Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

tata la 50 de ani (2)


Recommended Posts

Fetelor, tatal meu (Dumnezeu sa-l ierte, a murit anul trecut) avea 45 de ani cand m-am nascut eu. Totusi... erau 2 generatii intre noi. Tata avea conceptii oarecum invechite, stiu ca eu ma simteam aiurea la scoala ca tata e asa "batran" in comparatie cu parintii colegilor mei... cand eu am intrat la liceu, tata tocmai iesea la pensie. In sfarsit, asa a fost la mine, nu generalizez Ingrid si Cristi 4 ani
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 93
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Cind m-am nascut eu ,tata avea 40 ani.Acum are frumoasa virsta de 70.Mama are 60.Parintii mei s-au inteles bine .As putea sa zic ca am fost o familie fericita.Acum distanta ne desparte si dorul ne omoara.Noroc cu interentul si tel. ca altfel eram distursa pe veci. [:D] Eu pe tata l-am vazut mereu tinar si nici nu am auzit pe nimeni sa-mi zica ca am tata batrin. Ma gindesc ca poate la ingridnen distanta de virsta dintre parinti era destul de mare.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna sunt_mamica! In Romania secolului 21 lumea inca se mai uita dupa tine daca diferenta de virsta e mare in sot si sotie, sau daca sotia e mai in virsta decit el, sau daca e un cuplu interrasial etc. Dar nu cred ca asta ar trebui sa te afecteze. Daca si tu ti-ai schimba atitudinea fata de cei care se uita dupa tine si ai avea incredere in tine cred ca le-ai inchide gura Daca zice despre el cas este bunic cind nu este cu tine e conceptia societatii ca numai la tinerete poti avea copii. dar daca zice ca el este bucni cind este cu tine, depinde si cum va purtati voi doi cind sinteti amindoi, poate el te trateaza ca pe un copil, nu ca pe o iubita. Nu am citi tot ce s-a scris in cele mai ssu deci poate mi-a scapat ceva . Si nu inteleg de ce se uita lumea dupa tine cind modelul de cuplu mult meiatizat e M***** si I*****.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...