Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

tata la 50 de ani (2)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 93
  • Creat
  • Ultimul răspuns
quote:
Originally posted by Adrianai
Pai daca la unii merge gaina tanara si morcovul batran de ce nu ar merge si o gaina mai batrana si un morcov mai tinerel. Intre mine si sotul meu e o diferenta de 1 si 2 luni. El mai tanar ca mine. WARNING: I have an attitude and I know how to use it!
pai cred ca depinde de "soi" - intre mine si barbatu-meu sint 6 ani (eu 30, el 36) si toata lumea il intreaba cine e pustoaica....[bibe] [bang] Uneori ma bucura, de' de cele mai multe ori ma enerveaza kestia asta: sint sigura ca daca era el cu 6 ani mai tanar eram la egalitate! [box] [url="http://spaces.msn.com/elisse4u/"]Elise[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by Elise
quote:
Originally posted by Adrianai
Pai daca la unii merge gaina tanara si morcovul batran de ce nu ar merge si o gaina mai batrana si un morcov mai tinerel. Intre mine si sotul meu e o diferenta de 1 si 2 luni. El mai tanar ca mine. WARNING: I have an attitude and I know how to use it!
pai cred ca depinde de "soi" - intre mine si barbatu-meu sint 6 ani (eu 30, el 36) si toata lumea il intreaba cine e pustoaica....[bibe] [bang] Uneori ma bucura, de' de cele mai multe ori ma enerveaza kestia asta: sint sigura ca daca era el cu 6 ani mai tanar eram la egalitate! [box] [url="http://spaces.msn.com/elisse4u/"]Elise[/url] [flo][flo][flo][flo] pt tine
WARNING: I have an attitude and I know how to use it!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Asa mai vii de-acasa...[:)] Eu cred ca fiecare maninca ce vrea, cind vrea, unde vrea si cu cine vrea. Totul tine de imaginatie si dispozitie. Cred ca stiti mai bine decit mine ca exista mai multe feluri de gaini, morcovi si alte alea. Din fericire... exista si condimente. Din fericire... oamenii trebuie sa manince mai ales ce le place. Din fericire...exista si carti de bucate pentru cunoscatori sau dimpotriva (incepatori)... Din fericire, limba este dotata cu "receptori de gust", papile, poftim... Si tot asa... (She, scuza-ma ca ti-am furat semnatura[:)]) Pastreaza-ti inima calma in timpul actiunii
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Stiti ce nu inteleg eu? De ce trebuie sa va justificati, sa aduceti argumente pro-soti mai in virsta... Un cuplu e reusit sau nu prin ceea ce se intimpla in interior, nu prin ceea ce pare din exterior! Cit despre suparari de genul "i se spune bunic si el e tata", astea mi se par copilarii. Asta stiati inca din momentul in care v-ati casatorit, ca va fi un tata mai batrin decit media, ce va pasa de gura lumii? Eu nu voi fi bunica la virsta la care a fost bunica mea (47 de ani) si nici la virsta mamei mele (55). O sa par o strabunica vesela, dar unde sint motivele de suparare?:)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

sunt _mamica sa-ti traiasca ingerasul[flo]. E o scumpa, si imi place freza ei noua[:D]. Al meu e cu 8 ani (aproape) mai mare decat mine, dar uneori cred ca am 3 copii de educat, nu 2[bang]. Asa ca......voi sa fiti fericiti ca restul nu cred ca mai conteaza asa mult. [foto]http://pg.photos.yahoo.com/ph/dana_japan2002/album?.dir=/8cd4
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...