Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Aspirante optimiste! (773)Felicitari IPopica!!!


Recommended Posts

Citat:
citat din mesajul lui daena
Buna dimineata fetelor![flo] Va doresc o zi frumoasa si va invit la cafelutza si ceiut cald.[pk]Suntem cate putin din tot ce iubim.[flo]http://www.fertilityfriend.com/home/3b06ed
align="right" id="quote2">neatza si de la mine si multumesc de caffelutza!!![pup]kmy, [mamica]id="red">id="Verdana"> de [copil] IUSTIN-GABRIEL 8.04.2011id="Verdana">id="blue">[foto]bobocelul mamei[foto]fetele mele de sufletInvinge durerea,razi cat se poate,caci tot la zi ajunge si cea mai lunga noapte!!!id="red">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 196
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Moniqueid="red">

dr care te-a operat nu iti poate da niste sfaturi orientative despre ce sa faci sa eviti pe viitor repetarea acestei situatii?

am s acaut si eu pe net sa avd ce gasesc si iti las mesaj!

[pup]

 

 

kmy, [mamica]id="red">id="Verdana"> de [copil] IUSTIN-GABRIEL 8.04.2011id="Verdana">id="blue">

[foto]bobocelul mamei[foto]fetele mele de suflet

Invinge durerea,razi cat se poate,caci tot la zi ajunge si cea mai lunga noapte!!!id="red">

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

'Neata fetele!

Da' ce matinale sunteti. Si io care voiam sa va fac o surpriza si sa va astept cu o cafea aburinda ....

Monique, ma bcur ca esti bine; luam optimismul in brate si consideram ca operatia a rezolvat 50% din problema; restul de 50% = grija si "sport" [flo] (poate tu nu-ti mai aduci aminte de mine, dar eu te stiu din noiembrie cand am intrat prima oara)

Daena, cred ca ne stresam noi prea tare cu maimutele; iti dai seama ce-au vazut astia la viata lor? Eu la un moment dat eram ferm convinsa ca ginecologii barbati sunt gay; altfel nu-nteleg cum mai pot practica sporturile extreme dupa ce-au vizionat atatea si atatea "aparate"; la ei totul e tehnica si posibile bube [:D] A si luna viitoare sa clatesti putin tricoul inainte sa-l porti; sa nu care cumva sa irite burtica [8D]

 

Zi usoara fetele!

 

 

I.P.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui luciana2008
Felicitariiiiiiiiiiiii IPOPICA...sa ai un bebe sanatos si mancacios....sa de-a DD sa ducem totul pana la capat cu bine[flo][flo][flo]
align="right" id="quote2">Saru'mana, doamna! Bineinteles ca vom fi toti/toate bine pana la pop-out (si dupa, normal); nici nu-mi imaginez cum altfel [flo]I.P.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna fetelor.

Moni pupicei, sper ca esti binisor.Esti in spital da? Ce ai facut laparascopie sau histeroscopie, sau si si? Ca am vazut ca nu ai zis nimic de trompe. Iti doresc sa te refaci mult prea repede si sa fie totul bine.

Ipopico esti vedeta forumului imreuna cu Bob.

O graviduta spunea ca e racita multe ceaiuri si un paracetamol simplu.

Eu am scapat de stres, adica de sotul meu care a plecat la servici, nu ma lasa sa ma ridic din pat, sa nu stau fara burtiera sa nu fac nimic, aseara am zis sa ma panseze si ii era mila sa se uite la mine, eu ii ziceam ca nu sunt decat 3 borticele nu mai mari decat cea pe care o stie el si el tot nimic.

Oricum sunt mai binisor, azi nu mai am senzatia aia de greata si imi e foame, dar nu stiu cum sa rezolv problema cu scaunul ca nici cu supozitoare nu iese nimic.

Kmy [pup][pup][pup]

Lorena tu ce faci pe unde esti?

[pup][pup][pup]

 

Doamne ajuta-ma sa trec peste pierderea suferita si da-mi bucuria ca intr-o zi sa-mi tin copilul in brate.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimineata fetelor! Multumim de cafea!

Monique ma bucur ca ai trecut cu bine de interventie. Imi pare rau de ce a gasit dr. acolo, dar dupa interventie sunt sanse mari sa reusesti asa ca tin pumnii stransi! Sunt o multime de fete care au ramas dupa endo, asa ca nu-ti pierde increderea. Si vorba Ioanei, mult "sport" [:D]

 

Luciana, poti lua linistita paracetamol si oscilococcinum ca sa te simti mai bine. Ai grija de tine! [pup]

 

Fetelor, eu sunt in butoi rau de tot. [q] Aseara m-a lovit toata tristetea din lume. Anul trecut pe vremea asta eram cu samburel la purtator si speram la un nou samburel ca sa alung durerea. Din pacate nu e asa. Am vorbit cu sotul meu despre asta si singurul lucru pe care l-am obtinut a fost sa imi spuna ca e prea multa tristete in familia noastra. Si dimineata la fel, ca nu e suparat pe mine dar ca e prea multa tristete. Chiar daca nu sunt eu vinovata de tot ce se intampla si chiar daca il inteleg, nu pot sa zic ca nu ma doare. Concluzia - n-am voie sa fiu in butoi ca le fac rau si lui si Sarei... offf

 

[grup] pe toate si sa aveti o zi minunata!

 

Iulia, mami de [8**] Sara Andreea

http://saraandreea.shutterfly.com/36?startIndex=0

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...