Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Aradence DC (170)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 199
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

N-am intrat azi pe net ca am fost plecati, dar inca nu-i gata ziua si vreau sa urez tuturor Florilor, un cald "La multi ani!", sanatate si numai bucurii ! [flo][flo][flo]

 

[tube]

[/tube]

 

Ioana, sper ca esti ok.[pup]id="purple">

 


Alinaid="purple"> [vampa] cu id="Trebuchet MS"> Adelinaid="Trebuchet MS">id="red"> [8**](31.08.2006id="Times New Roman">) & id="navy">Dragosid="blue">id="Trebuchet MS"> [bonjovi](11.04.2002id="Times New Roman">) id="navy">id="blue"> poze
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Gabi, mersi de "oferta". [:D]

Nici eu nu reusesc sa fac asa cum as vrea, oricum noi nu suntem aici de Pasti si voi continua curatenia dupa, nu fac neparat pt. Pasti, e curatenia generala de primavara.[:)]id="purple">

 


Alinaid="purple"> [vampa] cu id="Trebuchet MS"> Adelinaid="Trebuchet MS">id="red"> [8**](31.08.2006id="Times New Roman">) & id="navy">Dragosid="blue">id="Trebuchet MS"> [bonjovi](11.04.2002id="Times New Roman">) id="navy">id="blue"> poze
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimineata!

Haideti la cafeluta! [cafea][cafea][cafea]

 

Gabi, se tine balet azi daca-i vacanta? Noi n-am fost miercuri...id="purple">

 


Alinaid="purple"> [vampa] cu id="Trebuchet MS"> Adelinaid="Trebuchet MS">id="red"> [8**](31.08.2006id="Times New Roman">) & id="navy">Dragosid="blue">id="Trebuchet MS"> [bonjovi](11.04.2002id="Times New Roman">) id="navy">id="blue"> poze
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Nimeni nu mai bea cafea? [:)]

Io tot va ofer una. [:)] [cafea]

 

Fug la smotru ca nu-s pruncii acasa, i-a dus Calin la Mall la locul de joaca si am zis sa-i lase acolo vreo 3 ore. [:I]id="purple">

 


Alinaid="purple"> [vampa] cu id="Trebuchet MS"> Adelinaid="Trebuchet MS">id="red"> [8**](31.08.2006id="Times New Roman">) & id="navy">Dragosid="blue">id="Trebuchet MS"> [bonjovi](11.04.2002id="Times New Roman">) id="navy">id="blue"> poze
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

La multi ani Dragosid="red">! [pup] Alinaid="red">, sa va traiasca puiul mult si bine sa va bucurati de el. Pai io te sun si tu nu-mi zici ca e ziua copilului? [:D]

Propunere: joia de dupa Pasti intalneala pentru ras de voie pe orice tema. Ziceti locul si ora.[:D]

Moni id="red"> [pup]id="purple">

 

Adaid="purple">

__________________________

Licurici drag

 

Bazar umanitar DC

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Multumesc fetelor! [pup] [flo]

Nu-mi vine sa cred ca a trecut 10 ani. [olala]

 

Ada, nu propune nicio intalnire pe joi ca s-ar putea sa-i tin ziua lui Dragos. [:)]

Nu stiu exact...[:I]

Nu vreti marti? Tot dupa Pasti...id="purple">

 


Alinaid="purple"> [vampa] cu id="Trebuchet MS"> Adelinaid="Trebuchet MS">id="red"> [8**](31.08.2006id="Times New Roman">) & id="navy">Dragosid="blue">id="Trebuchet MS"> [bonjovi](11.04.2002id="Times New Roman">) id="navy">id="blue"> poze
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...