Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Ultimul etaj-pro si contra


Recommended Posts

Mare mare grija unde va alegeti sa stati , chiar bantuind in cautare de distractie , ma miram ca nu imi aminteam ce parere as fi putut  sa am despre ultimul etaj  al unui bloc?!!!

 

Si iata,mare dreptate am avut - ultimul etaj inseamna,ca esti multumit de ceea ce ai realizat ,te simti bine,observi lumea din jur.

 

Nu te uiti in ograda vecinului ce si -a mai cumparat,ce masina parcheaza,chestii marunte dar importante ca cunoasteti fabulele din jurul sa moara capra vecinului,sa-i mearga bine,foarte bine,Dumnezeu sa-l aiba in paza,daaar, totusi,nu mai bine decat mine.

Nemaivorbind ca vecinele sunt mereu mai frumoase,mai apetisante decat propria-ti sotie,desi ea are parul negru lung si frumos,supla,enigmatica ,cu ochi migdalati dar mereu iti doresti ceea ce nu poti avea desi,nu suntem in jungla,ne comportam mai rau ca fiarele,chiar si ele ,au bunul simt sa nu omoare pe cineva,doar din plictiseala,astia omoara de foame ,ma refer la tigru,pantera,leu dar oamenii,fac rau,chiar daca ,poate,lor la merge mult mai bine decat vecinei de exemplu, care zambeste,te intreaba politicos de casa,masa,copii,nu inseamna ca te place ,ca persoana si nu faci aluzii ca o respecti,ca te uiti in sus,la ea ,razand ,in fata sotului.

Fiecare sa se uite in sus la propria sotie,si sa le lase pe altele in pace ,includem aici si amantele si pe toate ,cele conexe.

Nu incurajati fetele tinere sa faca ce vor,dar sa nu ramana insarcinate !!!!!!

Sunt impotriva Sosoacei dar,aici,are dreptate nu educatie sexuala au nevoie copiii ci de morala.

Pe noi,generatiile cu stea in frunte,epoca Ceausescu ci ne-a invatat despre sex???

Acasa,nici vorba,la scoala nici atat....si totusi stiam sau cel putin acolo unde am studiat eu,cu exceptiile de la regula,fetele nu erau iepiroaice si chiar nici vorba de imperechere ca acum ,orice cu oricine,mai acceptam si baiat cu baiat,fata cu fata,ca deh dreptul la libera exprimare.....

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 63
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...