Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Clopotei de Ian-Feb 2008 (1)


Recommended Posts

Citat:
citat din mesajul lui ramonab
Acu uitandu-ma la semnatura mea vad ca mi-au disparut pozele si contul de pe webshot[bang][bang]Oare de ce???Ca nu l-am folosit de mult?RAMONA si RAZVAN-MATEI [cavaler] 09.01.2008id="green">RAZVANEL MITITELid="red">Micul print-blog id="brown">AM 1 ANISORid="red"> (slideshow)id="navy">Razvan 3+id="teal">
align="right" id="quote2">Buna seara!Nu ca nu ai intrat in contul webshots, ci nu mai este.Au creat altul: Smile, dar pozele nu le mai putem recupera. [bang] Si eu am 'pierdut' pozele din cont. [bang]ALINA [mamica] de [hippi] IOANAid="red"> (11 Ianuarie 2008) + [zana] JUSTINA id="red">(14 Aprilie 2010) MULTUMESC DOAMNE PT CELE 2 PRINTESE!![ruga]id="size1">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 217
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Citat:
citat din mesajul lui ramonab
L-am si scos de la semnatura.Se pare ca le-a fost inchis site-ul.Pana in decembrie as mai putut salva pozele.Noroc ca nu le-am pastrat acolo...RAMONA si RAZVAN-MATEI [cavaler] 09.01.2008id="green">RAZVANEL MITITELid="red">Micul print-blog id="brown">AM 1 ANISORid="red">
align="right" id="quote2">Asa e.Si eu le am pe dvd-uri. [:)]ALINA [mamica] de [hippi] IOANAid="red"> (11 Ianuarie 2008) + [zana] JUSTINA id="red">(14 Aprilie 2010) MULTUMESC DOAMNE PT CELE 2 PRINTESE!![ruga]id="size1">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Saptamana viitoare joi m-a invitat educatoarea la gradi sa iau parte la activitatile din ziua respectiva si atunci a zis ca vom putea vorbi si despre scoala.

 

 

La multi ani Sofia de Stancutza, Calin, Vanessa si Alexia [s]

 

RAMONA si RAZVAN-MATEI [cavaler] 09.01.2008id="green">

RAZVANEL MITITELid="red">

Micul print-blog id="brown">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui monicaa
Ramo ai mesaj. E foarte important! Pls!![pup] tuturorMoni, mami de Clara Sophia (25.01.2008) si [gravi] 10 +
align="right" id="quote2">Acu am vazut.Ti-am raspuns.[:)]RAMONA si RAZVAN-MATEI [cavaler] 09.01.2008id="green">RAZVANEL MITITELid="red">Micul print-blog id="brown">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Fetelor, Tudor invita clopoteii la party de ziua lui. Locatia: McDonalds Dristor, sambata, 2 februarie, de la 17.30

 

"Invatatura din constrangere nu este facuta sa ramana, dar cea care patrunde in suflet prin dragoste si bunavointa, aceea ramane acolo pentru totdeauna" Sfantul Ioan Gura de Aur

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ramo multumit frumos de urari![pup]

 

Fetelor am avut o petrecere grozava! Vineri s-a lasat sarbatorita la gradi si sambata a avut invitati 6 prieteni. 2 fete si 4 baieti. [:D] S-au jucat foarte frumos, am dansat in draci, am pictat si pietre si le-am lipit ochi. Tortul l-am facut acasa, m-au trecut toate transpiratiile pana l-am ornat dar a fost o senzatie.

Asa a fost http:// www.kinderrezepte.de /rezepte.php?num=4&f_id=6&s_id=44&q_id=1374 cu rochie lila cu trandafiri si perle roz.Nebunie curata![8D]

 

Pupici

 

Moni, mami de Clara Sophia (25.01.2008) si [gravi] 11 +

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...