Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Scolari de Iulie - August 2004 * (93)


Recommended Posts

cu mare drag v -as da referinte despre Mirela dar nu ne-am mai vazut de un car de ani, de vb am vb mai putin decat vb voi cu ea pe forum. As folosi sintagma aia cu cararile vietii, de foarte multa vremem avem fiecare alt cerc in care ne invartim, nu locuim in aceasi zona, Mirela e fff ocupata si cu facultatea si cu jobul, are si ea o fetita de varsta lui Danu; a fost o vremem cand eram apropiate dar na, multe s-au schimbat de atunci....Este farmacista da, si am aflat si eu fix de aici de pe forum de aceasta noua afacere in care s-a lansat si eu stiti ca mereu felicit initiativele acestea curajoase mai ales intr-un domeniu care nu va cadea niciodata indiferent de starea deplorabila a economiei, indiferent de cat de saraci sunt oamenii, cata vreme exista femei, domeniul asta de servicii de infrumusetare va merge mereu struna. Deja Mirela era superocupata, acum e megaocupata:) Consider ca avand licenta in farmacie este calificata sa se ocupe de prepararea sub parafa a acestor produse farmaceutice. Mai multe nu stiu nici eu, nu am apucat s-o sun sa mai povestim si chiar sa ne si intalnim :)

 

noapte buna

 

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 199
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

No Lia draga,sun-o ,intalniti-va, probeaza tratamente si spune-ne si noua[:D].Gata,am rezolvat problema[pup].Acum serios,eu m-am conversat cu Mirela pe zeci de e-mailuri si rabdarea cu care mi-a explicat atatea si atatea chestii,si la urma urmei nu avea nici o obligatie,doar sunt un nick pe un forum...Sper doar ca nu te-ai suparat ca am divulgat la noi in club ca tu si Mirela va cunoasteti!ca eu una te invidiez sincer..

Kim,ziceai candva in istoria noastra ca ti-ar place sa profesezi dermatologia...pai demareaza actiunea...ca eu am frigiderul cosmetic[:D] plin de substante...mai vine si Cristal prin Darmstadt pe la descoperirea vreunui element nou...si pe Daria o luam cobai...ai facem la tratamente...gratis normal...Roxana e cu verificatul produselor...adica daca interactioneaza bine ingredientele si nu exista riscul sa ne sara pieile in aer.Ioana ne trimite documentatie...ca eu n-am aici decat chimia generala a lui Nenitescu...Roberta,tu ce vrei sa prestezi ?...tu vinzi produsele si fugi cu banii ...nu singura ci impreuna cu Gabi...de data asta Gabi o sa scrie un jurnal de calatorie de la marele zid chinezesc...fascinant...iar Alice ne da niste nume de filme sa nu ne plictisim de atatea experimente...iar pe Carmen...o lasam sa rada de noi pe moldoveneste...cum numai ea stie s-o faca.Lia,draga mea,tu pregatesti gustari...sa fie atmosfera placuta,sa ne simtim toate bine,frumoase si tinere.[flo]

A mai ramas o problema de rezolvat...ce fac piticlontii tot timpul asta?????Raspuns....invata toti pe rupte ptr. testareeeee!!!!YESSSSS

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna ziua,

 

Andrea, vreau si eu culegerea de mate daca se poate! Multumesc!

(cred ca fac colectie pentru Ioana, ca Maria nu o sa le faca pe toate astea [:D][:D])

 

Ieri am fost la sedinta cu parintii, "Maria e un copil foarte bun, e cateodata neascultatoarea dar are multe parti bune" si apoi mi-a dat dosarul ei cu testari...Surpriza, ultima era cu un B la mate pe care il trecuse in catalog. "Nu am vrut sa-ti spun ca sa nu te superi!" [bang][alcool][:D]

"Acu' esti pedepsita ca n-ai spus! Daca spuneai probabil ca scapai!"

 

Dimineata mi-au dat o doamna telefon, daca sunt de acord ca Maria sa participe la un o serie de activitati despre nutritie si viata sanatoasa...(stiu cand au venit la scoala niste medici, nu au mai avut loc ceilalti copii sa vorbeasca de Maria, invatatoarea a zis ca atata le-a povestit ca erau sa o ia acasa [:D][:D])

 

Asa ca nu stam noi bine cu atentia la mate si la romana dar la texte si barbologie suntem beton![:D][:D]

 

Doamnelor, ce site are Mirela!? Ziceti-mi-l si mie...

 

Mie mi-au aduc pachetelul cu uleiul de argan si maine trebuie sa primesc glycolul si cu crema spf 50...sa vedeti frumusete pe capul meu[:D]

 

Ma duc la masuratori. Daca descopar element nou ii zic "mamiRO" [:D][:D]

 

"Age is an issue of mind over matter. If you don't mind, it doesn't matter.” (Mark Twain)

 

Monica, Maria Alexandra (02.07.2004) si Ioana Adriana (20.04.2007)

poze unu, poze doi, poze vechi si poze noi

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Neatza[flo][pup]....super tare ideea de afacere a Emei[pk]....deci io ma bag si la manevrat eprubete,am mana buna[:D]

Corina[flo][pup]Daria are perfecta dreptate aici nu exista off topic....deci io chiar ma bucur ca vorbim si de comesticale ca de scoala ne cam saturasem[:D]...de exemplu,daca n-ar fi fost discutia cu infrumusetarea noastra va povesteam ca io intr-o saptamana am cumparat doua stilouri noi,unul cu penita ascunsa si unul cu penita subtire in speranta ca mandra va scrie mai frumos[:D][bang][alcool]....ei se pregatesc intr-un fel la trecerea la caiet de tip II si scrie intr-un mare hal fara liniatura[:D]....sau sa va povestesc cum duminica am invatat poezia Mamei si am prestat si eu 3 autodictari cot la cot cu mandra pana a fost multumita cum i-a iesit[:D][flo]

Corina deci io vreau sfaturi despre cura cu afine si altele despre cum sa aratam cu 10 ani mai tinere[:D]

Kim tinem pumnii[flo][pup]

hai sa avem o zi faina

 

filmuletze,filmulete noi,gorodeii,aripile mele,

gorodeii noi

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

deci in caz ca nu stiati, fi`mea merge la scoala cu 100% ora si adora scoala pen`ca in pauze se merge in grup sa-l vada pe Vlad ... dintr`a 7-a. asa ca se iau ele cateva din clasa si merg sa-l vada pe Adonis asta :-)

la orele de educatie fizica se nimeresc in sala paralel, asa ca nu stiti voi ce se alearga la ora asta de sport.

sa va mai zic de scoala sau ajunge ? :-)))

 

_______________________________________________id="red">

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...