Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Prietene la bine si la greu - 159


Recommended Posts

 

Deci maine scoatem toate agitatele pt Bia si Cami[olala]. Ma bucur ca s-a stabilizat pulsul,astept cu nerabdare sa aud ca s-a nascut bebelina!

 

Noi am luat pranzul la un restaurant unde era si un praznic(jumatate de restaurant rezervat). Cand a inceput preotul sa cante, Alexa s-a ridicat in picioare si a inceput si ea sa cante "Musi ani tasaaa"[:D]. S-a dat batuta dupa cateva versuri, dar cand a terminat preotul de cantat, a inceput sa aplaude si sa strige cat putea de tare: "Bravooo,bravooo"! Nu va puteti imagina ce rasete a starnit, noi radeam cu lacrimi[:I],preotul i-a trimis coliva,si, inainte sa plece, a venit si a binecuvantat-o.

 

 

 

[*]My english rose Alexa Annabelle Deniseid="red"> 7 Oct 2009 [*]

 

`Daca asteptam sa traim intr-o lume mai buna trebuie sa contribuim la crearea ei.`

Mahatma Ghandi

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 194
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Citat:
citat din mesajul lui Lumi_Richard
Deci maine scoatem toate agitatele pt Bia si Cami[olala]. Ma bucur ca s-a stabilizat pulsul,astept cu nerabdare sa aud ca s-a nascut bebelina! Noi am luat pranzul la un restaurant unde era si un praznic(jumatate de restaurant rezervat). Cand a inceput preotul sa cante, Alexa s-a ridicat in picioare si a inceput si ea sa cante "Musi ani tasaaa"[:D]. S-a dat batuta dupa cateva versuri, dar cand a terminat preotul de cantat, a inceput sa aplaude si sa strige cat putea de tare: "Bravooo,bravooo"! Nu va puteti imagina ce rasete a starnit, noi radeam cu lacrimi[:I],preotul i-a trimis coliva,si, inainte sa plece, a venit si a binecuvantat-o.[*]My english rose Alexa Annabelle Deniseid="red"> 7 Oct 2009 [*]Filmulet1Filmulet2Filmulet3`Daca asteptam sa traim intr-o lume mai buna trebuie sa contribuim la crearea ei.` Mahatma Ghandi
align="right" id="quote2">Prea tare!!!!!!!!!!!![:D][:-)))][:-)))][:-)))][:-)))]
Mami fericita de [copil]Mihnea si de [baietel] Tudor
id="right">id="blue">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui Lumi_Richard
Deci maine scoatem toate agitatele pt Bia si Cami[olala]. Ma bucur ca s-a stabilizat pulsul,astept cu nerabdare sa aud ca s-a nascut bebelina! Noi am luat pranzul la un restaurant unde era si un praznic(jumatate de restaurant rezervat). Cand a inceput preotul sa cante, Alexa s-a ridicat in picioare si a inceput si ea sa cante "Musi ani tasaaa"[:D]. S-a dat batuta dupa cateva versuri, dar cand a terminat preotul de cantat, a inceput sa aplaude si sa strige cat putea de tare: "Bravooo,bravooo"! Nu va puteti imagina ce rasete a starnit, noi radeam cu lacrimi[:I],preotul i-a trimis coliva,si, inainte sa plece, a venit si a binecuvantat-o.[*]My english rose Alexa Annabelle Deniseid="red"> 7 Oct 2009 [*]Filmulet1Filmulet2Filmulet3`Daca asteptam sa traim intr-o lume mai buna trebuie sa contribuim la crearea ei.` Mahatma Ghandi
align="right" id="quote2">cat de tare trebuie sa fi fost momentul [:-)))]. Dar si mai tare preaotul cu simtul umorului. Eu am ajuns asa de acrita de reactiile oamenilor incat m-as fi asteptat sa ne faca cineva observatie [:I] [batcap].
Monis, mama de Piticutz Santiago (02.11.2009) id="size3">id="Script MT Bold">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

 

Ionela,am sunat toate rudele sa le povestim,tare rau mi-a parut ca nu aveam camera,sa o filmez!

 

Monis,chiar m-am gandit ca poate vreo batrana se trezeste sa faca ceva comentarii negative,si chiar eram pregatita de "atac",dar, spre uimirea mea, toata lumea s-a amuzat. Richard rosise tot(probabil si eu),radeam cu lacrimi,si am fost impresionata cand am vazut cum radeau toti cei de la praznic.[:D]

 

Ce mai face Iuli,cum mai e cu gradinita?

 

Miany,ati fost la stomatolog? Ce mai face David?

 

[*]My english rose Alexa Annabelle Deniseid="red"> 7 Oct 2009 [*]

 

`Daca asteptam sa traim intr-o lume mai buna trebuie sa contribuim la crearea ei.`

Mahatma Ghandi

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

 

SalutNu, nu am vesti....Aveti recomandari? Vreau cazare in Bucuresti pentru 2 zile . Ieftin, decent, daca se poate aproape de Tineretului -Timpuri Noi ( Am prea multe pretentii... nu?)


Mami fericita de [copil]Mihnea si de [baietel] Tudor
id="right">id="blue">
Mami fericita de [copil]Mihnea si de [baietel] Tudor
id="right">id="blue">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

neatza

[cafea] pt. toata lumea. [cafea]

 

deci inca nu vrea sa iasa Motata. ii place la caldurica. [:)] oricum noi o asteptam. [majoreta] [majoreta] [majoreta]

 

Lumi ce tare a fost faza. [:D] ma bucur ca si ceilalti s-au distrat si nu v-au stricat momentul. [flo]

 

MIHAMORA ieri a fost ziua ta. [s] LA MULTI ANI [s] cu scuze pt. intarziere, insa in w-e mai greu cu calculatorul... [:I]

foarte faine produsele, Sandrei i-au placut mult, toata ziua s-a schimbat de chilotei si sosete [:D] multumesc inca o dataid="size1">

 

angi ma bucur ca ne-ai mai scris. sper ca totul e ok cu voi. ce mai trece timpul, deja ai aproape 32 sapt. [olala] v-ati hotarat la nume? [flo]

 

 


Ramonika [mamica] Ruxandra (30.11.2009)id="size1"> [zana] tati [roker] si Vladutz [pis]

zebra roz

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...