Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Dulceturi si papanasi de sept-oct 2007 (6)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 211
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

La multi ani, mamici dragi! Sa fiti sanatoase si fericite si sa aveti o primavara frumoasa! La multi ani mamicilor nascute in aceasta luna superba, vestitoare a vietii si a noului inceput! PS La noi nu a fost serbare. Au facut felicitari pentru mama si au invatat o poezie (lipia si pe felicitare). Ca de obicei Vlad stia doar prima strofa bine, la restul m-a inganat pe mine. [:D] Am primit si flori alese chiar de el si multi de iubesc mami si mami esti iubita mea! [olala][:I] Isabela mamica [il] de [bonjovi] Vlad Matei (22 septembrie 2007)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[bis] La multi ani frumosi si fericiti alehiam, bikmaria si danuta ! Sa aveti o zi minunata, dragele mele, sa va simtiti iubite si implinite ! Va trimit cate un buchet mare-mare de flori de primavara ! [pup] Luy, cu Maria Teodora si Irina Alexandra
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

La multi ani fericiti Madalina&Maria![s][flo][pup][pup] Luy[pup] multumesc de urare! Chiar ma simt minunat azi,mai ales ca am si o saptamana de concediu si pot petrece alaturi de cei dragi[:D] Dana,mami de Miruna Andreea(01.10.2007) [url="http://community.webshots.com/user/bogdan_mihaisidana"]poze[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[s] Madalina, Maria si Danuta, si [s] David! Recunosc ca am fost cam absenta, cum zice Carpatina, dar nu nemotivat. Multa treaba sa las lucrurile in ordine pana plec de la actualul job, deja ceva treaba la noua ocupatie, plus probleme personale si de sanatate de rezolvat. In plus, program cu copiii, ore deschise, serbari, etc. Vineri plecam in Cipru pentru un weekend prelungit. Am avut si noi serbare, de fapt o combinatie intre activitate practica (pictura portretul mamei) si ceva cantecele si poezii. Andrei a fost minunat, a pictat frumos, a raspuns la intrebari, a spus poezia. Sunt tare incantata de el. La fel, m-a impresionat la ora deschisa de engleza. Recunosc ca era cel mai neatent si foit din grupa lui, insa raspundea foarte bine si stia tot ce era intrebat. Cam asta de la noi. Prea curand nu ma mai arat prezenta (in roaming nu mai folosesc, ca am avut probleme cu factura - musai sa povestesc cand am timp, ca voiau sa ma tepuiasca cu 2000 ron!!!!), maine sunt la Timisoara si nu cred ca am timp...Poate joi daca va lipsesc prea tare. Va pupacesc, o primavara frumoasa! Rox, mamica Alexandrei si a lui Andrei
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna! Ce cautati pe pagina 2? Va cearta Carpatina...chiar aseara ziceam ca FB killed the DC star...parafrazand... http://www.youtube.com/watch?v=Iwuy4hHO3YQ Mandarinuta te salut cu drag.[pup][flo] Daria e bine, la gradinita. Creste tot mai frumoasa si mai isteata pe zi ce trece. A inceput sa intrebe diverse. Ce e albul din ochi? din ce e facuta pielea, cum se construiesc masinile, unde era ea cand m-am casatorit cu tati... si-a pus dorinta pe steaua Nordului ca vrea sa ramana copil (tot asa la intrebarile ei i-am povestit ca oamenii merg in stele cand imbatrinesc) si ea nu vrea sa ne piarda...Mai nou se tine dupa mine,vrea la sport, o sa o iau la o clasa de Zumba, iesim impreuna... ------------------------------- mamica Dariei[buburuza] si a lui David[pis] L'amor che move il sole e l'altre stelle. Shiawase wa itsumo jibun no kokoro ga kimeru/ It is always your heart that decides your own happiness.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna, hai sa resuscitam lucrurile pe aici [:D] Rox, multa bafta la noul job ! Nu ne arati si noua portretul tau desenat de Andrei ? [:)] Tare dulce Daria [olala] Nu este de mirare, avand in vedere cu cata grija si dragoste te ocupi de ea [asia] Din ciclul " ce a mai facut copila mea " : ieri mi-a adus desenul pe care l-a realizat la gradinita, dupa-amiaza. Pentru ca dna educatoare vrea sa le pastreze desenele, sa le puna la dosarele personale care ne vor fi date la sfarsitul anului, Maria a impaturit foaia si a ascuns-o in haine, sa o ia acasa "era prea frumos desenul ca sa nu ti-l aduc" [:I] Luy, cu Maria Teodora si Irina Alexandra
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Erina, Luy, ce fetite duuuulci aveti! Rox, bafta cu noul job si zile frumoase in Cipru! Sa va zic si eu de a mea... S-a certat cu un amic de-al ei si a venit sa-l parasca cu mainile in solduri si tinand nasul carn indreptat in sus: "Sunt supalata! Ilie mi-a lanit sentimentele si mi-a stins lumina! " Bernix si Degetica (Ana Elena - 27.08.2007) [hippi]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...