Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Aradence DC (170)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 199
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

[olala] LA MULTI ANI RAUL! [olala]
id="size3">id="blue">

 

IOANA mersi de intrebare,mie mi-a trecut de la sine - adica n-am apucat sa iau chiar nimic ca nu mai aveam nimic pe-acasa ,tocmai sortasem medicamentele si-am aruncat iar o gramada de expirate.

Diana e si ea ok cu gatul vad,ea a mai ramas cu niscaiva tuse.

Ti-am vazut in poze vanataia [bang]

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[s] La multi ani Raul! [s] [bis] [olala]

Clau, sa va traiasca frumuselul, sa fie sanatos si sa va bucurati de el! [flo] [pup]

 

Revin mai tarziu ca merg sa termin de despachetat si apoi la dush.id="purple">

 


Alinaid="purple"> [vampa] cu id="Trebuchet MS"> Adelinaid="Trebuchet MS">id="red"> [8**](31.08.2006id="Times New Roman">) & id="navy">Dragosid="blue">id="Trebuchet MS"> [bonjovi](11.04.2002id="Times New Roman">) id="navy">id="blue"> poze
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

No, am revenit un pic.

Noi am fost la Bihor ca am taiat un porc. Bleah, ce greata mi cand ma gandesc ca am mancat ieri numai "porcarii". [:D] Am exagerat cu soric si toate cele.[bang]

 

Ioana, am vazut pozele si ti-am vazut vanataile! Ai cazut, nu gluma! [bang]

Mi-a placut camera si patul, nu-mi imaginam ca-i asa. Sincera sa fiu, imi imaginam ceva mai nasol. [pup]

 

CristinaR, pai trebuie sa trecem pe la tine. Sunt si jucarii ieftine? [:)]

Habar n-am ce sa cumpar de iepuras.[:I]

 

Miha, io tin minte cand ne-ai zis ca esti insarcinata cu Vic, eram la Evetrix la ziua lui Tudor(?) parca. [:D]

 

Flavia, cum se simte bunica ta?

 

Ada, mai esti pe planeta? [:)]

Nu mai dai niciun semn. [flo]id="purple">

 


Alinaid="purple"> [vampa] cu id="Trebuchet MS"> Adelinaid="Trebuchet MS">id="red"> [8**](31.08.2006id="Times New Roman">) & id="navy">Dragosid="blue">id="Trebuchet MS"> [bonjovi](11.04.2002id="Times New Roman">) id="navy">id="blue"> poze
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimi

azi va dau eu cafeaua [:D]

[cafea][cafea][cafea]

 

Va multumesc pentru gandurile bune si pentru urarile adresate! Ce repede au trecut 8 ani [q] Parca numai ieri l-am nascut [bibe] id="navy"> id="Comic Sans MS">

 

id="right">id="size1">

Claudia id="red">[vampa] si Raul-Andrei id="blue">[bonjovi]id="navy">id="Comic Sans MS">

 

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Salutare!

 

Alina, Cristina merci[asia]. Da e ok camera mea, ca am aranjat-o sa ma simt bine macar in ea...

Vanataile trec...eu ma bucur ca nu mi-am rupt nimic, ca si coastele ma dureau, si osul cubital de la mana....si inca ma mai doare...

dar sunt ok [:)]

 

In rest nimic....astept cu sufletul la gura sa vad cum ramane cu Nicolas, daca o sa il accepte si pe el la Peda in cls 0.

 

Sa aveti o zi si o saptamana frumoase!id="green">

 

Povestiprafuiteid="size3">

 

Pozele noastre in concurs(ym1 si 2)id="size3">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ioana la clasa 0 nu sunt probleme, doar la clasa I e bataie pe locuri. Am fost eu saptamana trecuta in ultima zi de inscrieri, ca mai aveam ceva de completat la dosar, si erau 65 de copii inscrisi pe 75 de locuri. Nu trebuie sa iti faci probleme, mai ales ca are frate in scoala. Am vrut sa iti laud si eu vanataia, dar mai uitat [alcool]

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...