Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Scolari de Iulie - August 2004 * (93)


Recommended Posts

Sa va explic cum e cu legumele bio!? [:D]

Daca face analiza chimica la nitrati si nitriti in legumele de la un taran care da cu tot felul de dude pe rosii si apoi de la vecinu' care le pune numa; balegar si face agricultura bio...tot p'acolo iese [:D]

Ca-i vorba de nutrienti luati din sol, de ploaie...

 

Io's de acord ca trebuie moderatie, cate putin din toate...cine stie, prea multe restrictii pot sa-i faca pe copii sa fuga mai dihai la Mc decat cei obisnuiti cu junk food-ul.

 

Multumim de intrebare, Oana nu a mai facut caca de dimineata, nu tuseste, asa ca ma relaxai putin.

 

Alice, de asta ne temeam si noi. La varsta asta sunt extrem de vulnerabili. Daca era vorba numai de nutritie si de gatit in joaca era altceva, dar se pare ca nu era numai atat.

 

Olivia, tinem pumnii!

 

 

"Age is an issue of mind over matter. If you don't mind, it doesn't matter.” (Mark Twain)

 

Monica, Maria Alexandra (02.07.2004) si Ioana Adriana (20.04.2007)

poze unu, poze doi, poze vechi si poze noi

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 199
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Andries,zi si tu de flori pe campii ca vine primavara...ca mie ca nu dorm toata noaptea[q][q][q]...si maine-s la Hans al meu sa-mi faca analizele.Ca le-am facut luna trecuta...daca-ar fi dupa mine le-as face saptamanal...mi-am sters si cicatricile cu laser...sa nu le mai vad si sa uit...si tu vii si-mi umpli sufletul de lacrimi...of of...da sa te [pup],ca n-ai stiut ce-i in sufletul meu cand citesc asa ceva.Ca eram cat pe ce...fereasca al Mare...parca eu m-am gandit vreodata?eu m-a plingeam Oliviei ca ma doare...si m-a doare...si-am slabit brusc si mi s-o ars gura pe dinauntru...si-o intrebam pe ea,saraca...ca alta treaba n-avea decat sa-mi tie mie noptile de urat...daca am cancer sau nu![q]...zi si tu de frumusete,ceva...ce sa mai facem sa fim frumoase...ca uite ,ne-am facut si bizniz...daca nu mai dai pe la noi...pe tine ce te aranjeaza in biznisu nostru?
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

neata doamnelor

Ema, tu stii ca eu am nevoie de coverage mare, deci ce zic eu ca folosesc verifica daca e ok si pentru tine. mie imi place ff mult asta, adica o folosesc super powderp

si cred ca pentru tine ar fi minunata: almost powder ca e translucida.... miam miam pentru ten fara bube [:D]

sanatte bolnaviorilor!

Cristal cum e Oana?

chiar ca vine primavara, si mai e si vineri!! deci sa ne bucuram, da? [flo]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

azi e vineri, tralalalalalaaa [bis]

si ce daca am inghetat de firg, e soare si frumos afara, si ce daca am luat linguroiu` cel mai mare de lemn din bucatarie si l-am prezentat Giuliei drept arma de razboi :D

deci l-am aratat, l-am pipait si am amenintat. Nu mai rezist inca o dimineata in care sa nu faca ce are de facut fara sa nu urlu. Asa ca s-a facut subit liniste si am mers zambind la scoala :D

eu una demisionez cat de curand :-)))

 

_______________________________________________id="red">

 

Copiii crescuti in familii monoparentale sunt la fel de iubiti, ingrijiti si educati, empatici,

inteligenti, isteti, destepti, stralucitori, fantastici si bine-nteles superbi ca restul copiilor de pe Terra

obtinuti natural sau prin FIV sau adoptati, nascuti natural sau prin operatie de cezariana,

botezati sau nu, hraniti cu LM sau LP.id="black">id="size1">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Neatza[flo][pup]

Desi inca mai este inghetat si zapada pe jos azi cred ca putem spune ca-i prima zi de primavara si la ieshi[pk]

Ema,Kim,Sorin[flo][pup][flo][pup][grup]

Dupa o saptamana in care au primit 3 teste cu subiecte de la Florica T Campan si la care mandra a avut una sau doua greseli,am intrebat-o pe mandra daca merge la concurs si mi-a raspuns ferm "merg in clasa a II a ca pana atunci o sa-mi mai creasca inteligenta"[:D]

hai sa avem o zi scurta[flo][pup]

 

filmuletze,filmulete noi,gorodeii,aripile mele,

gorodeii noi

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

hello

 

Alice, merci de apreciere[pup]

Mai spune-ne de al micul al tau...ce mai face, ce-i mai place?

 

Cristalina -sanatate Oanei!

 

Olivia, tinem pumnii azi!

 

Ema- pai la cum traiesti tu, analizele de aviator o sa fie!

 

Andrea- nu am primit decat partea a 2 din culegeri, sigur -sigur, le-am scos la imprimanta aseara. Retrimite te rog doar partea 1, merci

 

o zi faina si sanatate maxima sa avem

 

 

ps. oare ce functioneaza mai ok ca sa descopar daca buburuza mica are paraziti intestinali? scotsch test-ul o fi ok? ca examen copro i-a facut si tot facut cu repetare la cate zile mi-au spus de la lab si nimic....dar ea e cam palida, de o vreme e cam nevricoasa si azidimineata a zis c-o mananca fundul, am crezut ca e de la vreo eticheta de la pantalonii de pijama dar mi-a indicat direct rectul cand i-am zis sa-mi arate unde o mananca. oare o pot deparazita cu ceva natural? si in caz ca n-are paraziti, ii face rau deparazitarea? cum sa fac?

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

neata,si la noi e primavara...astazi sunt 22-23 grade...[olala]

Roxan,danke mult...stiam de la tine ca-ti place clinique...eu tot cumparam pudre de la Esther Lauder...si ce am acum sunt toate inchise...iar io m-am albit.am zis sa incerc ceva altceva[:D]...iar ma duc la piata ...

Roberta,cum iti mai e?[pup]

Daria...facem schimb de mame?pe al meu al faci afis....garantat...are un stil de a scoate nervii la interval[bang]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Lia, analize ! si dup`aia vezi ce faci [flo]

 

Ema :-))) ma bag :D

 

_______________________________________________id="red">

 

Copiii crescuti in familii monoparentale sunt la fel de iubiti, ingrijiti si educati, empatici,

inteligenti, isteti, destepti, stralucitori, fantastici si bine-nteles superbi ca restul copiilor de pe Terra

obtinuti natural sau prin FIV sau adoptati, nascuti natural sau prin operatie de cezariana,

botezati sau nu, hraniti cu LM sau LP.id="black">id="size1">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ema, ai intrebat de Clinique, dar fara nicio discutie estee lauder este cu o treapta peste. fond de ten de la estee lauder am si zau ca e cel mai bun pe care l-am incercagt vreodata, si m-am saturat de experimente pe piele mea si asa vai de ea. deci mai bine schimba nuanta de la estee. SAU incearca si almost powder - e oricum nitel mai ieftina [:)]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...