, ca am profitat ca nasul reusea sa ajunga in tara sambata. Am facut o petrecere mai in familie, dar tot am fost 10 persoane [:D].
Si ce a incantat-o de pe tava? ===================== Mami de [url="http://lb5f.lilypie.com/nmZvp2.png"]Ioana [/url] (27.09.2007)
Pixul si creionul (le-a prins deodata pe amandoua), apoi a tot atins iconita, dar s-a infipt in margele, si nu a mai dat drumul la ele si nici nu a mai interesat-o ce mai era pe tava [:D]. Sanatate Ioanei [pup]
[9cer]Mad cu [cavaler] Robert si [zana] Lulu
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[bis][bis][bis][bis][bis] LA MULTI ANI!!! DRAGI MAMICI,SA AVETI O PRIMAVARA MINUNATA,PLINA DE BUCURII, EBONEE VA UREAZA SANATATE SI IUBIRE,CATE UN MARTISOR SI O FLORICICA PT FIECARE MAMICA! [bis][bis][bis][bis][bis] _______________________________________________________________________ Daniela,mami de Ebonee (02.10.2007),Melissa (23.07.2009) si Benyamin (07.03.2011) Melissa...from the Greek word for "honey bee".Always on the go,she can turn her hand to anything. A truly versatile lady. [url="http://community.webshots.com/user/DanielleNicolaica?vhost=community"]pozici[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Daca n-ai fi, daca n-ai zimbi, de n-ai exista, daca n-ai canta... nici viata n-ar fi nici noapte nici zi nici prunci pe pamant, nici soare nici vant... nimic nu ar fi fara tine, sa stii! La multi ani! ------------------------------- mamica Dariei[buburuza] si a lui David[pis] L'amor che move il sole e l'altre stelle. Shiawase wa itsumo jibun no kokoro ga kimeru/ It is always your heart that decides your own happiness.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citeva poze de la serbarea Dariei, pe e-mailul comun. Seara frumoasa va dorim! ------------------------------- mamica Dariei[buburuza] si a lui David[pis] L'amor che move il sole e l'altre stelle. Shiawase wa itsumo jibun no kokoro ga kimeru/ It is always your heart that decides your own happiness.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...