Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Aspirante optimiste! (773)Felicitari IPopica!!!


Recommended Posts

  • Răspunsuri 196
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Moni nu pot sa cred,imi pare tare rau ca e endo.Dar tu stii ca Ylari a reusit cu endo,1sg trompa si un sg ovar sa faca 2 bebelusi.

Asa ca desi acum totul e negru sunt sanse sa fie bine.

Mult curaj [pup]

Dar ce simptome aveai?

Iti tin pumnii sa te refaci repede.[pup]

 

------------------------------------------------------------------------------------------

Ovare polichistice, Sex Hormone Binding Globuline sub limita,DHEA - S peste limita.....inca nu am intalnit medicul sa stie tratamentul sa aduc aceste 2 analize in limite :(

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui IPopica
Asaaa, ca-s pusa la curent acum:Saru'mana pentru urari; dupa ce-mi primesc insigna oficiala [gravi] promit sa va raspund/multumesc nominal. Momentan sunt mai retinuta asa (ca sa nu zic constipata).Daena, ce facusi la doftor? Ziceai ca-l vizitezi azi. Miha, te refaci tu repede repede si luna viitoare sa te vaz la titlu [flo]Monique? A iesit din operatiune?I.P.
align="right" id="quote2">Deci, dupa o asteptare de 15 min am vizitat pe o dna doctor, nu pe dr barbat la care am mai mers.La cat m-am chinuit aseara sa-mi epilez si aranjez < maimutica > nu s-a aratat impresionata deloc.[:D]I-am explicat din nou toata povestea, finalul ca eu sunt ziua 36 si nimic la orizont si ca eu neaparat vreau un bebe.La eco totul a iesit bine, a tot masurat si calculat si a zis ca acolo e tot ok.Si mi-a dat Clomiphene sa iau din ziua 5 pana Z 9 cate 1 pe zi si sa merg imediat dupa 9 la monitorizare.Cam atat.Si sa astept sa vina ciclul.I-am raspuns ca data trecuta am asteptat cam 6 luni si nu a venit dar ea zice ca de data asta vine.Vom vedea.Daca nu vine pana la sf lunii iar ma duc.[:D]Suntem cate putin din tot ce iubim.[flo]http://www.fertilityfriend.com/home/3b06ed
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui IPopica
Asaaa, ca-s pusa la curent acum:Saru'mana pentru urari; dupa ce-mi primesc insigna oficiala [gravi] promit sa va raspund/multumesc nominal. Momentan sunt mai retinuta asa (ca sa nu zic constipata).Daena, ce facusi la doftor? Ziceai ca-l vizitezi azi. Miha, te refaci tu repede repede si luna viitoare sa te vaz la titlu [flo]Monique? A iesit din operatiune?I.P.
align="right" id="quote2">Partea frumoasa acum. Dupa ce am iesit de la cabinet m-am dus si mi-am cumparat un tricoas foarte frumos, de gravidutza.Nu de alta, da sa nu fiu luata prin surprindere.[:D] Va pup pe toate.[pup]Suntem cate putin din tot ce iubim.[flo]http://www.fertilityfriend.com/home/3b06ed
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

buna sera fetelor!!! in sfarsit prinsei o fereastra si ma pun repejor pe [cit] din urm!!!

 

kmy, [mamica]id="red">id="Verdana"> de [copil] IUSTIN-GABRIEL 8.04.2011id="Verdana">id="blue">

[foto]bobocelul mamei[foto]fetele mele de suflet

Invinge durerea,razi cat se poate,caci tot la zi ajunge si cea mai lunga noapte!!!id="red">

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui Mica26
Buna dimineata, fetelor!!!uof...mi-am luat cea mai mare teapa...mi-am facut dimineata un test de sarcina si din nou negativ. ii comunic scumpului meu sot rezultatul si i-am zis ca vreau sa merg sa fac hcg-ul.el mi-a zis sa mai astept cateva zile, dar bineinteles ca nu am rezistat. dar mai bine il ascultam...pentru ca nu am avut timp sa ajung la suceava la synevo,am zis sa-mi recoltez la mine la falticeni...si m-am dus la o clinica privata, care se presupune ca are lab propriu...dupa ce imi recolteaza doamna aceea, o intreb...vin la 4 dupa rezultat,nu? la care ea se uita la mine si incepe sa rada...vineri cel mai devreme aveti rezultaul!!!probele se trimit la bucuresti!!![bang][bang][bang][bang][bang][bang][bang] sa mor nu alta!!!de-acu bafta, Camelia, la asteptat!!![bang][bang] sunt o mare vacuta ca tip la o poarta mare si frumoasa!!!o zi minunata va doresc si o saptamana cat mai usoara!!![pup]multumesc velvet si tuturor fetelor pentru sustinere![pup]p.s. sa nu faceti ca mine!!!!Mica
align="right" id="quote2">uffffffff ce situatie!!! totusi mai incearac un test de sarcina pe miercuri!cine stie poate afli raspunsul mai devreme!!![pk][pk][pk]hai cu dragonelul!!!![pup]kmy, [mamica]id="red">id="Verdana"> de [copil] IUSTIN-GABRIEL 8.04.2011id="Verdana">id="blue">[foto]bobocelul mamei[foto]fetele mele de sufletInvinge durerea,razi cat se poate,caci tot la zi ajunge si cea mai lunga noapte!!!id="red">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui velvet
mica[pup]succes!poate e bebe.asteptam impreuna.eu nu am de ce sa fac ca tine,pt ca mie nu imi intarzie niciodata.deja am spotting[:(]
align="right" id="quote2">nu fi trista , sunt convinsa ca iepurasul[paste] o sa-ti pregateasca o [am]![pk][pk][pk][pup]kmy, [mamica]id="red">id="Verdana"> de [copil] IUSTIN-GABRIEL 8.04.2011id="Verdana">id="blue">[foto]bobocelul mamei[foto]fetele mele de sufletInvinge durerea,razi cat se poate,caci tot la zi ajunge si cea mai lunga noapte!!!id="red">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Mihaelaid="red">ma bucur ca ai trecut cu bine si peste aceasta interventie, mai mult a sigur k ai sa ramai [gravi] pe cale naturala!!!

ce ocupat va si [paste] anul acesta!!![8D]

[pup]

 

kmy, [mamica]id="red">id="Verdana"> de [copil] IUSTIN-GABRIEL 8.04.2011id="Verdana">id="blue">

[foto]bobocelul mamei[foto]fetele mele de suflet

Invinge durerea,razi cat se poate,caci tot la zi ajunge si cea mai lunga noapte!!!id="red">

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui Monique77
Fetelor eu astept sa intru la operatieSunt lesinata de foame :)Miha, ma bucur ca esti bineeVa scriu imediat cee sunt apta, de pe telefon, Ca si acumAspenter (75 mg) 1/zi
align="right" id="quote2">[ruga][ruga][ruga] ca totul sa fie bine la sf interventiei si bebe sa vina repede-repejor!!!![ruga][ruga][ruga]kmy, [mamica]id="red">id="Verdana"> de [copil] IUSTIN-GABRIEL 8.04.2011id="Verdana">id="blue">[foto]bobocelul mamei[foto]fetele mele de sufletInvinge durerea,razi cat se poate,caci tot la zi ajunge si cea mai lunga noapte!!!id="red">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui IuliaCospy
Da, se pare ca n-am fost chiar dusa cand am zis testarea pe 11-12, chiar daca a fost mai devreme de 28 de zile de la UM. Deci test negativ si deja z1.Iulia, mami de [8**] Sara Andreea http://saraandreea.shutterfly.com/36?startIndex=0
align="right" id="quote2">[q][q][q][grup] imi pare rau pt z1!!!kmy, [mamica]id="red">id="Verdana"> de [copil] IUSTIN-GABRIEL 8.04.2011id="Verdana">id="blue">[foto]bobocelul mamei[foto]fetele mele de sufletInvinge durerea,razi cat se poate,caci tot la zi ajunge si cea mai lunga noapte!!!id="red">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...