Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Aspirante optimiste! (773)Felicitari IPopica!!!


Recommended Posts

  • Răspunsuri 196
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Citat:
citat din mesajul lui momo_do
La noi tot nu a venit... deja z38... bhcg negativ miercurea trecuta :( asteptam cu interes z1, ca nu cred ca e vreo sansa de bebe luna asta.Momo, mami de Do
align="right" id="quote2">nu iti pierde speranta, poate ai ovulat mai tarziu si de asta a iesit beta negativa!!![pup]kmy, [mamica]id="red">id="Verdana"> de [copil] IUSTIN-GABRIEL 8.04.2011id="Verdana">id="blue">[foto]bobocelul mamei[foto]fetele mele de sufletInvinge durerea,razi cat se poate,caci tot la zi ajunge si cea mai lunga noapte!!!id="red">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui IPopica
Deeeeeci, beta e acum 210.97 (fata de 79 cat era sambata).Dar bineinteles ca Bob([flo]) a avut dreptate si nu se vede nica nici in nici pe langa (se pare ca avea totusi si ecograf, da' nu l-am ginit io datile trecute).Asa ca m-a pus sa mai bag un beta spre miercuri, si sa repet si CMV-ul (are el o trilema cu bietul citomegalovirus) si ma mai duc la el luni pe 19. Dar nu parea foarte optimist. Deci inca nu am insigna de "gogoase". Mai am asteptam.M-apuc sa lecturez din urma.I.P.
align="right" id="quote2">felicitari pt beta asta grasuna!!!![olala][olala][olala][pup]kmy, [mamica]id="red">id="Verdana"> de [copil] IUSTIN-GABRIEL 8.04.2011id="Verdana">id="blue">[foto]bobocelul mamei[foto]fetele mele de sufletInvinge durerea,razi cat se poate,caci tot la zi ajunge si cea mai lunga noapte!!!id="red">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui velvet
buna seara fete[pup]mica,multumesc[pup]declar si eu Z 1.
align="right" id="quote2">[q][q][q][grup] imi pare rau pt z1, dar nu ne pirdem speranta pt luna iepurasului, da?!!!![pup]kmy, [mamica]id="red">id="Verdana"> de [copil] IUSTIN-GABRIEL 8.04.2011id="Verdana">id="blue">[foto]bobocelul mamei[foto]fetele mele de sufletInvinge durerea,razi cat se poate,caci tot la zi ajunge si cea mai lunga noapte!!!id="red">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

daenaid="red">

[ruga][ruga][ruga] ca tricoul pe acre l-ai luat sa-si intre cat mai curand in drepturi!!![pup]

 

kmy, [mamica]id="red">id="Verdana"> de [copil] IUSTIN-GABRIEL 8.04.2011id="Verdana">id="blue">

[foto]bobocelul mamei[foto]fetele mele de suflet

Invinge durerea,razi cat se poate,caci tot la zi ajunge si cea mai lunga noapte!!!id="red">

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

fetelor, ma scuzati ca tot raspund asha cate uneia pe rand, dar avand in vedere ca de obicei citesc in reprize imi este mai greu sa formez un raspuns tip grup!

[pup][pup][pup]

 

kmy, [mamica]id="red">id="Verdana"> de [copil] IUSTIN-GABRIEL 8.04.2011id="Verdana">id="blue">

[foto]bobocelul mamei[foto]fetele mele de suflet

Invinge durerea,razi cat se poate,caci tot la zi ajunge si cea mai lunga noapte!!!id="red">

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui kmy_black
daenaid="red">[ruga][ruga][ruga] ca tricoul pe acre l-ai luat sa-si intre cat mai curand in drepturi!!![pup]kmy, [mamica]id="red">id="Verdana"> de [copil] IUSTIN-GABRIEL 8.04.2011id="Verdana">id="blue">[foto]bobocelul mamei[foto]fetele mele de sufletInvinge durerea,razi cat se poate,caci tot la zi ajunge si cea mai lunga noapte!!!id="red">
align="right" id="quote2">Sa speram K_my ca va fi odata si ceva cu ochisori acolo![pup] si multumim de raspunsuri.[flo]Suntem cate putin din tot ce iubim.[flo]http://www.fertilityfriend.com/home/3b06ed
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

fetelor, fug la [nani][nani][nani]!

ne [cit] maine dimineatza! somn dulce si vise pufoase!

[pup][pup][pup]

 

kmy, [mamica]id="red">id="Verdana"> de [copil] IUSTIN-GABRIEL 8.04.2011id="Verdana">id="blue">

[foto]bobocelul mamei[foto]fetele mele de suflet

Invinge durerea,razi cat se poate,caci tot la zi ajunge si cea mai lunga noapte!!!id="red">

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Fetele

Aseara eram chiauna rau de aia n,am mai

Intrat

 

Simptome de endo....cw sa zic...

Uneori aveam dureri atroce de burta, cum a fost la

Ultimul ciclu can d m,a durut burta. 3 zile, alteori nu ma jena nimic

Uneori faceam diaree, alteori nu....

 

Acum cred ca ar trebui sa imi schimb stilul de viata

Sau voi fetelor ce ziceti? Ce sa iau ca sa previn reintoarcetea endo'

Va pup

 

 

Aspenter (75 mg) 1/zi

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...