Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Cu dragoste din Iasi (104)


Recommended Posts

Buna dimineata, la casa noua! Si bine va regasesc!

Ce mai faceti mamici? Ce mai fac piticii? Se pare ca pe masura ce cresc copiii intram mai rar pe aici.

Eu mi-am facut o artroscopie la genunchi(un fel de interventie ca la laparoscopie, cu camera de filmat) si acum sunt in recuperare, stau in pat si navighez. Saptamana asta mi-a scos firele si de saptamana viitoare am voie sa pun si piciorul in pamant, adica sa merg normal.

Copiii sunt bine, Matei e plecat la Sf. Gheorghe la un concurs de dansuri populare, iar Octavian e stresat de mine si de profi ca acus vine "evaluarea nationala", la clasa a 8-a. Azi il "obliga" profa sa mearga la Florica T. Campan....si sufera. Adevarul e ca abia astept sa se termine cu examenele. Sunt o mama stresanta, recunosc.

 

Sper sa nu uitati ca am costume de inchiriat pentru serbari, petreceri, etc si daca e timp putem face si la comanda(o saptamana inainte pana la eveniment).

 

Va imbratisez cu drag,

Gabriela si baietii

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 month later...
  • Răspunsuri 175
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

  • 4 months later...

Salut!

Puiul meu incepe anul viitor clasa 0 si nu stiu la ce scoala sa o dau. Poate povestiti voi din experientele voastre ... eu am avut o invatatoare care batea copiii, cu rezultate, dar pe care n-am iubit-o si vreau pentru copii mei sa nu aiba astfel de experiente...si cred ca cel mai bun lucru e sa va intreb pe voi; caut o persoana=invatatoare care sa puna suflet in ceea ce face.

Help!!!

:)

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 year later...

Am ajuns din intamplare din nou pe forum, cautand informatii despre un ortodont bun in Iasi. Mi-a placut ca am gasit acelasi subiect ”Cu dragoste din Iasi”, dar se pare ca nu mai intra nimeni din vechea gasca pe aici.

Ce imi place este ca am stabilit o legatura frumoasa, ca ne-am cunoscut personal si inca mai tinem legatura intre noi.

Pupici si multa sanatate la toata lumea.

Octavian a implinit deja 17 ani si Matei face acus 13....Doamne ce a mai trecut timpul...

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • 5 months later...

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...