Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Prietene la bine si la greu - 159


Recommended Posts

  • Răspunsuri 194
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Citat:
citat din mesajul lui ionelamaria
SalutNu, nu am vesti....Aveti recomandari? Vreau cazare in Bucuresti pentru 2 zile . Ieftin, decent, daca se poate aproape de Tineretului -Timpuri Noi ( Am prea multe pretentii... nu?)
Mami fericita de [copil]Mihnea si de [baietel] Tudor
id="right">id="blue">
align="right" id="quote2">nu stiu nici un loc anume, dar ieftinutze gasesti aici: http://www.hostelworld.comCand vii? [:)][:)]Lumi Iulian e tot asa, plange rau in primele 2-3 minute pana ies din aria lui vizuala. Nu stiu de ce... Ma duc la un curs acuma si sper sa ma invete cum sa gasesc o cale sa aflu de ce plange asa in fiecare dimineata (si evident o cale sa nu mai planga [:)]).
[majoreta] [majoreta] [majoreta] [majoreta] [majoreta] [majoreta] [majoreta] [majoreta] [majoreta] [majoreta] [majoreta] [majoreta] [majoreta] [majoreta] [majoreta] HAI STRUMFY!!![majoreta] [majoreta] [majoreta] [majoreta] [majoreta] [majoreta] [majoreta] [majoreta] [majoreta] [majoreta] [majoreta] [majoreta] [majoreta] [majoreta] [majoreta]
id="red">id="size4">
Monis, mama de Piticutz Santiago (02.11.2009) id="size3">id="Script MT Bold">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[bis][bis][bis]bun venit CAMI! printesa de strumfy nascuta Natural, fara epidurala si fara epiziotomie la ora 13 fix de 3050g, ap9.

Sa fii sanatoasa si fericita!

Refacere rapida mami!!!id="size4">id="red">[bis][bis][bis]

 

DEJA ALAPTATA!!!!!

 


Mami fericita de [copil]Mihnea si de [baietel] Tudor
id="right">id="blue">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

MONIS, multumesc. Intentionez sa vin in we-ul 23-25. Am in plan sa fac asa multe... sa va vad, poate sa merg la LLL daca reusesc sa ma sincronizez cu intalnirea ( daca nu macar cu Rox), sa ajung pe la baby expo sa vad SSC-ul Dianei in real( Luna de la Poarta-ma)... si, sa stau cu sor-mea...

As sta la ea dar suntem prea multi ( 4) si ea sta in chirie cu 2 prieteni... Daca unul paraseste domiciliul m-am scos... avem cum sta la ea si mai castig timp de povesti.... daca nu trebuie sa ma orientez.

Raluci, ms de PM. Iti raspund imediat pe privat.[pup]

 


Mami fericita de [copil]Mihnea si de [baietel] Tudor
id="right">id="blue">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui ionelamaria
Citat:
citat din mesajul lui Lalu_79
[flo][flo][flo][flo] Bun venit pe lume, Cami!!!! Bravo Bia!!![flo][flo][flo][flo]
align="right" id="quote2">VOI CE FACETI?MI-E DOR DE VOI
Mami fericita de [copil]Mihnea si de [baietel] Tudor
id="right">id="blue">
align="right" id="quote2">Suntem bine, sanatosi. Si noua ne e dor de voi, abia astept caldura sa ne vedem mai des.[pup]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...