Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Cu dragoste din Iasi (104)


Recommended Posts

Multumim de felicitari!!

 

Deja la noi a trecut euforia, dar a ramas imensa bucurie ca am trecut cu bine acest hop.

 

Confirm insa ca a fost un an foarte greu( sau ma rog din septembrie pana acum), cu emotii foarte mari insa si bucuria a fost pe masura....nici cand am reusit eu la facultate nu am simtit o bucurie atat de mare, deci pentru cele care va pregatiti pt clasa a IV-a....curaj..la capatul drumului rezultatele merita tot stressul[:D]!!!

Urmatorii 3 ani stau linistita, pana intru in focuri cu Timeea, deja Alex a facut-o sa-i promita ca va intra si ea la Racovita, asa ca stau relax[:D].

 

Mult succes celor care mai sunt inca in "focurile" concursurilor!!

 

Zi frumoasa!!!

 

Gabi[flo]

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 175
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Buna!

 

Am o rugaminte, daca puteti sa ma ajutati. As avea nevoie sa imi recomandati in Iasi un psiholog care sa discute cu o graviduta ce tocmai a pierdut sarcina gemelara la 21 de saptamani. E distrusa, e in soc, ar avea mare nevoie de consiliere si ajutor.

 

Multumesc mult!

 


'Cos what I feel is the only truth for meid="red">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Io cu fii-mea sunt mai linistita, pare destul de ambitioasa, da parca poti sa stii... Oricum, pana ajunge ea in clasa a IV-a, mai albesc inca o data cu admiterea de la sfarsitului clasei a VIII-a de la ficior [bang]. Asa ca nu cred ca o sa mai am nervi si pentru ea[:D]

 

Laura, nu cunosc nici un psiholog, imi pare rau ca nu te pot ajuta. Eu m-as uita pe site-ul spitalului Arcadia si apoi as cere relatii telefonic, la receptie. Am fost odata la Arcadia la o consultatie si mi-a placut, probabil ca la cabinetul psihologului cu atat mai mult trebuie sa te faca sa te simti bine.

 

Ioana

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

buna,

 

daca stiti o doamna care doreste sa supravegheze un copil, va rog sa imi dati datele ei de contact.

 

este vorba de nepotul meu (5 ani si jumatate), care merge si la gradinita, iar din toamna la scoala.

locuieste in Pacurari.

 

cat mai sunt salariile bonelor?

 

multumesc si o saptamana minunata!

 


Eu

stau pe tarm si-sufletul mi-e dus de-acasa.

S-a pierdut pe-o cararuire-n nesfârsit si nu-si gaseste

drumul înapoi. (Lucian Blaga, „La Mare”, 1919)

id="size1">id="Comic Sans MS">id="navy">


Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Eu am dat 500 ron pentru 5 ore pe zi. Se ocupa exclusiv de copil, nimic altceva: sa-i dea sa manance, plimbare pe afara, joaca in casa, citit povesti, desenat, colorat, ma rog, tot ce presupune stimularea unui copil. La ora 14, cand pleca bona, copilul dormea obosit si fericit[:D]. Pentru noi, aceasta a fost cea mai buna solutie.

 

Ioana

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...