Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Prietene la bine si la greu - 159


Recommended Posts

  • Răspunsuri 194
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Danaid="purple"> era de asteptat sa fie un "cuceritor" la cat e de frumos puiul tau;tin pumnii sa stea departe de voi toti virusii ce bantuie pe la gradi!![pup]

 

Dymomoid="purple"> sa-ti traiasca o mie de ani tatal de milioane!!![pup]

 

Smaranditzaid="purple"> sper ca v-a priit sederea la bunici(dupa cum povestesti de Timi se pare ca da)...cat despre vorbele batranicii...se pare ca e unanima parerea;colegele mele cu copii adolescenti,insurati mereu imi zic :'las' ca vezi tu mai incolo cum e..acum ti-e cel mai bine,asa ca bucura-te de fiecare moment!'

 

va [pup] si va doresc un w-e minunat![flo]

 

miany

fericita mami de DAVID ANDREI

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

vrem vesti de la Iasi, vrem vesti de la Iasi! [:)][:)]

[majoreta] [majoreta] [majoreta] [majoreta] [majoreta] [majoreta] [majoreta] [majoreta] [majoreta] [majoreta] [majoreta] [majoreta] [majoreta] [majoreta] [majoreta] [majoreta] [majoreta] [majoreta] [majoreta] [majoreta] [majoreta] [majoreta] [majoreta] [majoreta] [majoreta] [majoreta] [majoreta] [majoreta] [majoreta] [majoreta]

 

 

 

Dymomo ai fost foarte tare cu tatal tau [pk][olala][:)]. Auzi, dar cu soacra cum e de cand ai 'evadat' la serviciu? [pup]

 

Smara asa este cu copiii, tare adevarat. Doar ca fiecare isi plange grijile momentului, ca asa suntem construiti... Mai tineti minte ce ne mai plangeam toate in iarna 2009-2010, cat e de greu, cat e de nu stiu cum etc si toata lumea ne zicea: stati sa vedeti cum e cand incep sa mearga copiii, sa alerge, sa manance (gatit, curatat etc)etc etc ca abia atunci incepe greul?. Si noi tot pe a noastra o tineam, desi stiam ca au dreptate. [:)]

Ma bucur ca te-ai relaxat si ai luat pauza de la cele obisnuite (inclusiv net [:)]) [pup].

 

 

Ralu_seby salutari [pup]

 

Alexa ce mai faceti voi fetelor? [pup]

 

Miany cand mergi la dintolog? [pup]

 

 

 


 

Monis, mama de Piticutz Santiago (02.11.2009) id="size3">id="Script MT Bold">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

 

Nici o veste despre Beatrice? E o zi superba sa se nasca bebelina[olala]

 

Noi iarasi am fost la Teatru,si iarasi ne-am intalnit cu Ruxi si tati. A fost "Cenusareasa",dar nu prea mi-a placut...jumatate de piesa a fost in afara subiectului, limbajul folosit mult prea complicat(si aici ma gandesc la copii de 4-5 ani,ca asta era media de varsta in sala),iar papusile uratele.... O idee mai "aratoase" decat la "Punguta cu doi bani" unde baba parca era din filme de groaza[alcool]

Oricum,vom continua sa mergem in fiecare saptamana, Alexei i-a placut.

 

 

 

[*]My english rose Alexa Annabelle Deniseid="red"> 7 Oct 2009 [*]

 

`Daca asteptam sa traim intr-o lume mai buna trebuie sa contribuim la crearea ei.`

Mahatma Ghandi

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[majoreta][majoreta][majoreta][majoreta]

[majoreta][majoreta][majoreta]

[majoreta][majoreta]

[majoreta]

 

[colegi]HAI, CAMIIIIII!id="size3">id="orange">[colegi]
id="size5">

 

 

 

F5, F5, F5 [:D]

Oare atat de mult se chinuie strumfy?

Eu nu am ajuns inca la zi cu cititul. [:I] Natural trebuia sa nasca?

 

 


Mami de [copil] Timiid="green"> nazdravan si micuta Doraid="purple"> pisicuta [bibe]

id="Verdana">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui smaranditza


F5, F5, F5 [:D]
Oare atat de mult se chinuie strumfy?
Eu nu am ajuns inca la zi cu cititul. [:I] Natural trebuia sa nasca?



Mami de [copil] Timiid="green"> nazdravan si micuta Doraid="purple"> pisicuta [bibe]
id="Verdana">
align="right" id="quote2">

Am vb cu Beatrice , Motzata sta bine la caldurica, inca nu da nici un semn ca ar vrea afara, e bine la mami in burtica [:)], are dilatatie 1... ar vrea sa nasca natural cu epidurala, dar pentru ca bebelina are problema cu pulsul nu i se poate declansa nasterea...Andruta a decretat MARTI ziua in care va veni Cami, asteptam sa se implineasca profetia [:D]

gata, inapoi la treaba
va pup


[*]Anca, mami de [zana] Sabina Ioanaid="purple"> (03 nov 2009)id="purple">id="Book Antiqua">id="size2">[*]
id="right">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...